Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 19. sierpień 2015, 06:33

chaotyczna bitwa

witam, czy ktos moze wie, jak dostac sie na chaotyczna bitwe?

Miejsce zamieszkania: Plac światła

Zawód: Rybak / Jubiler / Włamywacz

• Wyślij wiadomość

2

środa, 19. sierpień 2015, 06:37

z tego co wiem chaotyczne bitwy nie zostały jeszcze oficjalnie wprowadzone :)
trzeba czekać na newsa

Paleovenus [9] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość Wirgold

Zawód: geolog/jubiler/uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

3

środa, 19. sierpień 2015, 06:39

Na 5, 3 i 1 minutę przed rozpoczęciem bitwy powinna się pojawić zajawka na czacie i wtedy można potwierdzić chęć wzięcia udziału w wydarzeniu.
To sztuka! Tyle postaci na scenie ma materiał do gadania o tym, że autor nie ma nic do powiedzenia.
Duszołap też była kobietą 8)

4

środa, 19. sierpień 2015, 15:43

czy mozna polaczyc te chaotyczne bitwy w przedzial 13-15? na 15 lvl nic nie ruszy :(

5

środa, 19. sierpień 2015, 16:25

Anima ja proponuję Ci jak już domagasz się połączenia przedziałów, to 16-15, bardziej adekwatny:), ciekawe czy też Ci się spodoba:)

6

środa, 19. sierpień 2015, 18:21

jest podzial 16-18 w grupie i chcesz tam 15 dorzucac?

Miejsce zamieszkania: Góry Kajar

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

7

środa, 19. sierpień 2015, 19:00

Wbij 16 i będziesz miał się z kim bić :P

8

środa, 19. sierpień 2015, 19:02

Na 13 dobrze ruszają i nie potrzeba nam tam 15lvl...
Na 15 nic nie rusza, chyba wiadomo dlaczego. Lepiej sobie wbij 16 to będą ruszały a nie podsyłaj durne pomysły.

• Wyślij wiadomość

9

środa, 19. sierpień 2015, 19:20

a będa zablokowane red sety czy dalej szlachta jarmarczna będzie koksić?

10

środa, 19. sierpień 2015, 20:14

Zablokować redy + dodać repkę WB i Chaotyczne bitwy będą lepsze niż talary :)

11

środa, 19. sierpień 2015, 20:46

Po co blokować redy? Też sobie kup i po problemie :) a jeśli chcesz pokazac swoje "ja" w fioletowym secie, na który ciułałeś 4 lata, to zrób screena, opraw w ramkę i powies nad łóżkiem. Ciężkie czasy zbierania miesiąc kasy na 1 część setu zielonego minęły. Pogódźcie się z tym...

12

środa, 19. sierpień 2015, 20:51

Po co blokować redy? Też sobie kup i po problemie :) a jeśli chcesz pokazac swoje "ja" w fioletowym secie, na który ciułałeś 4 lata, to zrób screena, opraw w ramkę i powies nad łóżkiem. Ciężkie czasy zbierania miesiąc kasy na 1 część setu zielonego minęły. Pogódźcie się z tym...
Redy są dobre na moby. Na PB powinny być dopuszczalne rzeczy, na które gracz zapracował podczas PB oraz udosknalając swoje reputacje. Redy używane w miejscu gdzie to nie ma nic wspólnego z męstwem, a jest tanie, najmocniejsze i ogólnodostępne nie powinny być używane, gdyż niszczy to piękno tej gry. Redy na moby - proszę bardzo, na PB - graj tym na co zapracowałeś na PB.

13

środa, 19. sierpień 2015, 20:57

PS.

Osoby, które nie były skłonne do PB, bo były notorycznie bite, gdyż były bez setu w wyniku czego powbijały lvl-e oraz zakupiły sobie redy, mało logicznie maja przewagę nad tymi, którzy na te PB ciągle latali i chcą latać dalej... hm...

Mówisz by kupic redy.. myslisz, ze ciekawie by było w walkach jak każdy ma redziki i tylko 2 style można zobaczyć (czerwonych atletów można policzyć na 21 palcach)?

