Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Helmut [19] 

Profesjonalista

• »Helmut« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

1

piątek, 10. październik 2014, 06:56

Październikowy festiwal w Feo - 3 pytania

Witam!

Przedstawiam pewne problemy związane z tym eventem:
- są itemy do wymiany za kupony, ale brakuje tych dla lvl16+. Dlaczego ich nie ma chociaż występują normalnie w bazie danych elementy lvl16 i lvl17?
- każdy może wymienić kupon bez limitu poziomowego. To rujnuje rynek szachów z twierdzy wygnańców. Dlaczego nikt o tym nie pomyślał? Osoby z niskich poziomów którym się przyfarciło oferują bronie lvl12 za bezcen
- związane z poprzednim: dlaczego droprate kuponów na uzbrojenie jest bliski zeru, a na broń znacząco wyższy? Zdecydowanie lepszą opcją byłoby wyrównanie ich oraz ustalenie limitu dla wymiany na poziom postaci

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

2

piątek, 10. październik 2014, 11:51

I niestety muszę przyznać rację Helmutowi, mimo że rzadko kiedy się z nim zgadzam.

5 lvl oferujący hełm drapieżnika? Hmmm Coś jest nie tak.
Zbroje na 16 lvl również powinny być. Wystarczy, że na biżuterie czekają od dawna dawien.
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

• Wyślij wiadomość

3

piątek, 10. październik 2014, 12:03

Swoją drogą ciekawe czy to czasem nie jest bug... Może ktoś upoważniony się wypowie?
Ostatni event w którym gracze zyskali za dużo połowa Feo bany dostała...

Na razie adminki on-line i cisza... Byle nie przed burzą
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

4

piątek, 10. październik 2014, 12:57

Już Wam przeszkadza? Bo nie Wy dostaliście kupon? Przynajmniej ceny normalniejsze będa jakiś czas.

5

piątek, 10. październik 2014, 13:09

w takim razie powinni też zbanować wszystkich co wykupowali sobie full sety z jarmarku na lvl wyższe niż w obecnej chwili posiadane, czemu Helmuciku i Masif nie marudzicie o to? No tak bo Wy nic nie wygraliście (ciach)

• Wyślij wiadomość

6

piątek, 10. październik 2014, 14:20

Ganikuś bądź tak łaskaw i wyrażaj swoją opinię utrzymując odpowiedni ton wypowiedzi.
A jeśli takowego zachować nie potrafisz to cóż... Miłoby było gdybyś się nie wypowiadał.

7

piątek, 10. październik 2014, 14:58

haha :) a kogo to interesuje że juz sobie z twierdzy nie zarobisz ?
Zobacz na Drogocenne monety każdy z cudownym hełmem lata z Pm i Od to już mocno poleciały ceny :)
Tak już bedzie w grze cena nie jest stała to samo kostki blue fiolet ;d :sleeping:

8

piątek, 10. październik 2014, 15:09

Zgadzam się z Helmutem dla mnie torochę przesada z kuponami na helmy itd teraz strasznie poszło w dół cena to teraz nawet na tw nie będzie się opłacało chodzić i jak tu zarobić ? teraz osoby co miały zlecenia na hełmy itd z tw są stratne.

• Wyślij wiadomość

9

piątek, 10. październik 2014, 15:16

Spoko MOLEK... Co 6 czy nawet 12 lvl mogą wiedzieć o wypadach na Harwadusa. Pewnie myślą, że to kwestia zainwestowania 100g i sprzedania hełmu za 1000+

Poczekamy co o tym sądzą inne osoby z oby stron Feo, osoby które chodzą na TW po sety, a nie takie które sobie brzęczą na forum, żeby posty nabić.

10

piątek, 10. październik 2014, 15:22

Rynek chwieje się już od dawno poprzez właśnie takie eventy, kiedyś jak byłem na 4-5 levelu to się cieszyłem, że mam kilka goldów w plecaku, a teraz taki level wystawia hełm na 15 level war 1,5k, coś tutaj nie gra... A Ty, Helmut nie jesteś najlepszą osobą do zakładania tego typu tematów bo Twoje i kilku innych nieuczciwie kupione aury też się do tego przyczyniają...

11

piątek, 10. październik 2014, 15:38

Przedstawiam pewne problemy związane z tym eventem:
- są itemy do wymiany za kupony, ale brakuje tych dla lvl16+. Dlaczego ich nie ma chociaż występują normalnie w bazie danych elementy lvl16 i lvl17?
- każdy może wymienić kupon bez limitu poziomowego. To rujnuje rynek szachów z twierdzy wygnańców. Dlaczego nikt o tym nie pomyślał? Osoby z niskich poziomów którym się przyfarciło oferują bronie lvl12 za bezcen

Co do pierwszego mogę się z tobą zgodzić. Skoro jest 16 level to powinny być zbroje na 16 level do zdobycia.
Lecz co do drugiego to powiem ci tak zobacz co się dzieje z OD I PM. Ceny idą w dół jak cholera. W klanie osoba nie może sprzedać przekazywalnego hełmu w normalnej cenie. Czemu? Bo za 35g można kupić cudaka. Czemu wtedy nikt nie płakał o to? Trudno wszystko co robią admini(no prawie) sprowadza się do tego by trudniej było zarobić normalnie i żebyś wpłacił bryle.
A to, że sprzedają za bezcen to znaczy, że mało inteligentni. I wykorzystaj to kupując taka broń i sprzedaj potem po normalnej cenie. Trudne? Nie bardzo, a problem się skończy.

