Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 17. maj 2016, 18:55

Wieczorne Lagi

No właśnie, ktoś coś wie co jest powodem wieczornych lagów i kiedy się to skończy ?

od kilku dni wieczorem wraz z blessami dostaje lagi, któych nie zamawiałem i wiem, że nie jestem jedyny ale co jest przyczyną ?

Tylko proszę nie piszcie, że mój dostawca internetu lub jakieś zakłócenia.

pzdr

2

wtorek, 17. maj 2016, 18:59

to pytanie retoryczne zawarte w temacie ;) wieczorne lagi są lagami wieczornymi spowodowanymi dużym obciążeniem serwera ;)
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

3

wtorek, 17. maj 2016, 19:30

no właśnie, za duzo ludzi sie loguje, a niedośc że wtedy mobów nie starcza do bicia to jeszcze lagi.widac zarządca przewidział po 10 osób na level w jednej rasie, wszystko ponad ten limit powoduje lagi i tłok na mobach i surowcach.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

4

wtorek, 17. maj 2016, 23:38

Dobrze chociaz ze gra jest darmowa a dobro graczy jest stawiane na pierwszym miejscu

5

wtorek, 17. maj 2016, 23:55

to fakt, gdyby nie komfortowe warunki i poczucie, że ktoś tam o nas ciągle dba i zabiega o nasze zadowolenie, to pewneo graczy by ubywało, a skoro są te lagi to dobry znak bo znaczy że graczy przybywa i niedługo przekroczymy te 8 000 000 graczy o których jest napisane na stronie mentorów, chociaz podejrzewam ze juz przekroczylismy, ale admini szykują nam super niespodziankę na okrągłe 10 000 000 dlatego narazie cisza.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

6

środa, 18. maj 2016, 00:53

a potem wałęsa odda nam po sto milionów ;)

ale serio dzisiaj lagi są przepotworne - mnie żadko atakują ale w niektórych momentach wg mnie nie da się grać...
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

7

środa, 18. maj 2016, 06:39

jak mawiał mój były szef

największą dla Was nagrodą powinna być możliwość logowania się tutaj, dlaczego macie jeszcze jakieś wymagania?

8

środa, 18. maj 2016, 08:05

jesli chodzi o lagi tez sie dolacze >>na sklepieniach walk nie wczytuje tzn z graczmi z naszego serw wczytuje slabo a z de czy eng itp nie tylko ja mam taki problem od tygodznia gdzies czyli od update bo wlaczyli sklepienia jakos tak ???

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

9

środa, 18. maj 2016, 11:54

Kiedy miałem swoje sklepienia ostatnio to gracza z com w ogóle nie wczytywało do ponad 50% walk, zaczynał coś tam próbować po 4-5 moich ciosach.

10

środa, 18. maj 2016, 12:09

ja dodatkowo w walkach mam na 2-3s zawieszki i tak potrafi byc ze 3 razy. Dlatego od upka bilem tylko 2 razy boty

11

środa, 18. maj 2016, 12:35

też od 2 dni mam takie lagi że wszystko chodzi jakby w innym wymiarze...coś typu jakby ping był bardzo wysoki...animacja chodzi z opóźnieniem,drop z walk też na chacie pokazuje jak już rozpocznie się następna walka, bardzo denerwujące;/

12

środa, 18. maj 2016, 19:21

A ja mam chyba bardzo wyśmienitych 2 dostawców internetu (stacjonarny i mobilny) bo gra mi nie laguje ani w walkach ani na lokacjach, laguje mi jedynie czat. Moje wypociny które napiszę po pijaku pojawiają się z kilku(nasto) sekundowym opóźnieniem :D Chyba że za dużo chlam i mi się coś wydaje ;)