14

środa, 19. sierpień 2015, 21:26

Anima, jeśli chcesz wbijać łatwe męstwo i zgarniać skalpy na 13-14, to idź na plato. Każdy lvl ma swoją bitwę, u was nie rusza, trudno, wbij 16. Zdecydowana większość graczy tak robi, a jeśli chcesz rangę z 15, to sobie posiedzisz, długo.

15

środa, 19. sierpień 2015, 21:40

Redy są dobre na moby. Na PB powinny być dopuszczalne rzeczy, na które gracz zapracował podczas PB oraz udosknalając swoje reputacje. Redy używane w miejscu gdzie to nie ma nic wspólnego z męstwem, a jest tanie, najmocniejsze i ogólnodostępne nie powinny być używane, gdyż niszczy to piękno tej gry. Redy na moby - proszę bardzo, na PB - graj tym na co zapracowałeś na PB.

A gdzie jest tak niby napisane? Nie ma i nie będzie. Na polach bitew masz się bić, nie ważne skąd masz set. Zazdrość jest bardzo złym grzechem ;)

Miejsce zamieszkania: Wielkopolska

Zawód: Zielarz/Alchemik/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

16

środa, 19. sierpień 2015, 22:03

Hmm.. calkiem spoko te bitwy ciekawa odskocznia od zbierania/bicia .
jedyne co bym zmienil to zablokowal mozlwość wchodzenia w red secie oraz po wejsciu możność zmiany np ciuchów albo paska czasem zdarza sie ze sie z sierpem wejdzie czy cóś .

Reasumujac najlepsze bitwy od wczesniejszych
PS.może by tak jakis bonusik do mestwa lub repy wb w postaci amuletu ?? nikt z nas by sie za cos takiego nie obraził :D

17

środa, 19. sierpień 2015, 23:02

Żadne chaotyczne bitwy albo inne wynalazki to nie są prawdziwe PB. Na prawdziwych PB nie zobaczę bohaterów w red setach tam ich poprostu nie ma bo im rura mieknie jak mają tam iść. :thumbsup:

Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

18

środa, 19. sierpień 2015, 23:13

Żadnych bonusiowych amuletów :P repka jak najbardziej tak - ale już za wygrana/przegrana WB (jesli taka bedzie); a co do redów... temat rzeka, również jestem za usunięciem ich nie tylko z "chaotycznych" ale i z całego serwa :P

PS. jak bić mobki bez redów (zwłaszcza nie bedac łamkiem) ? Zmienić (osłabić) statystyki magicznych potworów; dodatkowo odpowiednio zbalansować ilosc kasy która dropią - i się okaze ze redy nie są potrzebne w tej grze, a kazdy kto faktycznie zapracowal na cudaki, na arsenal, czy chocby na blue set bedzie widzial roznice w walce z "zielonymi" ;)

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

• Wyślij wiadomość

19

czwartek, 20. sierpień 2015, 01:30

A gdzie jest tak niby napisane? Nie ma i nie będzie. Na polach bitew masz się bić, nie ważne skąd masz set. Zazdrość jest bardzo złym grzechem ;)

drogi nobie :) set fioletowy mam może od roku :) ja na ogół mam nadzieję ze sprowadzą do nas reszte ru, otóż tam na jarmarku nie ma twoich red setów :) więc zaciskaj pasa, bij do blokady bo niedługo być może będziesz musiał sie w normalny set zaopatrzyc :) a wtedy jak sądzę będę się śmiać długo i głośno z twoich 'wyczynów' na polach bitew :)

ale wracając do tematu chaotycznych :) tutaj link do walki:
http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…52&server_id=12
gdzie co poniektórzy gracze gdy zauważą ze przegrać mają to stalują w opór.. ja pytam: gdzie w tym sens? gdzie logika? cieszy was ze 15 min później sie walka skonczy? :sleeping:

Miejsce zamieszkania: Wielkopolska

Zawód: Zielarz/Alchemik/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

20

czwartek, 20. sierpień 2015, 19:12

@Dark_Knight mam nadzieje ze to co piszesz jest prawda . przywrociles mi wiare w ruskich bo wkoncu zmadrzeli i usuwaja ten badziew z servera