Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Magmunit [4] 

Zaawansowany

• »Magmunit« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Kanały w porcie Okręgu Wudaria

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

1

niedziela, 20. grudzień 2015, 20:18

Rocznica Chaosu

Czy będą organizowane obchody rocznicy rozpoczęcia prac nad Chaosem?
Durszlaki są fajne.

2

niedziela, 20. grudzień 2015, 20:40

Nieeee jeszcze nie :D Ja tak co miesiąc pytam a chaos i odpowiedzi zawsze, że trwają prace :)
Ciekawe czy się doczekamy powrotu ?(

Miejsce zamieszkania: Wielkopolska

Zawód: Zielarz/Alchemik/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

3

poniedziałek, 21. grudzień 2015, 17:18

Za rok moze dwa .. :dance:
Ja tez czekam i do czekac sie nie moge :lol:

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

4

poniedziałek, 21. grudzień 2015, 18:58

mało Wam Chaosu?

Miejsce zamieszkania: Plac światła

Zawód: Rybak / Jubiler / Włamywacz

• Wyślij wiadomość

5

czwartek, 24. grudzień 2015, 18:12

mało cząsteczek chaosu, na nasz lvl jest jeszcze z nich biżuteria i karma dla dżacharałów dość przydatnych.. stąd są pytania i będą zadawane póki cos się nie rozjaśni bo na chwile obecną event zniknął

6

sobota, 26. grudzień 2015, 03:25

jak mało wam czastek chaosu to wydarzenie jest na fej odpala co 12h jak sie nie myle i dziennie mozna 10 czastek zdobyć

7

sobota, 26. grudzień 2015, 09:06

w zemście czarodzieja jest tylko 50 cząstek, jeśli wszyscy potrzebujący będą się na to rzucać, to nikt nie dobije tych wymaganych 5. Jeszcze to badziewie sie zrywa xD 2 ostatnie razy dobiłem 4 cząstki, się wydarzenie skończyło i zostałem z niczym :D

Magmunit [4] 

Zaawansowany

• »Magmunit« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Kanały w porcie Okręgu Wudaria

Zawód: Zielarz/Alchemik

• Wyślij wiadomość

8

sobota, 26. grudzień 2015, 11:20

Nie chodzi mi o cząstki, tylko o Surowce Chaosowe, chaotyczny oleander i te sprawy. Już nikt tego nie pamięta?
Durszlaki są fajne.

9

sobota, 26. grudzień 2015, 11:29

Już chaos z cząstkami byłby lepszym i bardziej realnym pomysłem
Prawda jest taka że zabierają i ograniczają sposoby zarobkowe dla małych lv żeby szli w góre więc małe szanse że oddadzą chaotyczne surki,tak czy siak jest niemało możliwości na zarobek na niskim lv,w porównaniu co było z 1-2 lata temu

10

sobota, 26. grudzień 2015, 16:46

nie wrócą te surki moim zdaniem, ktoś wyliczył że za duży zarobek dla takiego 3ciego lvla, i zamkneli interes :)
Nie o take Feo walczyłem ;)