Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

AFIGHTER [17] 

Profesjonalista

• »AFIGHTER« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Legoland

Zawód: emeryt

• Wyślij wiadomość

1

czwartek, 3. wrzesień 2015, 14:37

Zadanie Niesfornego Ducha

W tym wątku zgłaszają sie osoby którym nie działa misja ZADANIE NIESFORNEGO DUCHA

Zaśmiecanie tego wątku innymi tematami podlegac będzie karom zgodnie z katalogiem .

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »carpathia« (3. wrzesień 2015, 15:04)

2

czwartek, 3. wrzesień 2015, 16:58

Zgłaszam, że nie działą mi misja Zadanie niesfornego ducha.
Wherever there is god, there is devil as well.

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

3

czwartek, 3. wrzesień 2015, 17:21

nie działa

4

czwartek, 3. wrzesień 2015, 18:16

nie działa X(

5

czwartek, 3. wrzesień 2015, 18:18

Nie działa :(
Aaequam memento rebus in arduis seware mentem

6

czwartek, 3. wrzesień 2015, 18:42

też mi nie działa :cursing:

7

czwartek, 3. wrzesień 2015, 19:03

Nie działa.

8

czwartek, 3. wrzesień 2015, 19:53

aktywne zadanie z wodą ale nie można go prawidłowo rozwiązać, jakiś błąd

AFIGHTER [17] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

9

czwartek, 3. wrzesień 2015, 20:44

PRZEPRASZAM, ŻE DOPIERO TERAZ ALE NIESTETY BŁĄDZIĆ JEST RZECZĄ LUDZKĄ.

Niestety zeby poprawnie ponownie wykonać misje należy zrezygnować z misji głównej do misji ducha która zleca mag ARNABAG/HORSUNGUM (ale pewnosci nie mam) która jest częścią pakietu misji Korlaka Dobrosława.

Ponowne wykonanie misji ARNABAGA/HORSUNGUMA umożliwi poprawne wykonanie misji u ducha witru a co za tym idzie wykonanie całego pakietu Korlaka Dobrosława.

10

czwartek, 3. wrzesień 2015, 22:32

otóż zrezygnowałem z misi u magmarów w gondi u hordguma ale nie naprawiło to misi nadal jest ten sam błąd co był i również zgłaszam go

11

czwartek, 3. wrzesień 2015, 22:58

ps. zrezygnowanie z misi głównej nie zabiera misi od ducha ognia nawet jak się z niej zrezygnuje to nadal się ma tą misie u tego ducha aktywną

13

czwartek, 3. wrzesień 2015, 23:19

bo można zrezygnować u czarodzieja i pobrać od niego na nowo ale u ducha nie ma możliwości rezygacji z tego błędnego zadania :(

14

czwartek, 3. wrzesień 2015, 23:38

wycofuje za 3 razem misia się zmieniła zobacze co dalej ;)

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

15

piątek, 4. wrzesień 2015, 00:42

Zawsze możesz zacząć jeszcze raz. Masz dwa naczynia, w których znajdują się różne ilości miarek wody. W pierwszym znajduje się 9, a w drugim - 4 . Musisz odmierzyć równo 3.
pomoże ktoś? ;)

16

piątek, 4. wrzesień 2015, 07:59

PRZEPRASZAM, ŻE DOPIERO TERAZ ALE NIESTETY BŁĄDZIĆ JEST RZECZĄ LUDZKĄ.

Niestety zeby poprawnie ponownie wykonać misje należy zrezygnować z misji głównej do misji ducha która zleca mag ARNABAG/HORSUNGUM (ale pewnosci nie mam) która jest częścią pakietu misji Korlaka Dobrosława.

Ponowne wykonanie misji ARNABAGA/HORSUNGUMA umożliwi poprawne wykonanie misji u ducha witru a co za tym idzie wykonanie całego pakietu Korlaka Dobrosława.

Czy chodzi o misję gdzie po drodze trzeba oddać 30 efryli ? Chciałbym się upewnić, bo mam trochę efrylu w zapasie, ale jak zrobię kilka razy to samo to się skończy :]

Исцеление Корлака: Камень колдуна
Nagroda: Niebieski Kryształ Wybawienia 1 шт., Przygarbiona lalka Urgała 1 шт
5600 опыта, 1 20

17

piątek, 4. wrzesień 2015, 08:20

kwachu32 tą misie co dajesz 30 energi i potem od ducha rozwiązujesz jak się zrezygnuje to potem już wszystko dobrze było u mnie ale za 3 razem

18

piątek, 4. wrzesień 2015, 08:23

kwachu32 tą misie co dajesz 30 energi i potem od ducha rozwiązujesz jak się zrezygnuje to potem już wszystko dobrze było u mnie ale za 3 razem

Już widzę :D pomyliło mi się energia z efrylami :D ale ruski miałem dawno i nie doczytałem :)

AFIGHTER [17] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

19

piątek, 4. wrzesień 2015, 09:18

MISJE U DUCHA WIATRU ZRYWA RĘCZNIE ADMIN PO TO JEST WATEK ZGŁASZAMY I CZEKAMY AZ MISJA ZNIKNIE Z RZPOCZETYCH I DOPIERO WTEDY ROBIMY MISJE ARNABAGA /HORSUNGUMA ZEBY WTEDY OD NOWA ZACZAC MISJE DUCHA WIATRU

20

piątek, 4. wrzesień 2015, 09:19

U mnie już zadziałało - robię właśnie misje u ducha ognia.