Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

czwartek, 20. kwiecień 2017, 00:30

Kolekcja "Lucky Statuettes"

Witam,
czy posiada ktos jakies informacje na temat tej kolekcji? Głowne niewiadome to jak zdobyc statuetki i czy te wierzchy są czasowe czy "normalne"? Mi jak dotą spadły 2 statuetki, 1 z malpy a druga z pudła za aktywnosci. Jesli ktos ma jakies wiesci to bede wdzieczny

2

czwartek, 20. kwiecień 2017, 07:48

W opisie każdej statuetki jest napisane jak zdobyć - na przykład -
http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=28808 - podczas używania różdźki (zwykłej lub ulepszonej).

3

czwartek, 20. kwiecień 2017, 10:03

Faktycznie, nie zauwazylem tego. Dzieki

4

czwartek, 20. kwiecień 2017, 18:48

Z tego, co znalazłam na ru - a oczywiście u nas może być inaczej :) - wierzch jest bezterminowy i bez limitu użycia. Po zebraniu figurek i ogniw wybierasz sobie jednego wierzcha i odpalasz amulet w danej lokacji. Amulet wystarcza na jednego wierzcha.

Klan Strażników Ludzi  Silk [11] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Poland/Bydgoszcz

• Wyślij wiadomość

5

poniedziałek, 24. kwiecień 2017, 13:52

dodam ze swojej strony, ze figurki lecą zupełnie losowo tak z gry w kosci, jak i różdzki itd, wiec jedna osoba moze juz mieć 3 w kolekcji, a inna za rok 1 nie bedzie miala, wiec nie ma co zbytnio się ekscytowac nowa mozliwoscią pozyskania wierzcha, po to moze potrwać.

6

wtorek, 25. kwiecień 2017, 10:40

Odpowiadając wiążąco - wierzch jest bezterminowy, bez limitu użycia, jednak jest jeden haczyk - zgromadzenie kolekcji i otrzymanie lassa nie gwarantuje 100% otrzymania wierzchowca - na lasso trzeba go po użyciu złapać, co w praktyce oznacza procentową szanse na jego otrzymanie. Oczywiście po użyciu lasso znika niezależnie od wyniku "łapania".

Pozdrawiam

7

wtorek, 25. kwiecień 2017, 11:00

prawdopodobieństwo złapania - pewnie oscyluje w granicach 0,000001% :thumbsup: :thumbsup:

8

wtorek, 25. kwiecień 2017, 11:21

@wojciechjel

A orientujesz się mniej więcej, jaka jest ta szansa? Chodzi mi o to, czy bliżej 90, czy raczej 10 procent?

Miejsce zamieszkania: Przeprawa Gryfa

Zawód: KAT

• Wyślij wiadomość

9

wtorek, 25. kwiecień 2017, 11:29

@Angarie jeszcze niech napisze ile skrzynek trzeba otworzyc zeby wygrac supernagrode.... raczej taka informacja nie bedzie podawana, to jest po prostu szczescie, znajac ta gre... wiedzialem ze znowu moze byc ciekawie z tymi statuetkiami bo za czesto leca, i wlasnie tak sie stalo 8)
"Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą Visa"

10

wtorek, 25. kwiecień 2017, 13:43

Z moim szczęściem w Feo nie liczę raczej na nic.
A ponieważ kiedyś była mowa, że na przykład surowce rtęciowe nie lecą zawsze z nadistot, a tylko z pewnym prawdopodobieństwem, no a, jak wiemy, lecą praktycznie zawsze, chodziło mi właśnie o to. Czy to prawdopodobieństwo bliskie pewności, czy coś jak trafienie kryształu po zniszczeniu blue itemu, czy jak trafienie cerka ze skrzynki. W końcu jak ktoś po stu latach nazbiera wszystkie figurki i do tego wywali 99 ogniw, wydaje mi się dziwne, że prawdopodobieństwo trafienia czegokolwiek miałoby być nikłe. Nie widziałam zresztą nigdzie informacji o losowości, ale może wojciech ma jakieś dodatkowe dane.

11

wtorek, 25. kwiecień 2017, 23:23

@ssayan, czy masz jeszcze jakieś pytanie w temacie?

12

wtorek, 25. kwiecień 2017, 23:28

No ja zadałam pytanie przecież, a poza tym to nowość, pewnie jakieś kwestie a propos się pojawią, więc proponowałabym nie zamykać tematu.

13

wtorek, 25. kwiecień 2017, 23:45

@Angarie na temat zadnego itemu nie ma w tej grze podanego procentowego prawdopodobienstwa trafienia, losowosc Feo jest jedyna w swoim rodzaju, ktos trafi 2 wierzchy a ktos bedzie machal lassem co piątek i nic nie zlapie. Mysle, ze samo zebranie kolekcji bedzie nie lada wyczynem.
Jesli o mnie chodzi dowiedzialem sie czego chcialem, dziekuje wszystkicm zaintereswanym.

14

wtorek, 25. kwiecień 2017, 23:51

Chyba nie zrozumiałeś, ssayan - nie ma machania lassem co piątek, używasz amuletu raz i finito, amulet znika, a dostajesz wierzchowca. Wojciech napisał, że jest możliwość, że się go nie dostanie. Zadałam pytanie, jakiego rzędu jest ta losowość - nie będę tu powtarzać przykładów. I czekam na odpowiedź od Wojciecha, bo może wie coś więcej niż jest w opisach na ru.

15

wtorek, 25. kwiecień 2017, 23:55

Oczywiscie, ze zrozumialem, zalozylem po prostu, ze jestes wstanie zebrac kolekcje raz na tydzien. Mea culpa- moglem uzyc cydzyslowia- "co piątek":)

16

wtorek, 25. kwiecień 2017, 23:57

Nie liczę na to, że zbiorę ją choć raz :) Ale chciałabym wiedzieć, jak jest z tym wierzchem.

17

środa, 26. kwiecień 2017, 18:32

Witam

Jak to określił Mitrin - niestety te dane należą do danych których ujawnić nie mogę - więc pozostaje sprawdzić podczas gry.

Jeżeli autor pozwoli - pomimo uzyskanej odpowiedzi zostawię otwarty temat celem kontynuowania dialogu.

Pozdrawiam

18

czwartek, 27. kwiecień 2017, 18:10

http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=28803

tu nie ani pol slowa o szansie, co wiecej, jest czarne na bialym, ze energii amuletu wystarczy na zlapanie 1 wierzcha

w moim mniemaniu, jak to kazda kolekcja - po zebraniu daje nagrode, poza tym skoro ma wystarczajaco energii na 1 wierzcha to znaczy ze ja ma (but there is only enough power to catch just one beast).

Jesli faktycznie jest to jedynie szansa to przepraszam ale czuje sie oszukany, bo wywalilem mase kasy na lusterkowe duchy szukajac statuetki :/

19

niedziela, 30. kwiecień 2017, 12:19

@wojciechjel
A mógłbyś jeszcze tylko zdradzić z jakich dokładnie skrzynek lecą statuetki? Słyszałem, że z drogocennych, ale czy tylko z nich?

20

poniedziałek, 1. maj 2017, 12:23

@--Vienio--
Tak jak jest w opisie cerrador leci tylko ze skrzynek, jeszcze niedźwiedzia można dostać z premiowej skrzynki w momencie dropnięcia ogniwa