Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

61

piątek, 29. kwiecień 2016, 14:30

mi tam upek sie podoba na razie

bicie mobkow szybsze jest niz bylo - nie trzeba klikac w okno walki

nowe zetony potem mozna bedzie kupowac w sklepie premium extra mocne potki

zmiany glownie kosmetyczne no i zabawke dla cieni dali

brak walenia z zakonczonych ma tylko swoje plusy - no chyba ze ktos ma slabego komputra i polowanie mu sie wieki laduje - Marudny Naród ;)
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

62

piątek, 29. kwiecień 2016, 15:38

Po padnięciu można wychodzić z walki na dłoni, co na pewno ucieszy sporą grupę osób.

63

piątek, 29. kwiecień 2016, 16:35

Update: Komunikaty na komorce mozna juz przeklikac.

64

piątek, 29. kwiecień 2016, 16:36

ale żeby nie było, to uczciwie przyznam, że znalazłem jedna zmianę na lepsze i to nie kosmetyczną, nie powiem jaką, bo może to przez przypadek im sie dobrze ustawiło i zaraz ulepszą, ale nawet się zdziwiłem. jak cos dobrego znajdziecie to zabardzo nie chwalcie bo wiadomo co będzie:)
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

Miejsce zamieszkania: Szczecinek, Zachodniopomorski

• Wyślij wiadomość

65

piątek, 29. kwiecień 2016, 20:06

Te nowe wiechy wygladaja tak komicznie... Oddajcie mi mojego groznie wygladajacego wiecha ten wyglada jak zabawkowy ... Ehhh szkoda strzepic ryja

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

66

piątek, 29. kwiecień 2016, 21:04

@Helmut [59]

Oczywiście się zgadzam że wszystko (albo prawie) jest kopiowane, ale właśnie fakt że pierw zachęcano do wbicia tej magii, ukazania różnicy między tym 11 a 10lvl i ciągniecie tego dalej na wyzsze lvl, ma się nijak do tego co jest obecnie po "upku" :P Jeśli już sytuacja jest taka że nie ma możliwośći wbicia tego lvl, to zamiast za rozwiazanie uznac obnizenie dropu za moby, wypadaloby popatrzec na latwiejsze rozwiazanie i jednak udostepnienie tego kolejnego poziomu :whistling: brak konsekwencji ;x

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

67

sobota, 30. kwiecień 2016, 00:00

duszolap ale powiedz lepiej z mapki bic czy nie mogli zrobic z listy co 3 bota ? mi to lepiej szlo niz bicie z mapki , zazwyczaj kwiaty na tali bilem z listy bo nie musialem szukac wczoraj z grczem bilismy kwiatki to ciezko bylo 4 kwiatki osoba bila 20 - 30 sek a ja musialem szukac ciagle bo on ubil i nastepnego bil a ja szukalem wiec troszke lipa rozumiem jak by dodali wiecej mobkow , kadchas wczoraj 10 osob na lokacji wszystkie zajete i nie rozumiem jak bic .. mam odpalac blesy i chodzic po mapkach i szukac mobkow zeby blesy wykrozystac ? bez przesady odechialo mi sie po 2h blesach bic cokolwiek , rozumiem ze masz dobry sprzet tez mam nie chwale sie ale net mi laguje czasmi 5 sek wchodze do walki , polowanie i klikam na mobka to 5 sek w pecy a z listy bilem to odrazu wchodzil , dlatego odechciewa mi sie grac .. ;/ wchodze juz tylko pogadac nic wiecej nie zostaje moze chaotyczne i dlon stukne jak jest w okolicy checi ;)

arek1019 [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała

• Wyślij wiadomość

68

sobota, 30. kwiecień 2016, 00:34

Test palucha q,w na skorpy 13-22s,działa :)

69

sobota, 30. kwiecień 2016, 03:43

co upek marudzicie ze coraz gorzej i nie chce wam sie grac - powiem jedno to nie grajcie - lubicie marudzic dla samej natury i tyle - ale kochacie mimo ze nienawidzicie tą grę:)

70

sobota, 30. kwiecień 2016, 05:40

Ja z takim zapytowywaniem, przy probie ataku na moba/podniesieniu chwasta nastepuje pauza-czy to nowa superhipermega funkcja gry?czy ktos ma jeszcze podobny problem?

