Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 30. kwiecień 2016, 08:08

Kiedy zostana naprawione błędy po upku?

Kiedy zsotanie naprawione drop triad mam skil 31 + amulet co daje 41 skilu triad po upku nie moge wydropic 40 triad na godzine.Kto wogole sprawdza to bo wydaje mi sie ze nikt leci bo leci a polaczki niech płaczą i płacą.
Wwiem wiem zaraz sie pare osób odezwie ze oni maja super drop triad ale mnie to nie obchodzi ja prosze u ustawienie jak było przed upkiem.

Druga sprawa talie za bryle prosze nie wprowadzac ludzi w bład ze tam jest unikatowa karta bo nie jest dla mnie nie jest unikatem karta KROL MAGISZ w opisie jej nie mam ze to jest unikat prosze o wymiane tej karty.

2

sobota, 30. kwiecień 2016, 08:58

Druga sprawa talie za bryle prosze nie wprowadzac ludzi w bład ze tam jest unikatowa karta bo nie jest dla mnie nie jest unikatem karta KROL MAGISZ w opisie jej nie mam ze to jest unikat prosze o wymiane tej karty.

Mi się wydaje, że to jest unikat. Na PL nie wszystkie karty mają informacje czy jest rzadka, ale można podejrzeć na RU -> https://w2.dwar.ru/artifact_info.php?artikul_id=2189

Miejsce zamieszkania: Czarnobyl

• Wyślij wiadomość

3

sobota, 30. kwiecień 2016, 11:04

Kiedy zsotanie naprawione drop triad mam skil 31 + amulet co daje 41 skilu triad po upku nie moge wydropic 40 triad na godzine.Kto wogole sprawdza to bo wydaje mi sie ze nikt leci bo leci a polaczki niech płaczą i płacą.
Wwiem wiem zaraz sie pare osób odezwie ze oni maja super drop triad ale mnie to nie obchodzi ja prosze u ustawienie jak było przed upkiem.

A co ja mam powiedzieć. Wcześniej np dropiłem po 5-7 fiolet cieni na wypad, a teraz ledwie 4-5 jest.

4

sobota, 30. kwiecień 2016, 12:04

Mi się wydaje, że to jest unikat. Na PL nie wszystkie karty mają informacje czy jest rzadka, ale można podejrzeć na RU -> https://w2.dwar.ru/artifact_info.php?artikul_id=2189
Nie mam obowiązku przegladać ru nie musze sie zanc na wszystkim uwazam ze jak ktos płaci 1tyś złotych to powinno byc pokazane tip top za co sie płaci.

5

sobota, 30. kwiecień 2016, 12:08

A co ja mam powiedzieć. Wcześniej np dropiłem po 5-7 fiolet cieni na wypad, a teraz ledwie 4-5 jest.
To sie ciesz bo mi leca po 1-2 max

6

sobota, 30. kwiecień 2016, 13:52

Nie mam obowiązku przegladać ru nie musze sie zanc na wszystkim uwazam ze jak ktos płaci 1tyś złotych to powinno byc pokazane tip top za co sie płaci.

Nie masz obowiązku.
Nie musisz się znać na wszystkiem - na tym że ta karta jest rzadka się nie znałeś, ale taka właśnie jest i na nią wydałeś pieniądze. Poruszyłeś ten temat na forum to grzecznie Ci odpowiadam, nie ma co się wściekać.
To że wpłacasz pieniądze "grę" zobowiązuje tylko do jednego - do tego żebyś dostał brylanty. To że kupiłeś za nie taki a nie inny towar (nie jest tip top i nigdy nie był), to wyłącznie Twój problem.

7

sobota, 30. kwiecień 2016, 17:58

to ze dla Ciebie nie jest rzadka to nie oznacza, ze dla adm ona nie jest rzadka :) dla mnie nie jest rzadka karta kosciany i uborg, bo mam w plecaku i co teraz? nikt jej nie moze dropnac? :) troche dziwna ta Twoja logika :) a tak z drugiej strony to szkoda, ze straciles 300 euro na takie cos :)

8

sobota, 30. kwiecień 2016, 18:07

to ze dla Ciebie nie jest rzadka to nie oznacza, ze dla adm ona nie jest rzadka :) dla mnie nie jest rzadka karta kosciany i uborg, bo mam w plecaku i co teraz? nikt jej nie moze dropnac? :) troche dziwna ta Twoja logika :) a tak z drugiej strony to szkoda, ze straciles 300 euro na takie cos :)
Anima ja na spokojnie do tego,podchodze karta karta pisałem tylko dlatego zeby ludzi ostrzec wiem ze znajomy dostał karte dragnor tooszke lia ale coż zawsze jestesmy (ciach) .Bardziej mi zalezy na triadach wwbicie kultu przy dropie 30 triad pół roku zajmie.

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »wojciechjel« (1. maj 2016, 09:02)

Miejsce zamieszkania: Dolina Baraguz

Zawód: czary mary hokus pokus

• Wyślij wiadomość

9

sobota, 30. kwiecień 2016, 18:09

a to peszek,triad nie da sie za bryle kupic ?? biedny Rafal :)
Peszka to masz TY bo masz zakaz chodzenia na plato tyle w temacie dziekuje.

