Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 12:55

Nietypowa walka

Ktoś mi to wyjaśni ?
http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…25&server_id=12

Cameron [7][Nieumarły Eliksi...] Efekt
Cameron [7]etno [3] -114 kryt
Cameron [7] przegrał walkę
etno [3]Cameron [7] Efekt

Kolega nie wykonał żadnego ruchy i po prostu padłem ...

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

2

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 15:35

zdradzisz nam jaki to efekt na końcu?

3

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 16:26

Efekt żaden, koleżka nie wykonał nawet ruchu a moja postać wywróciła się ...

4

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 16:34

Zresztą ... jaki efekt może dać 386 obrażeń, bez użycia ataku, 3 lvlowi który na tamten moment miał skórzany set ?? Ja o takim blessie czy shurikenie nie słyszałem ...

5

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 16:45

a moze w końcu cos wymyślili zeby nie napadac przy zbyt duzej roznicy poziomów
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

6

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 16:51

W takim razie niech podadzą info i wprowadzą to na wszystkich graczy, bo ubiłem dziś kilku o wiele słabszych od siebie i wszystko było w porządku. Zresztą, po tym zdarzeniu skoczyłem w to miejsce jeszcze raz i tym razem kolega nie miał dla mnie takiej niespodzianki.

7

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 16:52

Kolega nawet ma w osiągach ubicie gorgulek ... Więc albo ktoś mu pomógł, albo coś jest nie tak z tym panem.

8

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 17:14

Może to nowy admin i zadarłeś z tym, z kim nie powinieneś :p
Aaequam memento rebus in arduis seware mentem

9

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 17:22

Jad tararikona ściąga i 600 hp. Ale to jest zabronione, be i dają za to bana. Przynajmniej nam :)

10

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 17:26

Co do tajemniczego "Efektu Camerona" to nie wiem.
Ale po przemyśleniu postanowiłem Cameronowi dać dobrą, darmową radę: następnym razem napadaj raczej 1-2lvl. I koniecznie wierzcha rzuć. Może wygrasz.
No jeśli nie, to nie krępuj się i pisz. Im weselej na forum, tym lepiej dla wszystkich :thumbsup:

11

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 17:57

W sumie rzeczywiscie dziwne, moznaby zwalić wine na mega laga, gdyby nie fakt, ze walka trwała 12 sekund, a maluch zadał ponad 300 strat, powiedziałbym, że to jest niemożliwe :o

12

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 18:07

Może nosi obskurant http://www.warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=2469 ? Ten zielony sprytek to może tylko maska? :)
Kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej poniżać.

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

13

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 19:24

Cemeron, no na koniec masz w logu walki jakiś efekt, jaki to efekt - to właśnie Ciebie zabiło jak sądzę

14

poniedziałek, 27. czerwiec 2016, 20:07

Witam

Odpowiedź jest bardzo prosta - wskazane konto jest kontem testowym Administracji - podczas testu walk z mobami niskiego lvl zaatakowałeś postać która ma opcję natychmiastowej wygranej.
To wszystko co mogę powiedzieć w tym temacie.

Odpowiedź udzielona zamykam