Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 23. grudzień 2014, 19:10

Co sie dzieje z klasztorem ?

Chcialem zadac pytanie jak w tytule. Od kilku dni klasztor oddaje maksymalnie 1 cien ze wskazaniem na 0 czy teraz tak bedzie ?

2

wtorek, 23. grudzień 2014, 19:19

nic sie nie dzieje wszystko ok. przed upem dawało 3-6 cieni, czesem jakis wyjątek w jedna albo drugą, a po upie daje 1 cień.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

3

wtorek, 23. grudzień 2014, 20:39

O szczęściarze - ja dzis dostałem kompleten --0 . 8o

4

wtorek, 23. grudzień 2014, 21:12

1 cien to średnia wyciągnięta z codziennych klasztorow od upka:) a nie ze tak na pewniaka idziesz i 1 wpada, aż tak dobrze to nie jest.

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

5

wtorek, 23. grudzień 2014, 21:13

na to samo skarżą się gracze z com i de, ja podobnie 1-3 cienie

7

środa, 24. grudzień 2014, 00:38

No to poszalałem, aż 2 cienie.

8

środa, 24. grudzień 2014, 02:09

U mnie od 0 do 1 cienia spada a ze zwykle lykam cienia zeby bic tam moby, to jestem tylko w plecy a wnajlepszym wypadku na 0... Przestaje łykać cienie ponieważ szkoda marnowac tego blessa...
Nie wiem, na cieniach jest napisane, ze z malym prawdopodobieństwem dropi...

Ogolnie jak tak bedzie to ta instacja jest bezsensu calkowicie... a cienie zaczna drożec...
Więc kto ma zapas ten zarobi milony zlota, powatarzam żeby zobaczyli ci co sie tym zajmują miliony zarobi:) Wiec moze lepiej zwiekszyc prawdopodobienstwo wypadania tego. Ja mam zapas wiec juz licze te moje miliony złota :) Czuje sie już prawie jak szejk :)

9

środa, 24. grudzień 2014, 11:46

Aaaa, witam w moim swiecie :) Tyle cieni zawsze mi lecialo, roznicy nie czuje :)

10

środa, 24. grudzień 2014, 12:49

Ja na klasztorze zawsze miałem 5-9 cieni.. Wiem - to dużo - no ale tak mi dropiło.. Po UPku żadnego cienia nie zobaczyłem jeszcze na klasztorze...

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

11

środa, 24. grudzień 2014, 13:04

dzisiaj 113 mobków, 6 cieni

12

czwartek, 25. grudzień 2014, 00:35

Potwierdziam od czasu upka mialem 1 cien... mało tego mobki tak czasem trują że na blesie chaosowym i połysku całe wszystkie elki hp potrafią zejsc ;/ przed upkiem tak nigdy nie mialem
Śpieszmy się Kochać Adminów... Tak Szybko Odchodzą :stesn:

13

piątek, 26. grudzień 2014, 00:32

Przed upkiem od 0 do 6 cieni po upku od 0 do 2 :)

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

14

piątek, 26. grudzień 2014, 10:29

wczoraj 81 walk, 1 cień

15

środa, 28. styczeń 2015, 16:22

znowu grzebali w klasztorze. Cienie nadal nie lecą, ale popracowano nad komfortem bicia. jak jeszcze z 10 dni temu skolopendre 13 biłem 40-50 sek, tak teraz na identycznych blesach lub mocniejszych walki trwają 50-70 sek.(dodali stłumienia mobom, zmniejszyli krytyki graczowi)ciekawe że rzucic kolejna kłodą pod nogi to można w mgnieniu oka, a na oddanie itemow gracze juz tydzien czekają i nic.Dzięki.

16

środa, 28. styczeń 2015, 17:12

Widzę ,ze nietylko w klasztorze gtoś "grzebał" . Podobnie jest z nadistotami w instancjach .Moby na bramkach i bosowie jakimś dziwnym trafem stały sie o wiele mocniejsze i cięzsze do pokonania -mówie tutaj o lesie, takie odniosłem wrażenie po ostatniej instancji .

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

17

czwartek, 29. styczeń 2015, 07:14

wczoraj zero cieni

18

czwartek, 29. styczeń 2015, 11:24

2x pod rząd 0 cieni :P

19

czwartek, 29. styczeń 2015, 11:29

wkoncu naprawili klasztor huraaa hurraa teraz nie chodzi sie tam po cienie tylko bic mobki co mają wiecej hp niz zwykłe zato dają tyle samo srebra huraa wkoncu bede miał gdzie czas zmarnowac swietna insta i raz na 3 insty jest niewielkie prawdopodobienstwo ze dostane 1 cienia super tak samo sie ucieszyłem jak czerwony serentyl przestał sie odświerzac wkoncu polski mechanik wszystko naprawi

20

czwartek, 29. styczeń 2015, 12:45

dzis 2 .... czyli srednia nadal ponizej 1-nego