Twoja postac jest zrobiona w 99% z bryli,ten jeden procent zostawiam na logowanie sie bo to juz musisz sam robic,i jesli sadzisz ze ktos spelni Twoje żadania bo tak chcesz,bo wplacasz realna kase to sie grubo mylisz
A na plato chodze kiedy mam czas i ochote ,tyle w temacie :)
...kobieta jest zachwycajaca,jest mieszanka logiczno-emocjonalna i ma wladze nad facetami...

10

sobota, 30. kwiecień 2016, 18:17

a to peszek,triad nie da sie za bryle kupic ?? biedny Rafal :)
Peszka to masz TY bo masz zakaz chodzenia na plato tyle w temacie dziekuje.

Twoja postac jest zrobiona w 99% z bryli,ten jeden procent zostawiam na logowanie sie bo to juz musisz sam robic,i jesli sadzisz ze ktos spelni Twoje żadania bo tak chcesz,bo wplacasz realna kase to sie grubo mylisz
A na plato chodze kiedy mam czas i ochote ,tyle w temacie :)
A ja myslałem ze za goldy jest zrobiona hmm dziwne zal dupke ściska ?

11

sobota, 30. kwiecień 2016, 19:26

Anima ja na spokojnie do tego,podchodze karta karta pisałem tylko dlatego zeby ludzi ostrzec wiem ze znajomy dostał karte dragnor tooszke lia ale coż zawsze jestesmy dymani

Tak jak pisałeś "jesteście (ciach)", pozwole sobie dodać że na własne życzenie bo wszystko jest prawidłowo opisane.
Radzę używać słowa samogwałt bo bardziej pasuje do sytuacji.

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »wojciechjel« (1. maj 2016, 09:01)

12

sobota, 30. kwiecień 2016, 21:04

Jak tak bardzo ktoś kogoś (ciach) to po kiego grzyba jeszcze wpłacasz kasę i się dziwisz?

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »wojciechjel« (1. maj 2016, 09:02)

13

sobota, 30. kwiecień 2016, 22:51

a to taki haczyk jest
pewnie dobra połowa "rzadkich kart" w tych taliach za brylki to karty o małej wartości
taki rynek,ale pomysłodawca nie pomyślał że takim czymś nie zachęci ludzi do dalszego wpłacania,zastanawiam sie kto tam siedzi i to wszystko wymyśla :thumbup:

14

niedziela, 1. maj 2016, 09:24

Anima ja na spokojnie do tego,podchodze karta karta pisałem tylko dlatego zeby ludzi ostrzec wiem ze znajomy dostał karte dragnor tooszke lia ale coż zawsze jestesmy (ciach) .Bardziej mi zalezy na triadach wwbicie kultu przy dropie 30 triad pół roku zajmie.

ja sie dziwie, ze sie zdecydowales w ogole na zakup tego. Nie tyle chodzi o to, ze bylo to za realne pieniadze co Ci to bylo nie potrzebne. Masz tam juz prawie wszystkie karty to na co Ci to? jeszcze jakby za goldy bylo to luz, a to jednak mniejsza czy wieksza gotowka. Sam siebie w konia zrobiles. Nie wnikam czy dla Ciebie tysiac zl to duzo czy nie, bo mnie to nie obchodzi, ale sam sobie to zrobiles. Wiedziales bardzo dobrze, ze ceny sa dostosowane do reali rosyjskich, a nie europejskich :) ale tak to czasem bywa jak sie ktos na cos napali :) ja kupilem dark soulsy III, a od premiery na PC-kupilem w pierwszy dzien- mam przegrane pół godziny :D nie mam czasu na nic :P

15

niedziela, 1. maj 2016, 14:09

Bez wdawania sie w szczegóły, bo tylko czekają zeby mnie znów z 300g oskubac za jakiegos zmyślonego bana.
z triadami to i przed upem róznie było, rekord mialem na krawędzi pierwsze 40 minut bicia zero triad (skill zdobywania 32+10) potem zmieniłem rodzaj bitego moba i w ostatnie 20 minut rzuciło ze 40 szt. takze teraz jak przez pierwsze 5 minut na amulecie nie leca to bije inne mobki i tak pierwsze bicie po upie 80 mobków ( nie mam umiejętności i sprzętu jakimi dysponuje duszołap, więc nie 140 ) i ponad 50 triad, więc cos tam mozna trafic, pewnie nastepnym razem da 20 albo 30.
a co do karty, grasz tu nie od przedwczoraj, wiesz ile wspólnego z rzeczywistością mają bajki pisane w newsach, to sam sobie szczerze odpowiedz jakiej karty się spodziewałeś.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

16

środa, 4. maj 2016, 17:56

Dziekuje za naprawione błedy triady na godzine 130 to chyba dobry wynik i za wymiane karty bog eszu sie przyda temat do zamknięcia.

17

czwartek, 5. maj 2016, 12:16

Dziękuję za wypowiedzi :)
Zgodnie z życzeniem zamykam