Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 28. wrzesień 2016, 20:20

brak listy przeciwników podczas walki

Jak w temacie -wie ktoś jak to naprawić? f5 ani wchodzenie i wychodzenie z gry nic nie daje.

Głodek [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Szczecin

• Wyślij wiadomość

2

środa, 28. wrzesień 2016, 22:18

Proszę kliknąć ikonkę polowania (niedźwiedzia).

3

środa, 28. wrzesień 2016, 22:44

klikniecie czegokolwiek, co powoduj odswiezenie okna walki (np plecak, np lokacja, np polowanie etc) ukazuje praw okno walki, lecz nie zawsze i nie jest to rozwiazanie na zawsze, a tylko na ta walke.

4

czwartek, 29. wrzesień 2016, 19:03

Dokładnie to samo... na kliencie gry..odśweżanie raz pomaga ,a raz nie ... i po walce....

Miejsce zamieszkania: Wielkopolska

Zawód: Zielarz/Alchemik/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

5

czwartek, 29. wrzesień 2016, 19:28

zadnych kombinacji naprawcie to byle jak najszybciej a niee jak zwykle ... baa po tym upie zauwazylem ze robie ogromna ilosc chybien a nie jak wczesniej 6-7 chybien na 100 mobow ... zaczyna mnie to irytowac ...

6

piątek, 30. wrzesień 2016, 08:50

czy ktoś się zainteresował tym bugiem? bardzo uciążliwy dla wszystkich graczy

7

piątek, 30. wrzesień 2016, 10:09

Jak już Aspiryna i inni zauważyli, rozwiązanie które proponuje Glodek nie jest rozwiązaniem systemowym. Mamy do czynienia z dużym problemem, który nadal istnieje.

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

8

piątek, 30. wrzesień 2016, 12:03

Problem z niepokazywaniem listy walczących po update

Część graczy ma problem z niepokazywaniem się listy walczących jednostek w walkach.
Jak udało mi się ustalić, problem wynika ze starej wersji flash w kliencie o numerku 11.5 (można to sprawdzić np. klikając prawym klawiszem myszki na mordce postaci w lewym górnym rogu gry). U dwóch osób pomogła instalacja nowszej wersji, więc przedstawiam rozwiązanie, dopóki Admini nie wgrają poprawki do klienta (problem był przeze mnie zgłaszany do poprzedniej Administracji, ale do tej pory nie wgrano nowszej wersji flash do klienta). Operacja wymaga ręcznego kopiowania plików, ponieważ klient gry używa wersji flasha portable i zainstalowanie nowszego flasha w windowsie nic nie pomoże.
Aby się przygotować należy odnaleźć katalog instalacyjny programu, zazwyczaj .../MyGames/Legend - Legacy Of The Dragons (PL)/
Poznamy go po tym, że zawiera katalogi locales, pub1 itd - to ten katalog.
Następnie musimy się zaopatrzyć w bibliotekę flasha portable w nowszej wersji.
Jeśli mamy zainstalowanego flasha to powinno się udać go znaleźćw katalogu C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash - jest to plik o nazwie zaczynajacej się na NPSWF32_ i o rozszerzeniu dll.
Kopiujemy ten plik w bezpieczne miejsce, następnie zmieniamy jego nazwę na NPSWF32 (czyli usuwamy podkreślnik i numer wersji).
Po zamknięciu klienta gry kopiujemy ten plik do znalezionego wcześniej katalogu z klientem gry - windows zapyta czy zamienić plik, zgadzamy się. Po restarcie klienta będzie on mieć nowszego flasha, z którym 2 osobom problem z niepokazywaniem się listy walczących zniknął.

9

piątek, 30. wrzesień 2016, 12:28

mi pomoglo

10

piątek, 30. wrzesień 2016, 12:39

12:38 etno: Szanowni gracze, jeśli macie problem z niepokazywaniem drużyn podczas walki - proszę napisac na prv do mnie. Dziękuję

11

piątek, 30. wrzesień 2016, 13:36

Może upraszczając. Wystarczy pobrać plik z tej strony(poniżej) w wersji 32 bit(ta od lewej) i zmienić jego nazwe na NPSWF32.dll (taką samą jaką mamy w katalogu z klientem).

https://drive.google.com/drive/folders/0…ZDF4R1VCU2x3QlU

U mnie działa.

