Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Magmunit [4] 

Zaawansowany

• »Magmunit« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Kanały w porcie Okręgu Wudaria

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

1

niedziela, 8. marzec 2015, 10:40

Konkurs WoD - V edycja

Konkurs WoD - edycja V

Witajcie!

Już piąta edycja Konkursu WoD wystartowała!

Przebieg konkursu:
W poniedziałek na forum zadane zostanie pytanie lub temat pracy. Odpowiedzi prosimy przesyłać w formie priv na forum do moderatora wojciechjel. Czas wysyłania prac/odpowiedzi upływa w niedzielę o północy w przyszłym tygodniu (15 marca 2015). Nastepnie prace zostaną anonimowo udostępnione na forum. W kolejnym tygodniu (po udostępnieniu prac) od poniedziałku do czwartku do północy każdy z graczy może w formie postu głosować na maksymalnie 1, Jego zdaniem najlepszą wypowiedz. W niedzielę (22 marca 2015) ogłoszone zostaną wyniki konkursu. W kolejnym dniu Administracja zadba o przesłanie nagród zwycięzcom.

Nagrody:

I miejsce:
3x Talia Kart
http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=2201
10x Drogocenna Skrzynia
http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=4538

II miejsce:
2x Talia Kart
10x Drogocenna Skrzynia

III miejsce:
1x Talia Kart
10x Drogocenna Skrzynia

Miejsca IV-X:
10x Drogocenna Skrzynia

Zasady konkursu:
1. Każdy z graczy może przesłać tylko 1 odpowiedź na zadane pytanie/temat pracy.
2. Zabronione jest spamowanie i offtop pod tematem konkursu.
3. Każda edycja konkursu będzie miała inny temat pracy lub pytanie.
4. Swoje odpowiedzi proszę przesyłać w formie priv na forum do moderatora wojciechjel.
5. Jakakolwiek udowodniona agitacja związana z głosowaniem na konkretną odpowiedź zakończy sie dyskwalifikacją.
6. W wyznaczonym czasie każdy ma prawo zagłosować na jedną wybraną przez siebie pracę. Dana wypowiedź nie może być potem zmieniana. Oddanie więcej niż jednego głosu w danej edycji dyskwalifikuje gracza z głosowania w tejże edycji.
a) aby oddać głos, postać musi mieszkać w świecie Feo conajmniej 2 tygodnie w chwili oddania głosu
b) z jednego komputera można oddać maksymalnie 1 głos
7. Na każde miejsce na podium przypada tylko jeden gracz. W przypadku uzyskania przez graczy takiej samej ilości głosów, pierwszeństwo ma ten, który przysłał swoją pracę wcześniej.
8. Szczególnie zabrania się następujących rzeczy:
a) kopiowania projektów z cudzych źródeł, praca powinna być dziełem gracza, który się pod nią podpisuje - karą jest dyskwalifikacja z danej edycji konkursu
b) rozpowszechniania swojej pracy przed końcem danego etapu - karą jest dyskwalifikacja z danej edycji konkursu
9. Jeżeli podany zostanie przykład pracy, obowiązuje zakaz jego kopiowania i przepisywania do swojej pracy.

Temat pracy:
Gdy wszystkie kobiety, ludzkie i magmarskie mają swoje święto, wojownicy przerywają wszelkie waśnie i spory. Jedni wracają do domu, aby spędzić czas ze swoimi wybrankami, inni z kolei dopiero zabierają się za zaloty. Ty też nie możesz stać bezczynnie! Siadaj w domu przy ognisku, bierz pióro i

napisz wyznanie miłosne do jednej z mieszkanek ( postaci NPC ) świata Feo.

Masz pomysł na następną edycję konkursu? Napisz o tym do mnie prv[Magmunit], a być może wykorzystamy go w następnej edycji!

