Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 27. styczeń 2016, 22:02

Tallaary- czy one wymarły ?

Witam, piszę tutaj w sprawie Sal Tallaara.
Mianowicie mam pytanie do wszystkich graczy, czy odpowiada Wam wbijanie łatwego męstwa tylko poprzez dłonie oraz bitwy chaotyczne?
Co z innymi PB ? Już całkowicie znikają?
Ilość graczy twojego poziomu w kolejce: 0 :cursing: :cursing:
Co pytam kogos ' może tallaary ? ' to dostaje odpowiedź ' a co, niezłomke włączyli ? ' albo 'szkoda mi kasy na naprawe ciuchów ' a i nawet spotkałam sie z odpowiedzią ' nie mam elek odpowiednich a szkoda mi kasy ' .. To juz było przegięcie.. 8|
Ludzie ( nie pisze tylko do rasy ludzkiej a po prostu do LUDZI :P ) czy Wam się juz w główkach poprzewracało i męstwo wbijacie tylko za darmoszke? czyli co- non stop podwójne męstwo, niezłomka i może wtedy ruszycie szanowne 4 litery ? Choć i tak często jest problem nawet wtedy z uzbieraniem 10 osób.
To przykre, że nie mozna rozwijać postaci a tylko raz na 3h wyłapac 3-4k męstwa i to za pomocą kolumny męstwa przede wszystkim.
Zacisnijmy pośladki i do przodu, nie bądźmy monotonni ! :D :thumbsup:
Nie myli się ten co nic nie robi...
Tutaj wszyscy są zapracowani :D

Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki

• Wyślij wiadomość

3

środa, 27. styczeń 2016, 22:04

wielkie TAK :thumbsup:
.........." Czołgi w szeregu, stanowią kręgosłup armii".................

4

środa, 27. styczeń 2016, 22:16

Na 10 podobna jest tak samo ,z wyjątkiem dłoni :D Gdy pytalem o sale to tylko niezłomka a nie zapomnę że gdy rusza to w sobotę bo męstwo x2 i oczywiście blessy z całego tygodnia żeby pojsc na jedne salki. Mhm chyba że szybko pójdą to może 2 :P No nic trzeba też się kisic na chotyku i czekać do soboty :D

5

środa, 27. styczeń 2016, 22:26

zawsze chetny :)

6

czwartek, 28. styczeń 2016, 09:38

większość wymiera

teksty dnia to zawsze mnie rozwala pytanie "jest niezłomka?" wszyscy kasę na skrzynki czy jarmarki kitłaszą i żal im wydać czasem 1-2g na naprawy po salach, kupcie sobie żywice na pasy torby i biżu i latajcie do woli wtedy

albo chodzcie na areny, swiątynie czy cc jak jest ta wasza wymażona niezłomka
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

marrr [19] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: daleko

Zawód: awatar

• Wyślij wiadomość

7

czwartek, 28. styczeń 2016, 10:02

mam cały set niezniszczalny z wyjątkiem pierścionków i wcale nie jest to jakiś wielki koszt :P

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

8

czwartek, 28. styczeń 2016, 13:18

marrr straż setu nie sprzeda więc możesz sobie żywicować do woli małym kosztem, zwykły gracz musi do tego dodać koszt setu bo już go nie sprzeda, po zażywicowaniu będzie nieprzekazywalny - zapomniałeś o tym napisać ;)

Ja bym chętnie pobiegała na talary, ale na 13 lvl też ciężko z zebraniem ludzi, równymi się trzeba ratować.

9

czwartek, 28. styczeń 2016, 13:48

Przypomne , że zrobienie 2 pasów niebieskich "nieśmiertelnymi" to tylko 3 bryle(a nawet chyba 2x1.25bryla). Podejrzewam , że 99% osób na taki wydatek stać.
Nawet torby fiolet to 2x2.5brylanta....też "ni ma tragedii".

10

czwartek, 28. styczeń 2016, 16:36

większość wymiera

teksty dnia to zawsze mnie rozwala pytanie "jest niezłomka?" wszyscy kasę na skrzynki czy jarmarki kitłaszą i żal im wydać czasem 1-2g na naprawy po salach, kupcie sobie żywice na pasy torby i biżu i latajcie do woli wtedy

albo chodzcie na areny, swiątynie czy cc jak jest ta wasza wymażona niezłomka
Nie we wszystko da sie wbic żywicę:)
http://warofdragons.pl/artifact_info.php…ct_id=449593379

11

czwartek, 28. styczeń 2016, 16:40

Powbijają żywice to i tak będzie, ze nie ma kasy na blessy i elki :P
no i.. ' a męstwo x2 jest !? ' :S
Nie myli się ten co nic nie robi...
Tutaj wszyscy są zapracowani :D

12

czwartek, 28. styczeń 2016, 17:27

Taaa lepiej na dłoń stanąć 10:1 - w grupie siła:). Ale tak patrze ładnie zaczynaja ruszać arenki i tempelki równych ,to sie chwali .

14

czwartek, 28. styczeń 2016, 22:59

też sie pisze,ale na ogarnięte
lepiej zrobić kilka z 2-3 blessami niż wsio na jednej a potem nie stawać na następne

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

15

piątek, 29. styczeń 2016, 08:14

Wymarły z prostego powodu, bo nie ma żadnej potrzeby zdobywania męstwa. Wypłakaliście, żeby 3-miesięczne niezniszczalne redy były co kwartał, to macie tego skutek - po co chodzić na talary, kiedy wystarczy raz na 3 miesiące uzbierać na komplet redów i mieć statystyki mocniejsze niż gracze którzy wydali dziesiątki tysięcy goldów na arsenałowy albo nawet fioletowy set?
To wina podejścia leniwych graczy, że takie instancje wymierają. Zaczęliście się nudzić? Przecież nie chcieliście się napracować żądając redy!!!! co jarmark

16

piątek, 29. styczeń 2016, 12:56

Wymarły z prostego powodu, bo nie ma żadnej potrzeby zdobywania męstwa. Wypłakaliście, żeby 3-miesięczne niezniszczalne redy były co kwartał, to macie tego skutek - po co chodzić na talary, kiedy wystarczy raz na 3 miesiące uzbierać na komplet redów i mieć statystyki mocniejsze niż gracze którzy wydali dziesiątki tysięcy goldów na arsenałowy albo nawet fioletowy set?
To wina podejścia leniwych graczy, że takie instancje wymierają. Zaczęliście się nudzić? Przecież nie chcieliście się napracować żądając redy!!!! co jarmark
Dokładnie tak!

17

piątek, 29. styczeń 2016, 15:27

jedyna opcja żeby coś odpalic to ogarnąć się po jednej i drugiej stronie i zacząc stawać , insty są otwarte cały czas, tylko graczom się nei chce bo ...coś :)
Nie o take Feo walczyłem ;)

18

piątek, 29. styczeń 2016, 22:14

a czemu 17 lvl nie sprobuja stanąc na sale? skoro 14 lvl wyciagaja tam wiecej niz my ze sklepienia gdzie trzeba sie użerać z niemieckimi sponsorami legendy?moze akurat wyjdzie taniej i szybciej.
co do slabego ruchu na pb widze jeszcze taki powód, ze tu juz zadko kogo interesuja granie, a liczy sie tylko wygrywanie. 2-4 graczy co "muszą" moga skutecznie zablokowac np arenę. kiedy ostatnio widzieliście tu cos spontanicznego , robionego na hura , bez kalkulowania, rachowania. oczywiście to nie glowny powód, ale chorobliwe ambicje coponiektorych niszczą to co nie udało sie rozwalić zarządcom.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

19

piątek, 29. styczeń 2016, 23:43

@Happy naprawde mówisz sensownie.Kurcze chyba już którys raz Ci to przyznaje. :)

20

sobota, 30. styczeń 2016, 09:45

happy popatrz sobie areny z 2 tygodni, swiatynie na 17 lvl - rusza - tylko nadal jest malo chetnych, ja chodze i nie musze wygrywac bo nie mam na to spiny - a nawet z przegranej areny jak sie lejesz ile fabryka dala potrafi wpasc 50k miesa - pol darmo bym powiedzial ;) wiec zapraszam

poniedzialki czwartki arena
wtorki piatki swiatynie
srody niedziele cc

wtedy macie ukochana niezlomke
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.