12

piątek, 30. wrzesień 2016, 13:42

Helmut, pomogło, thx

Helmut [19] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

13

piątek, 30. wrzesień 2016, 13:46

Może upraszczając. Wystarczy pobrać plik z tej strony(poniżej) w wersji 32 bit(ta od lewej) i zmienić jego nazwe na NPSWF32.dll (taką samą jaką mamy w katalogu z klientem).

U mnie działa.

Dlatego nie podawałem linku do gotowego pliku, bo ktoś mógłby zarzucić bezpieczeństwo - w windows u każdego ten plik jest niejako autoryzowany. Oczywiście tak też zadziała

14

piątek, 30. wrzesień 2016, 13:46

U mnie działa.
No i skopiować(zamienić) oczywiście do katalogu klienta.

15

piątek, 30. wrzesień 2016, 13:49

Sęk w tym

U mnie działa.

Dlatego nie podawałem linku do gotowego pliku, bo ktoś mógłby zarzucić bezpieczeństwo - w windows u każdego ten plik jest niejako autoryzowany. Oczywiście tak też zadziała
Sęk w tym, że nie każdy ma w podanym przez Ciebie katalogu Windowsa ów plik flasha - NPSWF32.dll(nawet jak ma zainstalowany flash player - ja nie miałem).

16

piątek, 30. wrzesień 2016, 14:07

Część graczy ma problem z niepokazywaniem się listy walczących jednostek w walkach.
Jak udało mi się ustalić, problem wynika ze starej wersji flash w kliencie o numerku 11.5 (można to sprawdzić np. klikając prawym klawiszem myszki na mordce postaci w lewym górnym rogu gry). U dwóch osób pomogła instalacja nowszej wersji, więc przedstawiam rozwiązanie, dopóki Admini nie wgrają poprawki do klienta (problem był przeze mnie zgłaszany do poprzedniej Administracji, ale do tej pory nie wgrano nowszej wersji flash do klienta). Operacja wymaga ręcznego kopiowania plików, ponieważ klient gry używa wersji flasha portable i zainstalowanie nowszego flasha w windowsie nic nie pomoże.
Aby się przygotować należy odnaleźć katalog instalacyjny programu, zazwyczaj .../MyGames/Legend - Legacy Of The Dragons (PL)/
Poznamy go po tym, że zawiera katalogi locales, pub1 itd - to ten katalog.
Następnie musimy się zaopatrzyć w bibliotekę flasha portable w nowszej wersji.
Jeśli mamy zainstalowanego flasha to powinno się udać go znaleźćw katalogu C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash - jest to plik o nazwie zaczynajacej się na NPSWF32_ i o rozszerzeniu dll.
Kopiujemy ten plik w bezpieczne miejsce, następnie zmieniamy jego nazwę na NPSWF32 (czyli usuwamy podkreślnik i numer wersji).
Po zamknięciu klienta gry kopiujemy ten plik do znalezionego wcześniej katalogu z klientem gry - windows zapyta czy zamienić plik, zgadzamy się. Po restarcie klienta będzie on mieć nowszego flasha, z którym 2 osobom problem z niepokazywaniem się listy walczących zniknął.

dzięki za dobrą robotę

Septera [20] 

Zaawansowany

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

17

piątek, 30. wrzesień 2016, 14:20

Dzieki koko, działa ;)

18

piątek, 30. wrzesień 2016, 14:46

Wielkie dzięki Helmut, również mi pomogło ale nadal pozostaje przykry smak. Nie jest naszą pracą naprawiać błędy.

19

piątek, 30. wrzesień 2016, 14:59

Dzieki koko, działa ;)
To nie moja zasługa. Kolega Helmut jest tego sprawcą. Ja tylko pokazałem pewne ułatwienie.

20

piątek, 30. wrzesień 2016, 15:02

Dzięki obu