Człowieku! Magmarze! Ktoś namawia cię do zagłosowania na daną pracę? Zgłoś to do Strażnika-Opiekuna prv[wojciechjel] lub do organizatora konkursu prv[Magmunit]. Szanujmy pracę tych, którzy uczciwie chcą trafić w gust publiki!

Jesteś sprawcą agitacji? Zanim przejdziesz do czynu, pamiętaj, że to TYLKO zabawa! Nie chcesz się bawić uczciwie, to przynajmniej nie niszcz zabawy innym. Przypominamy, że karą za takie zachowanie jest dyskwalifikacja. Zastanów się, czy chcesz, aby twoja praca poszła na marne?

Zapraszamy do udziału w konkursie i powodzenia!
Durszlaki są fajne.

Post był już redagowany 2, ostatnio przez »wojciechjel« (8. marzec 2015, 10:45)

2

poniedziałek, 16. marzec 2015, 10:42

NR 1

Arniko wtedy kiedy zobaczyłem pierwszy raz Ciebie upadł mi diament, a Ty przyszłaś, podniosłaś go i popatrzyłaś mi w oczy. Wtedy zrozumiałem że między nami zaiskrzyło. Pomyślałem, że żaden diament nie jest piękniejszy niż głebia twoich oczu.Myślałem o Twoich oczach przy blasku księżyca, który swiecił mi w oczy.NIe potrafie przestać o Tobie myśleć.

NR 2

Mariko oczy twe blyszcza jak fosforyt w blasku ksiezyca,
Wlosy zlociste jakbys skapala je w sloncu,
Usta namietne i krwiste jak kardolit ognisty ,
Mysli me pedza ku tobie i przychamowac ich nie moge ,
Milosc do ciebie daje mi sily by pokonac wyzyny i dotrzec do ciebie gdy bedziesz w potrzebie,
Kazdego wroga zabijam dla ciebie gdyz stracic cie nie moge,
W swym palantyrze widzisz przylosc swietlista , mam nadzieje ze tez czysta,
Mariko kocham cie nad zycie i nic tego nie zmieni.

NR 3

O Piękna Mery, przy tobie staję się szczery,
dla ciebie zabiję wolwery.
Gdy cię pierwszy raz ujrzałem, to na czacie napisałem,
że się w Tobie zakochałem :) :love: :love: :love: :thumbup:

3

poniedziałek, 16. marzec 2015, 10:50

NR 4

Marica imię anioła
3 lat me serce żyć mi nie daje
kiedy cię widzę ruszać się przestaje
stres mnie konsa ,
Kiedy znikasz z pola widzenia
jestem wściekły i w zabujce się zmieniam
złość mnie ogarnia żę znów nic nie powiedziałęm
bo skrycię cię
Kocham
lecz bez od wzajemnienia
taki jest mój los i tego nie zmieniam

NR 5

Wiosna już nadchodzi i pewna pora, gdy wszyscy mieszkańcy Feo zmieniają się na lepsze.
Z niecierpliwością czekają na przybycie Tyndoliny by podarować
niepowtarzalną walentynkę ukochanej osobie. Również przeciwne rasy:
ludzie i magmarowie obdarzają siebie upominkami, by chociaż
na chwilę załagodzić wojnę między między sobą w tym niezwykłym czasie. I tak ja życzę Miłej Mili by była nadal miła i czarująca oraz żeby pracując w swojej hodowli pupili była zawsze uśmiechnięta lekko pracując na niej.

