Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 14. lipiec 2015, 16:48

Zima Feo 2015/2016.

Pierwsze liście spadają z drzew, temperatury spadają... (nie, jeszcze nie) :)

Jest lato, wszystko okey! No może oprócz tych eventów, na które traci się mase kasy.
Ja zawsze myślę do przodu, a w legendzie już drugi rok z niecierpliwością czekam na zimę. Tylko, że ostatnia była totalnym nieporozumieniem, na którym zawiodło się wielu graczy.
Otóż pojawiły się problemy : brak yeti dostosowanych do leveli (jedynie yeti 1lv) oraz znikające zaspy, które zostały przywrócone KAŻDEMU w ilości 10k (jedni stracili, drudzy zyskali) i coś, co totalnie mnie zniechęciło do gry : brak niedźwiedzi polarnych bez limitu czasowego (jedynie odpowiedniki 14dniowe). Do tego administracja zapowiedziała, że w następnym roku zaspy znikną z nadejściem wiosny.
Czy wkońcu ktoś zauważy, że zima w feo to jedyny event, który naprawdę cieszyŁ graczy? Czy wkońcu ktoś nas uszanuje?

W związku z powyższym mam kilka pytań.
Czy możemy liczyć na to, że gdy poświęcimy całe święta na granie w WOD (co parę osób jest w stanie zrobić) to dostaniemy godne nagrody w sklepie zimowym? Czy znów zostaniemy z tymi miśkami na 14 dni?
A jeśli administracja nie będzie mogła się podzielić z nami tymi wierzchowcami to proponuję odebrać wyczyny za osiodłanie niedzwiedzi polarnych [8], [10] i [13] poziomu. Bo skoro tych wyczynów już nie można zrobić to nie powinno ich być w ogóle, zresztą jak tych wierzchowców. Nie musimy gonić za ruskim serverem, możemy powtórzyć event np z 2013roku, gdzie misie były do zdobycia.

Czekam na opinie graczy i administracji :thumbsup:

2

wtorek, 14. lipiec 2015, 20:08

jakbys nie tracil czasu i pieniedzy na jakiegos niedzwiedzia to bys sobie kupil edka/szankare i bys mial problem z glowy. Bledem bylo stworzenie tych wierzchowcow i dlatego dali je na 14 dni.

3

wtorek, 14. lipiec 2015, 23:23

Bierz przykład z kolegi i rób repy idąc na łatwizne,on i klan coś o tym wiedzą :thumbup:
A tak na poważnie,inni sie męczą większy kawał czasu na edki/szanki więc z tymi miśkami jest tak,kto skorzystał z dobroci tamtej administracji,ten ma..a kto nie,ten nie ma
Masz miśka więc nie wiem czego piszczysz..chcesz z 16lv wierzchem latać na 10lv?

4

środa, 15. lipiec 2015, 03:27

@ Resmmeee [10]

I w lipcu o tym piszesz nie no spoko, Twoje wyczucie czasu nie zna granic haha

ps powodzenia z upgradem miska :p