Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Helmut [19] 

Profesjonalista

• »Helmut« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

1

sobota, 16. lipiec 2016, 18:27

Oszust z DE na sklepieniach

http://battle.drachenkrieg.de/artifact_i…rtikul_id=27872
Vicinia(DE) posiada ten efekt który używa na sklepieniach - efekt na 7 tur blokuje możliwość użycia elek many. Czyli daje 100% szansy na wygranie walki. Po tym, jak to zauważyłem od razu do niej napisalem, że oszukuje i że to zgłoszę, nadal to używała w kolejnych walkach. Twierdzi, że wylosowała to na evencie lustrzanym, ciekaawe że może tego używać na sklepieniach...
Jeśli macie innych uprzywilejowanych Niemców zbierajcie screeny, ja porobiłem i idę szukać, gdzie to można zgłosić

2

sobota, 16. lipiec 2016, 18:30

ja nie pamietam czy to przypadkiem nie bylo jako dodatkowy czar, jesli tak to pewnie norma ze moze na sklepieniach uzywac - jesli jest ok to calkowicie nieprzemyslane jest to
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

3

sobota, 16. lipiec 2016, 18:35

co calkowicie eliminuje sens walki z takim uprzywilejowanym Niemcem - zero szans na wygranie

4

sobota, 16. lipiec 2016, 18:40

Tak, książkę na ten czar można wygrać w lustrach i studni o ile dobrze pamiętam, jest chyba jeszcze jeden nowy czar, który również można w tych eventach wygrać
Aaequam memento rebus in arduis seware mentem

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

5

sobota, 16. lipiec 2016, 18:41

w porzadku, ale czemu ona tego może użyć na sklepieniach gdzie daje to absolutną przewagę i gwarancje wygrywania wszystkiego

6

sobota, 16. lipiec 2016, 18:42

to juz pytanie do tworcow - faktycznie taki czar daje totalna przewage nad przeciwnikiem niestety
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

8

sobota, 16. lipiec 2016, 18:49

info dla niższych poziomów: sklepienia to odmiana pola bitew 'równych' gdzie po wejściu za 7.50g każdy dostaje set i zestaw elek. Dlatego tak ostro komentujemy tę przewagę Vicinia(DE)

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

10

sobota, 16. lipiec 2016, 19:01

http://battle.drachenkrieg.de/instance_s…987928&finish=1
taką przewagę to daje, raz przegrała ze mną jak jej ostro pisałem na priv i się zagapiła i fartem ją ubiłem zanim mi zabrała manę

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

11

sobota, 16. lipiec 2016, 19:13

koledzy z lvl17 mówią, że któryś tam premiowe elki - jakby ktoś miał z nim do czynienia zróbcie screeny (F9 w kliencie)

12

sobota, 16. lipiec 2016, 19:21

ja miałem przypadek ze ktos z de używał premiowej elki hp
http://prntscr.com/btou9m

13

sobota, 16. lipiec 2016, 19:58

Helmut z jednej strony Cie popieram ale z drugiej zastanawiam sie czy powstalby ten post gdybys Ty wygral ten czar.

14

sobota, 16. lipiec 2016, 19:59

Selina a masz nick tej postaci bo screen zarloga nic nikomu nie da

15

sobota, 16. lipiec 2016, 20:05

Czemu oszust ? koleś wygrał coś co daje mu przewagę... skoro to nie jest zabronione to używa

Kiedyś przewagę dawał nawet cerrek ... także aury czy premium na wieki ...można tak się doszukiwać bo jedyni mają stuny częściej inni rzadziej , jedni mają szczęscie w dropie inni czekają wieki ..to też wszystko wpływa na przewagę

Natomiast elki premiowe na sklepieniach to już raczej rodzaj bugu i takie coś powinno być karane.

16

sobota, 16. lipiec 2016, 20:09

Chyba dlatego, że na PL jeszcze nikt nie wygrał tych książeczek (?) i nie miał z nimi styczności...?
Aaequam memento rebus in arduis seware mentem

Helmut [19] 

Profesjonalista

• Wyślij wiadomość

17

sobota, 16. lipiec 2016, 20:29

Helmut z jednej strony Cie popieram ale z drugiej zastanawiam sie czy powstalby ten post gdybys Ty wygral ten czar.

Nie używałbym ich na sklepieniach, bo opis sklepień wyraźnie opisuje co i w jakiej ilości gracze tam powinni mieć.
Frutek: wiem, że są gracze którzy mają frajdę z używania czegoś co Administracja przegapiła i daje się stosować, ale po pierwsze działają wtedy na swoją opinię, a po drugie czasem zdarzają się po takich akcjach długie pisaniny o zdjęcie bana.

18

sobota, 16. lipiec 2016, 20:43

Soulshade - nie mam nicka bo na sklepieniach widać tylko nr gracza, a nie chce podawać nicku bo moge sie mylić co do osoby, a jakie elki używała ta osoba to widać na screenie.

19

sobota, 16. lipiec 2016, 20:54

Helmut nigdy nie używałem czegoś co zabronione w grze i przez prawie 7 lat nie otarfłem się nawet o bana :)

Przypomnij sobie sytuację z czarem za repkę cieni, też przeoczenie - ilu się na tym "dorobiło" a konsekwencje nie zostały wyciągnięte i tak będzie w tym przypadku ... swoją drogą DE zawsze miało nad naszym serwerem przewagę i tak już pewnie pozostanie.

20

sobota, 16. lipiec 2016, 21:31

http://battle.drachenkrieg.de/instance_s…987980&finish=1
to było w tej inście...
skoro to nie ja, to są 3 opcje