NR 6

- Co za pokręcony dzień. Się kobitkom święta zachciało. Przynieś to, podaj tamto, a zrobiłbyś coś dla mnie… rzygać się już chce. Szearze się już całkiem popierdzieliło w głowie… Kobita to w kuchni stać powinna, no ewentualnie u Mery… piwko podawać. – Na samą myśl o oberży, piwku i Amelii aż ślinka cieknie sama. No pora późna się robi, nie ma wyjścia, czas odwiedzić ten przybytek. Może Amelia znów się uśmiechnie i pokaże co nieco... Niemal słyszę ten śmiech, perlisty, radosny i pełen flirtu…
- Piękna Mery! Kochana kobieto, najdroższa moja! – Co jest kurde?! Nic nie piłem, a nogi same się uginają, jadaczka sama się otwiera! – Wielbić się pozwól, bo tyś mi najdroższa. Piękności moja przyjmij biednego woja, co nogi ugina przed twym majestatem. – To musi być sen, nic innego. Zaraz się obudzę. – Twa siła poraża, potęga pięści i siła ducha. O pani moja, pozwól się kochać, wielbić i błagać, byś każdy mój dzień wypełniała swą…
- Ty już więcej trunków nie dostaniesz. Idź się prześpij, wytrzeźwiej. I nie zawracaj dupy więcej!
Mery zaśmiewając się głośno mocnym klepnięciem ocaliła mą duszę popychając w głąb oberży. Przynajmniej raz się cieszę z jej krzepy.
- Amelio! Kochana kobieto, najdroższa moja! – O nie, tylko nie to! Nie znowu! – Wielbić się pozwól, bo tyś mi najdroższa. Piękności moja przyjmij biednego woja, co nogi ugina przed twą jaśniejącą postacią. – I kurna znów na kolana, co tu jest grane?! – Twa uroda, twój czar, twój śmiech onieśmiela, lecz miłością serce me pała… - to zdecydowanie w złym kierunku zmierza. Ukradkowe wystraszone spojrzenia w bok… - i zamilknąć mi nie pozwala.
Słuchaj mych słów z serca płynących, moją bądź proszę i…eeghh…
- Mówiłam ci, byś sobie szedł stąd! – wiedziałem, że to się źle skończy. Nie na próżno chwalili krzepę Mery. Już sama groźba w głosie wystarczyłaby, bym stąd wiał, ale wisząc w powietrzu ciężko to zrobić. Niestety Mery była dość chętna, by mi w tym pomóc.
Trzeba się gdzieś zaszyć, przeczekać ten koszmar. I żadnej baby nie spotkać.
- Mily! Kochana kobieto, najdroższa moja! – Nie znowu! Nie teraz. Akurat babsku się zachciało na spacer z pupilem iść. Z cerkiem jeszcze! – Wielbić się pozwól, bo tyś mi najdroższa. Piękności moja przyjmij biednego woja, co nogi radośnie przed tobą ugina. Twój wdzięk i mądrość, i spokój ducha… wielbić się pozwól, przytulić do… - ciche pomruki nie wróżyły niczego dobrego. Zamknij się chłopie i wiej czym prędzej! Przynajmniej nogi słuchają, w przeciwieństwie do jadaczki wstrętnej.

Znów się udało. Gdzie tu się ukryć. W puszczy się schowam. Tam kobit żadnych nie ma. Jeszcze kawałek. Na szczęście zagroda Arniki daleko i nie szła nigdzie. Tu będzie spokój, prześpię się, a jutro będzie jak zwykle…
- Gredeo! Kochana kobieto, najdroższa moja! – No to już po mnie! – Wielbić się pozwól, bo tyś mi najdroższa, najukochańsza i najwspanialsza. Mądrość twa moją przerasta stukrotnie. – Co za koszmar! I nogi słuchać nie chcą! Biegnijcie, no już! – Ja głupiec marny kolana tu zginam i błagam o miłość, uczucia kruszynę. Pozwól się kochać, pieścić i cmokać, na rękach mych nosić i kwiaty przynosić. Strawę szykować w dzień każdy nowy i być twym podnóżkiem, gdy zmęczysz swe nogi. Pozwól mi służyć wiernie jak pies, stać przy twym boku, strzec cię w noc i dzień.
- Pozwolę ci zrobić to wszystko co chcesz – jej chrypliwy głos brzmiał tłumionym śmiechem. – Szeara ma dziś wyjątkowo dobry humor, a takich prezentów kochanieńki się nie odrzuca. Tylko dziękować! Wielb mnie!