I na prawde przestańcie patrzeć by gra była tylko pod was tylko patrzce na szersze grono..

12

piątek, 10. październik 2014, 16:14

Moj cytat spod nowosci pasuje tu jak ulał XD
74. Skalpiarz 09.10.2014 17:22
HeHE wszyscy narzekacie a i tak wplacacie XD bug buga goni bugiem popycha a­ nadal sa odpalane ewenety(po poprzedniej administracij) ktore nie zostaly do­ konca przemyslane przez obecna Administracje ale coz czego ja sie moge­ spodziewac?..

13

piątek, 10. październik 2014, 17:44

Brak mozliwości kupna itemów na lvl 16 ( jarmarkowa biżuteria, teraz części setu ) to kompletne nieporozumienie.. ponad pół roku 16 lvl odblokowany, gracze wbili mestwo odpowiednie do tego lvl - a itemów dalej brak. Powoli mnie przestaje dziwić brak reakcji ze strony nowej administracji ( w której były pokładane olbrzymie nadzieje ). Po prostu kolejne osoby nie ogarniają Legendy.. Brutalne słowa - ale niestety prawdziwe... A szkoda, bo zapowiadało się na zmiany, na lepsze.... A wyszło - jak zawsze...

14

piątek, 10. październik 2014, 18:09

Widzę, że administracja chce już kompletnie zniechęcić 16 lvle do gry. Nie dość, że od dawna nie ma dla nas kompletnie nic na tym lvlu, nie jest możliwe zdobywanie centridosów, inkarnumów itd, nie ma biżuterii, nie ma biżuterii na jarmarku, a zarobek na botach jeśli nie odpali się blessów jest żenująco niski (nie mówiąc już o graczach nie wyposażonych w niebieski/czerwony set łamignata) to jeszcze teraz odbiera się jedyne sensowne źródło dochodu wypuszczając na rynek całą masę itemów 11+, które może zdobyć byle niski lvl i sprzedać za bezcen. Po prostu świetnie - nic tylko pogratulować.

Wobec zaistniałej sytuacji proponuję cofnąć serwer i ustawić wszystko tak, jak powinno być lub zmienić ustawienia TW.
Przykład zmian na TW:
1) redukcja bramek do 3 do kofura, 3 do lafryda, pozostawienie 3 do kolejnego bossa, redukcja przywoływanych żywiołaków max do 6 szt(po 3 na adepta), zwiększenie prawdopodobieństwa wypadania króli
2) zmiana dróg - zamiast przechodzić przez kofura i lafryda żeby dojść do bossów 13-15, zrobienie drogi 5 bramek do każdego bossa bezpośrednio od wejścia + jak wyżej, redukcja żywiołaków.

powyższe zmiany przywrócą rentowność chodzenia na TW (jednocześnie pozostawiając ceny na równie żenującym poziomie co po tym evencie) a redukcja żywiołaków utrudni chodzenie niższym lvlom, ponieważ na żywiołakach oni i tak się leczą na atszu i ubicie adeptów + smoków będzie dla nich trudniejsze.

15

piątek, 10. październik 2014, 18:11

straszna historia revik zamiast siedzieć i pisac posta 20 min to wal w smoka! Jak nie płacz ze boty nie płacą to płącz ze rynek siada ehh Ci to nie dogodzi

16

piątek, 10. październik 2014, 18:13

Ja proponuję cofnąc serwer 3 lata wstecz - wtedy nie było magicznych lvl, i było wiele WB na płaskim.. Może wtedy wbiję choć szary medal tej repki :D

17

sobota, 11. październik 2014, 00:26

Twierdza to zaden probllem... Poswiecanie czasu na twierdze to okolo 3 h grania tyle mozna poswecic na bicie botów i gwarantuje wam ze lepiej na tym wyjdziecie niż łażąc na twierdze. Przypuścmy przychodzi ci czas na otwarcie twierdzy to odpuść ją sobie ale te 3 h poświęć na bicie mobków na jdeno wyjdzie a może nawet na lepsze...

18

sobota, 11. październik 2014, 00:33

A taki przykładzik z twierdzy 28 mobow do zabicia kpina i tyle niedlugo to tam bedzie 40 na bramie :) To jest mordęga a nie insta na zarobek. http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…471&server_id=0

19

sobota, 11. październik 2014, 00:55

Zapedy co niektorych magikow to juz zupelnie sa pojechane po bandzie masz wysoki lvl mozesz wygrac nagrode warta 1k g ale jak masz 3 to juz mozesz wygrac nagrode warta 20g . . .tak rozumiem powinno byc wg autora tematu ha ha ha . . . co do cen helmow jak by nikt nie dawal takiej kasy to i nikt by za nie tyle nie krzyczal, czyli pretensje tylko i wylacznie do siebie.

Kogo obchodzi jak sie zdobywa taki helm, nagroda to nagroda po to jest kolo fortuny by kazdy mogl sprobowac cos wygrac, stawki za udzial w tych eventach sa takei same dla niskich i wysokich lvli a nagrody maja byc rozne?? niezla hipokryzja . . .

20

sobota, 11. październik 2014, 13:12

. Be_Happy 11.10.2014 13:04
całkiem udany ten jarmark, chyba jakies niedopatrzenie:)ponad 1000g + , szkoda­ ze bandyta nie taki łaskawy^