Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

• »Shikabane« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Wielkopolska

Zawód: Zielarz/Alchemik/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

1

piątek, 16. październik 2015, 18:40

Kiedy wkoncu dacie - Wtargniecie chaosu ?!

Witam.

Kiedy wkońcu dacie wtargniecie chaosu ? dawno go nie było a wielu zapewne by chcialo wbic zielona niebieska blache chaosu albo nabyc troche czasteczek chaosu . :sleeping:

Dlatego wnosze apel w imieniu wszyskich graczy chcacych wbic repe : odpalcie nie dlugo ten even ktory pojawial sie regolarnie co jakis czas . :thumbsup:

pozdrawiam

2

piątek, 16. październik 2015, 19:22

Blache można wbijać na wydarzeniu na fej.

ps. Naprawde liczysz ze Nirra ci odpowie? 8| 8| 8|
To nie ja, to bliźniaki zroślaki ......

• »Shikabane« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Wielkopolska

Zawód: Zielarz/Alchemik/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

3

sobota, 17. październik 2015, 17:10

@zjarany Szczerze to nie . co do wydazenia mam 1254 pkty repy wiec dlamnie jak najbardziej wtargniecie by sie przydalo a nie chce mnie sie prawie 750 gungow bic zwlaszcza ze nie mam juz znich dropu (7-8 . repa leci do 2 tysiecy)

Tak czy siak to wydarzenie powinno sie pojawiac a nie tylko to cos na fej ..

4

sobota, 17. październik 2015, 17:12

Jestem za ;d czekam aby wbić troche karmy i zapas cząstek moze jakieś pierścienie wypadna to też +

5

niedziela, 18. październik 2015, 17:50

Nie dawać wydarzenia - na fej można wbijac spokojniutko repke i dropić cząstki :D

6

niedziela, 18. październik 2015, 20:42

Szczególnie jak gracze z wyższych lvl atakują takie 8 lvl jak ja . Ostatnio dostałem nawet 17 lvl z ludzików mnie napadł ;D więc jak na twierdzy wbijać jak taki jeden z 2 oszołom atakuję Cię ......

7

niedziela, 18. październik 2015, 20:50

A to czasem w awanpoście nie jest wydarzenie?

8

poniedziałek, 19. październik 2015, 08:26

Są dwa jedno co 5-6 dni na Fey po naszej stronie i jedno wydarzenie-Event co miesiac był :P z różnymi etapami :d
,,,moze są prowdzone jakies prace na instancji zeby taki 17 lvl miał szanse coś pobić