4

poniedziałek, 16. marzec 2015, 10:54

NR 7

Najdroższa... Pewnej ulotnej chwili zawładnęłaś mym sercem, przebiłaś je miłością do siebie niczym strzała amora przebija serca niczego nieświadomym istotom. A wystarczyło jedno twe spojrzenie, te spojrzenie cudnych migdałowych oczu o ktorych nie mogę przestać myśleć. Twa uroda przyćmiewa nawet blask zorzy polarnej. Ah, nawet pisząc to wyznanie przez me ciało przechodzą ciarki na samą myśl o choćby muśnięciu Twej skóry. Świat staje się piękniejszy kiedy Ty po nim stąpasz, ptaki piękniej śpiewają a słońce jaśniej świeci. Bądź mym natchnieniem, mą miłością i mą muzą, to dla Ciebie walczę z każdym złem na feo abyś żyła niczym prawdziwa dama bez trosk i smutków. Do Ciebie ślę te słowa które najbardziej obnażają każdego mężczyznę... Kocham Cię i zawsze będę królowo mego serca, mego życia...

NR 8

Wyznanie miłości do Rzecznej panny.

Rzeczna panno ukochana!
Ja bym z tobą mógł kochać się do rana.
I twe piękne niebieskie oczka!
Które są jak głęboka zatoczka.

Gdy cie pierwszy raz ujrzałem.
To na zabój się zakochałem!
I natychmiast kwiatka ci zerwałem.

Twoje wodne ciało,
Wspaniale by z moim współgrało.
Dlatego Cie właśnie proszę
Byś mą została bo wrażenie, ze mnie kochasz, odnoszę.!

NR 9

Miła Pani z leśnej chatki,
gdy Cię widzę trzeszczą gatki,
gdy usłyszę coś o tobie,
purpurowy w mig się robię,
powiadają żeś jest Wiedźma
- stara, brzydka , niezależna.
W lesie rtęć i bimber pędzisz,
chytra jesteś dużo zrzędzisz ,
lecz ja w brednie te nie wierze,
bo ja kocham Ciebie szczerze!
Gredio moja ukochana,
padam przed tobą na kolana,
Ty mi jesteś przypisana,
najpiękniejszą jesteś z dam,
oddam wszystko to co mam,
byle dłużej nie być sam .

NR 10

Kochana Mariko!

Twoje oczy
Ogniem płoną
Czy zostaniesz
Moją żoną?

Czy to urok, czy przekleństwo
Znów widziałem Cię, maleństwo
Moje serce zwariowało
I wraz Ciebie pokochało

Dusza się uzależniła
Jesteś mą heroiną
Tą najlepszą
I jedyną.

Kiedy ja dostanę Ciebie
Będzie razem nam jak w niebie
Przezwyciężymy ból, cierpienie
Osiągniemy ukojenie.

Odpłyniemy razem, niepokonani
Niezwyciężeni i zakochani. :love:

5

poniedziałek, 16. marzec 2015, 15:07

Witam

Zgodnie z regulaminem, oraz dla znacznego ułatwienia proszę, aby w kolejnych wątkach wpisywany był tylko numer najlepszej według Was pracy.

Pozdrawiam

6

poniedziałek, 16. marzec 2015, 15:28

Nr 9 :D

8

poniedziałek, 16. marzec 2015, 17:29

Nr 9

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

9

poniedziałek, 16. marzec 2015, 17:31

Nr 9 :D
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

10

poniedziałek, 16. marzec 2015, 17:46

,,8,, :P

Miejsce zamieszkania: Jar Rozpaczy

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdro

• Wyślij wiadomość

12

poniedziałek, 16. marzec 2015, 19:18

10 ^^
Aeternus :thumbup:

17

poniedziałek, 16. marzec 2015, 19:37

Absolutne 9. Totalna perełka na bardzo przeciętnym tle :)

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający