Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Helmut [19] 

Profesjonalista

• »Helmut« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

1

wtorek, 11. kwiecień 2017, 18:49

Update - blokada pól bitew powyżej lvl15

"Battlefield is available to level 15 players and below." - taka jest ustawiona blokada na pola bitew poza talarami - czemu by to miało służyć?

2

czwartek, 13. kwiecień 2017, 12:32

Update - zmiana na Polach Bitew i nie tylko

Witam

Szanowni Gracze, zgodnie z prośbą naszego nowego Administratora informuję, że od ostatniego update'u gracze o poziomie 16+ nie mogą już uczestniczyć w polach bitew - Arena, Świątynia i Krystaliczne Jaskinie. Jak tylko dowiem się czegoś więcej ( o ile się uda ) poinformuję.

Dodatkowo informuję, że całkowicie została usunięta możliwość "grabienia" banku przeciwnej rasy. Obecnie przy próbie ukaże się informacja "Cinkciarz nie ma więcej pieniędzy!".

Pozdrawiam

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »wojciechjel« (13. kwiecień 2017, 14:02)

Helmut [19] 

Profesjonalista

• »Helmut« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Białystok

Zawód: programista

• Wyślij wiadomość

3

czwartek, 13. kwiecień 2017, 12:40

Dziekujemy, zachęcamy nowego Admina do ujawnienia się

4

czwartek, 13. kwiecień 2017, 13:40

I tak na te PB rzadko kiedy 16+ chodziły.

5

czwartek, 13. kwiecień 2017, 13:45

Ja chodziłem na areny :(
... czasem warto sie wyluzować ...

6

czwartek, 13. kwiecień 2017, 15:19

Ze zwykłej ciekawości spytam - po co komu set w takim wypadku? Mam na myśli pola bitew...Od 16+ bedzie jakieś PB na którym można się "normalnie" pobić? Może jakaś nowość?

Jest zapewne jakaś częśc graczy która patrzy "w przyszłość" i której to części nie interesują pola bitew z kupowanym setem. A nawet jak takie są to ok , ale niech będzie możliwość wyboru dla każdego.

Męstwo nie ma sensu więc. :/

7

czwartek, 13. kwiecień 2017, 17:16

są fajne szybkie i jakieś nowe testują :)
Nie o take Feo walczyłem ;)

8

czwartek, 13. kwiecień 2017, 17:18

na normalną arenę nie można się zapisać ale na arenę równych już tak... więc nie wiem co i jak.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

9

czwartek, 13. kwiecień 2017, 19:39

Dziekujemy, zachęcamy nowego Admina do ujawnienia się
ehh osiąg chciałam zrobić i spotkałam jakąś sierotkę
http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…t=0&server_id=0

ale jak Helmut mi świadkiem dopiero później zobaczyłam, że na spisie lokacji ma żółtą piąstke przyklejoną do nicka 8)
szykuję plecak do kopalni :P

10

czwartek, 13. kwiecień 2017, 19:54

Witam po raz kolejny.

Wątek został stworzony, aby gracze mogli zapoznać się z pewnymi zmianami o których nie zostaliśmy wcześniej poinformowani jako gracze. Fajnie by było, gdyby był przejrzysty dla wszystkich, dlatego każdy post nie nawiązujący do tematu i nie wnoszący nic do dyskusji nt tych zmian będzie kasowany.

Pozdrawiam

11

czwartek, 13. kwiecień 2017, 19:56

Set jaki dostajesz na sklepieniach zależy od rangi. Im wyższa, tym więcej niebieskich części, jak nie masz rangi to biegasz jak mięsko armatnie w zielonym. Poza tym ruszają ostatnio sale tallara, tam set się przydaje.

Co do nowych pól opisanych powyżej to nie wiem :)

12

czwartek, 13. kwiecień 2017, 20:14

Witam po raz kolejny.

Wątek został stworzony, aby gracze mogli zapoznać się z pewnymi zmianami o których nie zostaliśmy wcześniej poinformowani jako gracze. Fajnie by było, gdyby był przejrzysty dla wszystkich, dlatego każdy post nie nawiązujący do tematu i nie wnoszący nic do dyskusji nt tych zmian będzie kasowany.

Pozdrawiam

to może cos o nowym polu bitwy Lochy zapomnianych bohaterów? jakby nie bylo to jakas zmiana na PB.
i moze cos o nowym Adminie, o ktorym sam wspomniałes zakładając ten wątek, więc tez na temat.
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

13

czwartek, 13. kwiecień 2017, 20:57

to może cos o nowym polu bitwy Lochy zapomnianych bohaterów?

Pole jest w fazie testów. Jeśli będą informacje, które będziemy mogli przekazać - na pewno powiemy o tym.

14

piątek, 14. kwiecień 2017, 14:03

To ja w temacie zmian "i nie tylko". Nie wiem czy 16 lvl zauważył, ale nefreta leczą się teraz nie po 4x333hp tylko 2x665 hp. Co oczywiście powoduje że ubicie go przed drugim leczeniem lub w trakcie leczenia jest prawie niemożliwe. Oczywiście łamki sobie jakoś może poradzą, reszta ma problem i kolejne kilka goldów mniej z godziny bicia.

15

piątek, 14. kwiecień 2017, 14:16

Większość pewnie zauwazyła, bo jeśli nie masz max blessów, to czas bicia wydłużył się o połowę.

Przy każdym upku 95% serwera dostaje po czterech literach i tylko małe grono cieszy się z wprowadzanych zmian.

16

piątek, 14. kwiecień 2017, 14:45

standardowo przy kazdym upie utrudniają nam zarobek, dziwicie się? to ich biznes, żeby jak wam braknie kupić sobie bryle
Nie o take Feo walczyłem ;)

17

piątek, 14. kwiecień 2017, 14:58

Set jaki dostajesz na sklepieniach zależy od rangi. Im wyższa, tym więcej niebieskich części, jak nie masz rangi to biegasz jak mięsko armatnie w zielonym. Poza tym ruszają ostatnio sale tallara, tam set się przydaje.

Obawaim się, że to marne pocieszenie....stawiam na to , że na sklepieniech nie ma innych graczy niż rangowcy...więc i tak wszystcy jesteśmy równi....czyli komuna :P

18

piątek, 14. kwiecień 2017, 15:32

Obawaim się, że to marne pocieszenie....stawiam na to , że na sklepieniech nie ma innych graczy niż rangowcy...więc i tak wszystcy jesteśmy równi....czyli komuna :P

oj na sklepieniach zdecydowanie nikt nie jest równy nawet 2 identyczne postacie nie są rowne, ale o tym pisac nie wolno
Jeśli rozumiesz co do Ciebie mówię, daj mi znak środkową ręką ku górze.

19

piątek, 14. kwiecień 2017, 15:55

Jak mniemam rozmawiamy tu już o "szczęściu Feo", a to już inna bajka ;)

20

piątek, 14. kwiecień 2017, 17:27

Jak mniemam rozmawiamy tu już o "szczęściu Feo", a to już inna bajka ;)

Niemiec z Twoją rangą napierdziela mnie aż wiórki lecą, ciosy 2x silniejsze prawie. Jak on to robi - nie wiem, repki które działają na sklepieniach ma podobne. Kuchnia twórców gry :D