Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

141

sobota, 9. lipiec 2016, 15:26

Niedawno znajomy wylądował w lochu za redy na talarach więc radzę straży zapytać.

142

sobota, 9. lipiec 2016, 15:34

Pytałem,a nadal zakazane, chociaż podobno przy wejściu na talary zdejmuje redy, ale da się je ponownie założyć (nie sprawdzone)
Aaequam memento rebus in arduis seware mentem

143

sobota, 9. lipiec 2016, 18:20

skoro da się założyć, znaczy że nie są zakazane :)
który to punkt w regulaminie?

BlodSuger  Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

144

sobota, 9. lipiec 2016, 20:43

ten:
Uwaga!

Zakaz używania elementów czerwonego uzbrojenia obejmuje teraz również Sale Tallara.

(Nie dotyczy czerwonej broni, łuku i biżuterii - zasady są takie same jak na innych PB; więcej w tym temacie)

145

sobota, 9. lipiec 2016, 23:21

Chcąc grać, trzeba zaakceptować regulamin, nie posty na forum :)
Nowy gracz ma przejrzeć wszystkie posty jakie napisała administracja, żeby się dowiedzić za co można dostać bana? Poważnie? :)

marrr [19] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: daleko

Zawód: awatar

• Wyślij wiadomość

146

sobota, 9. lipiec 2016, 23:44

Nowy gracz ma przejrzeć wszystkie posty jakie napisała administracja, żeby się dowiedzić za co można dostać bana? Poważnie? :)

http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=1253
@fallen_angel news od administracji na stronie głównej jest wystarczającą formą poinformowania graczy.

147

sobota, 9. lipiec 2016, 23:50

Pytałem,a nadal za, ale jak klikasz tutaja yo wciąga na talary w redach,nic nie ściagakazane, chociaż podobno przy wejściu na talary zdejmuje redy, ale da się je ponownie założyć (nie sprawdzone)

a wiec sprawa wygląda tak,zapisać w redach się nie da,ale klikasz tutaja i wciąga na talary niezrzucając redów..po walce zjazyłem,ze mam za dużo zycia, a nie widze bo mam nakładki,
zgłaszam to jako błąd w grze,

148

sobota, 9. lipiec 2016, 23:55

@fallen_angel news od administracji na stronie głównej jest wystarczającą formą poinformowania graczy.

sory, ale w linku, który podałeś jest info, kyóre ma się nijak do rzeczywistości, cytuje

Wojownicy! Od dziś oficjalnie wchodzi w życie zakaz używania elementów czerwonej zbroi na Polach Bitew.
W czerwonej zbroi nie będzie możliwe ustawienie się w kolejce na Pola Bitew, także założenie zbroi po wejściu na Pole Bitwy. Co więcej, elementy czerwonej zbroi zostaną automatycznie zdjęte, jeśli gracz nałoży ją po tym, jak stanie w kolejce.

no wiec jak ktoś wejdzie w redach to ne jest winien, bo nie zdjęło mu automatycznie

149

niedziela, 10. lipiec 2016, 08:02

hmm a tak się zastanawiałem od wczoraj jakim cudem pewne osoby mają aż tyle HP na talarach ? Czyżby redy ukryte pod Rzeczami Stylu?

150

niedziela, 10. lipiec 2016, 09:35

Jak zacząłem grać to pierwszy raz forum odpaliłem po 1-2 latach, mój post miał na celu zwrócić uwagę na sytuacje, ze na forum powstają jakieś "zasady", które nie mają uzasadnienia w regulaminie.

Nowy gracz (nawet starszy stażem) nie ma obowiązku czytać forum (chyba że czegoś nie doczytałem?), jedyny obowiązek odnośnie forum jaki znam to znajomość jego regulaminu. Jeden lubi, drugi nie - forum powinno służyć do informowania o różnych rzeczach, dyskusji o nich, rozwiania wątpliwości. Jednak nigdy się nie zgdodzę, że powinny być informacje inne niż w regulaminie za co można dostać bana.

Rozwiązaniem problemu jest dopisanie do regulaminu, że na PB są dozwolone tylko czerwone bronie i łuki. Jakoś udało się umieścić tam zapis o zakazie walki nago i walki w "małowartościowym uzbrojeniu", więc nie wiem co stoi na przeszkodzie żeby dodać inforamcje, która teraz wzbuda takie kontrowersje?

151

niedziela, 10. lipiec 2016, 10:00

jak dodadzą to do regulaminu, to kazdy będzie o tym wiedział, a tak jest szansa że ktos nie wie, trafi do lochu zapłaci za wyjscie. proste. jak sie nie ma nic do zaoferowania, to trzeba kombinowac , zeby sie kasa zgadzała.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

152

niedziela, 10. lipiec 2016, 10:04

Cytat autorstwa »fallen_angel«

Chcąc grać, trzeba zaakceptować regulamin, nie posty na forum
Nowy gracz ma przejrzeć wszystkie posty jakie napisała administracja, żeby się dowiedzić za co można dostać bana? Poważnie?

no wiec panie strazniku co oznacza sformułowanie wystarczajaca forma poinformowania ?
jak dla mnie oznacza tyle,że jak kogoś wciaga na talary w redach to jest PEWIEN,że mu je ściągneło, bo tak mówi regulamin do którego dałeś nam link

153

niedziela, 10. lipiec 2016, 11:02

Informacja o tym przypadkiem nie była też w nowościach?

154

niedziela, 10. lipiec 2016, 11:31

dobra ale gracz ktory zaczal gre po newsie z redami ma obowiazek przegladania nowosci wstecznie? to do regulaminy powinno byc wlaczone i tyle.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

155

niedziela, 10. lipiec 2016, 12:12

dobra ale gracz ktory zaczal gre po newsie z redami ma obowiazek przegladania nowosci wstecznie? to do regulaminy powinno byc wlaczone i tyle.
tylko,że nawet przeglądanie newsów nic nie da bo to nie działa jak nam opisano

156

niedziela, 10. lipiec 2016, 12:55

Nawiązując do tematu redów i PB.
Chaotyczne to też pole bitew, a można tam chodzić w redach.
Chyba, że nie można, a mi umknął jakiś post na forum? :)

157

niedziela, 10. lipiec 2016, 17:26

było napisane na jakie pola nie mozna chodzic w redach:)

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

158

niedziela, 10. lipiec 2016, 17:48

Zacznijmy może od tego, że w rozumieniu Twórców czy też Administracji Pola Bitew to te Pola, które znajdują się pod ikoną miecza z lewej strony.

Chaotyki, Sklepienia, Pradawny czy też walki o statki w trakcie trwania Podróży Handlowej nie są w ich rozumieniu Polami Bitew. I tam można walczyć w redach.

159

niedziela, 10. lipiec 2016, 19:06

Zacznijmy może od tego, że w rozumieniu Twórców czy też Administracji Pola Bitew to te Pola, które znajdują się pod ikoną miecza z lewej strony

W sumie racja, zapomniałem o tym, nawet gdzieś na forum było to tłumaczone.
Zmyliło mnie to, że po kliknięciu na ikonę "Pola bitew" są też chaotyczne (i pozostałe rzeczy o których pisałeś, które wg. kogośtam nie są polami bitew). Pewnie nie było gdzie ich wcisnąć.

160

niedziela, 10. lipiec 2016, 20:51

w sumie to poława ludzi niega w redach na talary pod zasłoną zbroji, widać to po ilości zycia,nie ma takich blesów,zeby łamek miał ponad 2k życia w każdej walce