Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 21. październik 2016, 12:42

Stały bonus do męstwa za premium

Ziściły się podpowiedzi niektórych osób. Co prawda na RU, ale... ;)
Wie ktoś może kiedy u nas można spodziewać się podobnego stałego bonusu?

Pzdr

2

piątek, 21. październik 2016, 13:18

na razie masz bonus za zielony 10 za niebieski 30 za fiolet 35 i red 40% miesa wiecej ;)
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

3

piątek, 21. październik 2016, 15:05

Ten bomus chyba tylko byl do konca wrzesnia?

4

piątek, 21. październik 2016, 15:10

ten o ktorym ja mowie to do konca pazdziernika mamy chyba bo dziala, a paskud dam newsa z wczoraj z ru
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

5

piątek, 21. październik 2016, 16:26

nasklepieniach to nie wime czy działa, bo wszystcy dostają tyle samo męstwa za walki jak nabija strat, chyba , ze dziwnym zbiegiem okoliczności wszyscy tam mają zielone premium, to najbardziej popularne, ale raczej niektorzy z de i com maja lepsze
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

6

piątek, 21. październik 2016, 17:35

Działa ja mam niebieska premke normalnie za sklepienia daje u nas na 16 na lvl 8600 mestwa ja dostaje za wygrana walke 10200 jakos tak .

7

piątek, 21. październik 2016, 17:41

a no to fajnie, oby jeszcze w listopadzie tak było, 30% przy tylu milionach potrzebnych to juz coś
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.