Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 3. marzec 2015, 11:31

Bug numer 992929 ;)

Brak śnieżęk karma dla miśka 1500 szt ;)

2

wtorek, 3. marzec 2015, 11:46

heh :) Proszę o wpisy Osob którym zabrano Śnieżki dla miśka ;) mi znikneło 1500 szt wiosna nic tu do tego nie ma Pozdrawiam

3

wtorek, 3. marzec 2015, 11:51

zarówno zaspy i śnieżki wyparowały jak zwykle bez uprzedzenia

4

wtorek, 3. marzec 2015, 11:52

Mi znikneło 15 śniezek i ok 9,5k zasp których jeszcze nie przerobiłem. Mam nadzieje ze szybko wróci wszystko do plecaka.

5

wtorek, 3. marzec 2015, 11:57

ok 1900+ śnieżek znikło z plecaka.

6

wtorek, 3. marzec 2015, 12:08

u mnie również ok 1900 śnieżek zniknęło

7

wtorek, 3. marzec 2015, 12:11

ok 800 śnierzek i 2600 zasp znikneło

8

wtorek, 3. marzec 2015, 12:16

U mnie to samo...

9

wtorek, 3. marzec 2015, 12:18

tez znikneły mi zaspy i sniezki .. nie wiele tego .. ale to kilka godzin zbierania

10

wtorek, 3. marzec 2015, 12:22

mnie tez zniknęły zaspy i snieżki z plecaka i skrytki

Klais

niezarejestrowany

11

wtorek, 3. marzec 2015, 12:24

Drodzy gracze, zniknięcie śnieżek z plecaka nie jest bugiem i ma związek z zakończeniem zimy i nadejściem wiosny.

12

wtorek, 3. marzec 2015, 12:25

to jest karma dla wierzcha ..to nie ma nic wspolnego z pierwszym dniem wiosny.. zenada..

13

wtorek, 3. marzec 2015, 12:26

Zakończenie zimy

Kochana Administracjo,

zakończyła się zima - zgodnie z informacją zabrane zostały replikator śnieżek i wszystkie elki świąteczne.
Ale chyba zabranie zasp i śnieżek nie powinno mieć miejsca? Mam miśka sprzed roku, zebrałem 11k śnieżek i teraz mogę go sobie w buty wsadzić, nie mówiąc już o masie czasu straconego na zbieranie.

Proszę o zwrot utraconych śnieżek.

14

wtorek, 3. marzec 2015, 12:28

Śnieżki nigdy nie znikały wraz z nadejściem wiosny, nigdy też nie było żadnego komunikatu odnośnie tego, że znikną ani nie było takiej informacji na opisie przedmiotu. Ponadto mogę przecież zbierać zaspy i przerabiać je na śnieżki na wyspach, więc dlaczego śnieżki ulepione tam również mi znikły?

15

wtorek, 3. marzec 2015, 12:38

W takim razie poproszę o dostęp do wysp chłodu - skoro jednym z wierzchowców jest niedźwiedź dostępny od 5 lvl, który ma taką a nie inną karmę, to powinienem mieć możliwość pozyskania dla niego pożywienia. Nie mając na co dzień dostępu do wysp chłodu poświęciłem masę czasu na uzbieranie w trakcie zimy. Mogłem w tym czasie np. łowić ryby czy luanić.

16

wtorek, 3. marzec 2015, 12:39

Droga Administracjo nazwę to po imieniu to chyba jakaś kpina!!! Nigdy karma dla wierzchowca nie znikała wraz z nadejściem wiosny, której jeszcze i tak nie ma. Nie wiem co to ma być chyba jakieś przedwiośnie....
To jak rozumieć dostęp do wysp gdzie można zbierać zaspy na śnieżki, po co posiadać miska? Po co było się o niego starać i nagle niewiadomo skąd zabiera się możliwość jego używania. Komiunikat wczorajszy dotyczył przecież elek świątecznych, co było do zrozumienia, tak samo jak zniknięcia replikatora do zasp. Jednym słowem zawiodłem się takim posunięciem administracji. Proszę o zwrócenie tego co posiadałem.
Nice:)

17

wtorek, 3. marzec 2015, 12:44

Drodzy gracze, zniknięcie śnieżek z plecaka nie jest bugiem i ma związek z zakończeniem zimy i nadejściem wiosny.
Droga administracjo, brak informacji odnośnie wprowadzenia nowych (!) zasad wraz z zakończeniem zimy czyli usunięcie z plecaków zapasów śnieżek i zasp jest z pewnością nową wiosenną formą wywołania w nas chęci do gry zwłaszcza graczom z nizszym lvlem którzy cierpliwie je gromadzili na karme dla misiów. I prosze osobom mąjącym więcej na liczku niź 1 rok nie wciskać farmazonów że powinno być to dla nas oczywistym. Wypadało się dowiedzieć jak było w poprzednich latach i nas o zmianach poinformować.

18

wtorek, 3. marzec 2015, 12:54

Mamy w takim razie kilka propozycji zmian w wierzchach:
- edek tylko dla Edwardów
- szankara tylko dla murzynów (bo czarna)
- warchlak tylko dla rolników
- koralowce dla lagmura powinny więdnąć po wyjściu z wody
- covrus czy alkanora do użycia tylko w walkach powietrznych
- tygrys tylko dla myśliwych

19

wtorek, 3. marzec 2015, 12:58

ponad 10000 śnieżek i około 300 zasp
Żenada droga Administracjo, nigdy tego nie zabierano, skoro to karma dla wierzchowca. W opisie przedmiotu też nic nie było, że zniknie w pierwszy dzień wiosny :(

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

20

wtorek, 3. marzec 2015, 13:01

http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=423344738
Nie ma żadnej informacji o zniknięciu snieżek wraz z nadejściem wiosny.

http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=14915
W przeciwieńswie do powyższego eliksiru.

Nie skomentuje
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare