Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 24. październik 2014, 11:08

Ilość fragmentów uzyskiwanych z niszczeina zbroi

Mam pytania odnośnie ilości fragmentów które moge uzyskać rozdrabniając zbroje 6-10lv:
1) Ile ich wogule wypada przy rozdrabnianiu niebieskiegi setu 6-10lv?
2) Czy rozdrabniając cześć zbroi z PM dostane tyle samo fragmentów co przy rozdramnianiu elementu zbroi z arsenału?
3) Czy runa wkuta w w zbroje zwiększa ilośc uzyskanych fragmentów?

Dark Knights  Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

2

piątek, 24. październik 2014, 12:09

Hej Abhean,
zapraszam do lektury Mentor Wiki.
http://mentorzy.info/index.php/profesje/…iler#komponenty
Pchodzenie przedmiotów oraz runy nie mają wpływu na ilość fragmentów. Znaczenie ma wyłącznie zużycie przedmiotu i łut szczęścia.
Ilości w tabelce pochodzą z doświadczeń graczy na ru, więc jeśli ktoś zauważy rozbieżnosci w ilościach min/max to można komentować pod artykułem na Wiki.

Pozdrawiam.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

Dark Knights  Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

3

piątek, 24. październik 2014, 12:45

Pochodzenie przedmiotów oraz runy nie mają wpływu na ilość fragmentów. Znaczenie ma wyłącznie zużycie przedmiotu i łut szczęścia.

Nieprecezyjnie się tu wyraziłam, zbroje z PM za szachy maja 100% wytrzymałości, w odróznieniu od zbroi z OD za szachy, które mają ja obniżoną. Należy mieć to na uwadze.
Jaka jest wytrzymałość 100% można sprawdzić w bibliotece gry http://warofdragons.pl/info/library/inde…at&id=70&page=2
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

4

piątek, 24. październik 2014, 16:37

Dzięki za pomoc Paleo :thumbsup:

5

poniedziałek, 27. październik 2014, 11:26

zamykam, uzyskano odpowiedź