Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 6. luty 2015, 16:03

Jaskinie Równych

Pytam się co to jest, że tylko Jaskinie od 11 poziomu? Co my mamy robić na lvl 10- ? :cursing: :thumbdown:

2

piątek, 6. luty 2015, 16:18

Ryczec i zalewać się łzami. Mówi się trudno i płynie się dalej :)

3

piątek, 6. luty 2015, 16:19

Trochę nie-fair zrobione to jest :(

4

piątek, 6. luty 2015, 16:40

Jaskinie Równych

Jest to kolejna rzecz, która psuje całą mechanike gry. Red set dla kazdego, teraz event gdzie walczymy w nie swoich setach. Moje pytanie brzmi, po co nam set na, który pracujemy, jak takie niespodzianki nam Administracja sprawia??
Na boty red set, na męstwo set za kilka goldów. Po co zbieram na zbroje jak ona do niczego nie jest potrzebna?? Dajcie w końcu event, gdzie będzie można powalczyć w swoim secie, wtedy dopiero się przekonamy jaką nasz set ma wartość.

Krok w złym kierunku...

Pozdrawiam

5

piątek, 6. luty 2015, 16:46

Ten event pewnie będzie tak jak turniej - raz na kilka miesięcy... po cholere się spinać?? ZNOWU

6

piątek, 6. luty 2015, 18:56

Ja nie miałbym nic do zarzucenia...prócz tego że jest tylko dla magików..a na 9-10lv cc startuje z 1 raz max miesięcznie ...no ale cóż,mówi sie trudno

7

piątek, 6. luty 2015, 19:23

Jumun jak masz szkołe magii na sprytka to tylko sprytka kupisz. Walki są fajne. Wszystko zależy od ringów i amuletów. Ja jako łamek wybrałem stłumienie i wiekszość walk wygrałem ale z 1 nie mogłem sobie poradzić. Fajne bitwy gdzie aby wygrać trzeba myśleć.
Nie marnujcie czasu na blesy siły czy szybkości z obelisków bo są wyłaczone.
Ja osobiscie polecam i zapraszam wszystkie 11 lvle.

8

piątek, 6. luty 2015, 19:57

Istnieje coś takiego jak zikkurat, gdzie możesz sobie zmienić szkołę magii. Więc mogę sobie wybrać set, jaki chcę, dla Twojej wiadomości:)

9

piątek, 6. luty 2015, 19:59

Wypadły mi 2 węgle po instancji nie mam ich w plecaku czy będą one zwrócone?

10

piątek, 6. luty 2015, 20:13

Jednocześnie z pól bitew rónych nie uda się wynieść zdobytego tam krystalicznego węgla i energetycznych sfer
Wypadły mi 2 węgle po instancji nie mam ich w plecaku czy będą one zwrócone?
Nie o take Feo walczyłem ;)

11

piątek, 6. luty 2015, 20:26

Dzięki pluchcio nie doczytałam tylko po co lecą jak nie można ich wziąść :)

marrr [19] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: daleko

Zawód: awatar

• Wyślij wiadomość

12

piątek, 6. luty 2015, 21:00

Po walkach wojownicy mogą zabrać ze sobą z serwera Gladiator tylko nagrody: np. żetony do serii zwycięstw na Arenie.
http://warofdragons.pl/info/library/inde…bj=cat&id=10101
Pkt 2
Zasady proszę czytać uważnie.

13

piątek, 6. luty 2015, 21:40

Jumun w swoim secie mogłeś walczyć i możesz cały czas na tallarach i cc zwykłych , sporo ryczy ale nikt nie staje :)

14

piątek, 6. luty 2015, 22:44

Szanowni Gracze

W związku z dużym zainteresowaniem wielu graczy nową instancją, informuję że niestety w godzinach największego obłożenia instancji mogą zdażać sie problemy z serwerem ( lagi ). Administracja serdecznie przeprasza za ewentualne kłopoty.

Pozdrawiam

15

sobota, 7. luty 2015, 07:29

niech ktoś napisze czy mu na tym CC kat podskoczył ?

17

sobota, 7. luty 2015, 22:43

chyb a ze mestwo nie jest przewidziane dla przegranych

19

niedziela, 8. luty 2015, 14:24

http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_wxewenr.png

takie cos mi sie pokazuje po zakonczeniu instancji. Nie przenosi mnie na pl serwer.

20

niedziela, 8. luty 2015, 15:46

http://battle.drachenkrieg.de/instance_s…527679&finish=0

mimo caly czas straty okolo 100-150 pkt udalo sie prawie wygrac bo komunikat byl taki:
15:39 Битва "Caves of Equals" окончена со счетом [492 : 500] (победили Humans). Посмотреть результаты.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.