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

71

sobota, 30. kwiecień 2016, 11:04

@Shadow Maze [74]

Jeśli chodzi o surki to po upki złowiłem kilkanaście ryb i nie widziałem czegoś dziwnego, natomiast na taką godz bicia faktycznie z 3-4 razy złapał "lag" który już nie wczytywał logu walki, dopiero po odświeżeniu -chociaż normalnie i tak odświeżam co 10min podczas werki :P - do tego fakt że ogólnie z netem problemu nie mam bo na te 120 mobów tylko raz miałem komunikat że ktoś już zaczął walke

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

72

sobota, 30. kwiecień 2016, 11:07

nowa aktywność :)

Bieżący cel: Complete any five activities. Progres: Activities completed: 5 z 5 Nagroda: Premiowe Puzdro
Nie o take Feo walczyłem ;)

73

sobota, 30. kwiecień 2016, 12:26

Jak macie premium to mozecie kupic w sklepie premium nowe przedmioty :)

74

sobota, 30. kwiecień 2016, 13:59

takasumi dzisiaj bilem kwiatki - dla twojej informacji kolo 140 botow - 105g - triady srednio slabo - 55szt

jezeli chodzi o boty to kasa jest ta sama albo nawet wieksza - jezeli chodzi o triady wg mnie 30-50% slabiej leca ale to wyjdzie za 2-3 tygodnie - bo moze cos przestawia albo jedna godzina bedzie 10 szt a druga 120... takie tam pitu pitu

co ciekawe na 2 godzinie bicia dzisiaj 16 triad spadlo extra bez dodatkow - zdobywanie mam 30 pkt.

jezeli chodzi o kosmetyke bicia - bije sie lepiej wg mnie

jeśli chodzi o resztę - w poscie nr 59 helmut napisał mniej więcej jak to wygląda - i ma niestety racje

na otwarciu 16 lvl po upku triady leciały do 120 szt nawet (nie mi ale ogolnie niektorym) - czyli wracamy do starej prawdy - przecieranie szlakow ma swoje plusy i minusy

75

niedziela, 1. maj 2016, 09:12

Ja z takim zapytowywaniem, przy probie ataku na moba/podniesieniu chwasta nastepuje pauza-czy to nowa superhipermega funkcja gry?czy ktos ma jeszcze podobny problem?

Widze ten sam efekt (przestoj na poczatku walki/polowie rybki) na paru sieciach. Sprobuj sie polaczyc z netu od innego operatora, powinno ustapic.

76

niedziela, 1. maj 2016, 11:12

duszołap co biles zawsze na blesach ? bo mi sie wydaje ze malo kwiatow biles ale ok jak wam placa normalnie to czemu u nas placa mniej i nie tylko ja to zobaczylem , po 2 kwiatki zmienili styl nie staluja co daje mi na + tylko na - jest to ze na blesach 10 - 15 triadow gdzie zawsze min bylo u mnie 15 a jak odpalam talie to tylko kwiatki bilem bo dosc szybko mi szlo bicie ich szybciej niz lesnego , i inne boty , wiec lipa zobaczymy dzis specjalnie odpale blesy i krawedz zrobie i dam znac moze taki lipny dzien byl :)

77

niedziela, 1. maj 2016, 13:04

ja na krawedzi nie bije - mowie o normalnych kwiatkach 18 lvl

i bez blesow nie bije nic bo mi szkoda czasu na to

78

poniedziałek, 2. maj 2016, 10:02

Kolejna rzecz (w sumie nie wiem czy była):
W plecaku klikamy ikonę Ustawienia (po prawej stronie obok lupki i sortowania).
Można przestawić kolejność wyświetlania się spis kategorii z efektami. Ustawienia można zmienić w każdej zakładce plecaka.

79

poniedziałek, 2. maj 2016, 11:07

@Paskud

To nie jest nowość, było już dostępne.

80

poniedziałek, 2. maj 2016, 11:08

Brak PB międzynarodowych. Kiedy wrócą?