Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

• »Masif« jest autorem tekstu

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

1

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 05:12

Limit bicia mobów

04:40 Zatłukłeś maksymalną dzienną ilość potworów i dzisiaj nie będziesz więcej zdobywać trofeów i doświadczenia!

Kilka pytań:
1. Ile potworów dziennie można zatłuc? Jest to uzależnione od posiadanego lvl-u, ogólna liczba ubitych mobków czy od ilości goldów zarobionych podczas bicia?
2. Czy w przypadku np Wojowniczek Krofdorów [13] liczy się ilość walk (walka=1 mob) czy wszystkie mobki biorące udział w walce są sumowane?
3. O której godzinie "licznik bicia" się resetuje? O północy czy też wraz z restartem serwera?
4. Czy istnieje możliwość sprawdzenia ile mobków zostało do wykorzystania limitu?
5. Czy potwory dające obniżony drop z powodu niskiego lvl-a są wliczane do licznika?

To tak na szybciutko co do głowy przyszło.
Jeśli komuś przyjdzie jakieś sensowne pytanie do głowy to wiecie co robić ;)

No i czekamy na wypowiedź osób upoważnionych :thumbsup:
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

• Wyślij wiadomość

2

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 06:57

Lecimy dalej piwo przed snem odświeża umysł :D

6. Czy nadistoty wliczają się w licznik?
7. Czy potwory z instancji dające pieniądze (zarówno obniżenie dropa jak normalny drop) typu:
- Skorpiony oraz duchy na "Wzgórzu skorpionów"
- Widma potworów na "Klasztorze"
są również wliczane w licznik?
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

3

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 07:08

z tego cowidzialem to jest to 500 mobkow na dzien.

• Wyślij wiadomość

4

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 07:17

Anima no właśnie tak mówią gracze... Strażnicy na magii mówią 300....
Możliwe, że sumuje mobki dlatego najlepiej czekać na Adminki.

Na blesach bijesz na tyle szybko, że mob się nie rozmnoży, bez nich masz po 3+

5

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 07:21

wydaje mi sie ze 300 to jest za malo,a 500 to juz optymalna ilosc :) mniejsi gracze ubijaja po 300 mobkow na werce, wiec zapas 200szt by sprawial ze gra nie bedzie dla nich az tak ograniczajaca.

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

6

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 07:46

Każdy poziom ma inny limit. Co do mobów w instancjach nie dających dropów nie powinno się liczyć, nadistoty też nie powinny być objęte karą Zmęczenia.
Prawdopodobnie nie liczone są moby niższe o 2 i więcej poziomów.
Nalezy jeszcze pamiętać o grupach i co się dzieje, jeśli w grupie jest osoba ze zmęczeniem lub w trakcie rajdu otrzyma zmęczenie?
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

7

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 08:01

bardzo kontrowejsyjna zmiana na minus,

PS. dzień wojownika jutro ;)

8

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 08:08

to sobie na PB skoczysz albo na plato. Pomysl bardzo dobry :)

9

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 09:08

Jeszcze by pasował limit na męstwo. :)

10

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 09:43

I jeszcze limit wieku w grze oraz na ..upotę co niektórych...

Pozdrawiam

11

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 09:47

Limit na ilość wydobytych surowców jeszcze zróbcie, bo limit samych surowców po świetach i tak wroci do normy czyli spadnie :)

12

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 09:52

Tak ciężko wam się domyślić że to forma obrony przed bootami jest? Skończy się bicie po 12 czy 20h na dobę, normalny gracz i tak tyle nie wysiedzi. Normalny człowiek w drugiej godzinie werki ma już dość tego automatyzmu. Jeszcze lepiej byłoby gdyby wprowadzili całkowitą automatykę walk - ustawiasz blesy, ustawiasz co bijesz, pasek, po 2h wracasz i dostajesz wyniki: ilość ubitych mobów, oczka, centy, kasa itd.. Ech, marzenie...

Miejsce zamieszkania: Czarnobyl

• Wyślij wiadomość

13

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 10:27

Ja tam wolałem móc normalnie zrobić 4h werki na jeden wypad na ziemie, a nie jakieś durne dzielenie.

14

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 10:33

limity są jak najbardziej ok, pytanie tylko czy ten jeden dzień w miesiącu jakim jest dzień wojownika nie skończy się zbyt szybko dla niektórych

ja na ziemiach zapomnienia w 2 godziny potrafie utłuc z powodzeniem 220-240 mobków... jak się nie obijam oczywiście
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

15

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 11:10

jesli jest takie cos to powinien byc jakis licznik tych mobów w plecaku czy gdzies coby kazdy wiedział ile jeszcze moze pobic czy np tecze odpalac czy juz moze leciec np.na talarki

16

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 11:12

Jaki tam zabieg antybotowy chyba zeby ograniczyc zarobki :) jakby bylo antybotowo to by dali zagadke taka jak przy wydobywaniu :) ograniczamy moby = ograniczenie expa = ograniczenie zarobkow= wieksze wplaty na bryle ;)

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

17

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 11:41

Cytat

[АНОНС] 2014
Спирус [17]
29 Января 2014 18:25:46

(...)
Усталость.
В виду того, что боты стали настоящим «бичом» игры и, несмотря на борьбу с ними, они продолжают существовать в игре и портить ее своим присутствием, мы решили пойти на достаточно жесткие меры.
Меры призваны оградить обычных игроков от сверх-доходности тех, кто использует программы для автоматизации игровых процессов в сфере убийства монстров.
После обновления каждый день игрок сможет убить любое число монстров, но получать награду любого вида (деньги, дроп, энергию, опыт, квестовые предметы, зачет клановых заданий оракула) он будет только за определенное число. После того, как дневная норма будет убита, вместо всего описанного игрок увидит сообщение в чате о наступившей усталости.
Эта мера направлена именно на борьбу с ботами и мы стараемся настроить систему так, чтобы обычных игроков она не задела. Мы понимаем, что любой рядовой игрок может в день добывать добычу с монстров до 4-5 часов, и постараемся не задеть такого рядового игрока.

Ввод механизма усталости не означает, что мы прекратили отлов ботов. Мы просто стараемся уменьшить тот вред, который их работа наносит экономике игры.

http://dwar.mail.ru/info/forum/topic.php?id=517300&page=8
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

18

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 12:35

Jeszcze lepiej byłoby gdyby wprowadzili całkowitą automatykę walk - ustawiasz blesy, ustawiasz co bijesz, pasek, po 2h wracasz i dostajesz wyniki: ilość ubitych mobów, oczka, centy, kasa itd.. Ech, marzenie...

Kwachy ten ban którym zostałes obdarowany chyba ci zaszkodził. Zbyt długo w paczce posiedziałes i teraz głupoty wypisujesz?

Nie rozumiem co w tym dziwnego. Gdyby ktoś mi zaproponował że mogę sam bić moby przez 2h i przyciskać ciągle klawisz "w" albo ustawię sobie co chcę bić, zakupię elki blesy i przez tę godzinę czy 2 będę mógł robić coś innego (np. iść na spacer, do sklepu albo pooglądać film), to biorę takie rozwiązanie w ciemno. Uważasz że siedząc osobiście i naciskając "W" będziesz miał lepsze dropy ? :) Co do bana - niestety nie mogę na ten temat dyskutować bo zapewne dostałbym kolejnego. Jak chcesz o tym pogadać zapraszam na pw. Jedno tylko napiszę - półtora mca odwyku zmienia bardzo punkt widzenia na niektóre sprawy :)

A wracając do tematu - jeszcze raz powiem że moim zdaniem rozwiązanie bardzo dobre mające na celu zmniejszenie dochodów graczy grających na bootach przez większość czasu.

19

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 18:35

Ktos znalazl odp na pytania z postow nr 1 i 2? Przydalaby sie taka wiedza biorac pod uwage ze jutro 23 i wielu magikow planuje spedzic 4h na ziemiach zapomnienia, fajnie jakby mobki nie skonczyly placic w polowie trwania instancji..

20

poniedziałek, 22. grudzień 2014, 21:12

bilem dzisiaj 2 godziny krofy na blesach + klasztor i komunikat sie nie pokazal :) nie jest zle :)