Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 20. styczeń 2018, 01:06

wojny klanowe 19-1-2018

Witam
Cytat z Biblioteki:
- Drugi etap trwa przez cztery tygodnie. Przed rozpoczęciem tego etapu wszystkie uczestniczące klany są automatycznie dzielone na trzy ligi ( Złotą, Srebrną i Brązową) na podstawie punktów zdobytych w pierwszym etapie. W drugim etapie walki odbywają się między klanami tylko wewnątrz swojej ligi.

Kolega z Klanu @Kerhold wyłapał bardzo ciekawą walkę:
http://warofdragons.pl/clan_battle_info.…700&server_id=1
[align=-webkit-center] [/align][align=-webkit-center]Jak widzimy, zawycięstwo 5:0 dało klanowi ira Dei aeternus +34(+6) punktów. Adwersarz, Equitatus Feos nie miał tyle szczęścia i z dorobku -16(+6) zadowolony być nie mógł. Zwycięzcy (9 miejsce w Gold) zdobyte punkty pomogą utrzymać się w lidze. Equitates Feos zajmował 5 pozycję więc ani awans ani spadek Klanowi nie zagraża.[/align]
[align=-webkit-center]Wszystko, zdawałoby się jest OK. Problem tkwi w tym, ze pokonany klan zajmuje 5 miejsce w lidze Silver I[/align]
[align=-webkit-center]http://warofdragons.pl/rating.php?rating_id=9&submode=23&c_id=0
[/align]
[align=-webkit-center]http://warofdragons.pl/rating.php?rating_id=9&submode=24&c_id=1
[/align]
[align=-webkit-center]Może to jakiś błąd, może się zgubiłem. Jeżeli tak, z góry przepraszam. Nie uważam jednak byzgodne było to z zasadami Wojen Klanów. Może klany niemieckie (oba są z de) mają inne prawa?[/align]
[align=-webkit-center]Pozdrawim[/align]

2

sobota, 20. styczeń 2018, 01:30

Widzę że adresy przytoczonej walki i tebel obu lig nie działają. Przepraszam. Wszystko można sprawdzić w Rankingach Klanowych.

3

sobota, 20. styczeń 2018, 12:19

"W drugim etapie walki odbywają się między klanami tylko wewnątrz swojej ligi."
Nasz klan (liga srebrna II) walczył 2x z klanem ze złotej ligi, więc raczej ta zasada nie jest przestrzegana.
Pozdrawiam :drink:

4

sobota, 20. styczeń 2018, 13:08

minimum 2 razy walczylismy ze ZLOTA liga bedac w SREBRNEJ II.
Co wiecej walczylismy z klanami ze SREBRNEJ I.
Rozumiem, ze taki klan ze srebrnej I mogl spasc do srebrnej II ale dlaczego jego przeciwnikiem byl klan
ze srodka stawki srebrnej II, a nie z gory majacy wiecej punktow w SREBRNEJ II, czyli majacy szanse na awans ?

Naszymi przeciwnikami ze ZLOTEJ byly polskie klany PG i kompania i nie pamietam juz czy jakis inny tez. @ razy min walczylismy ze zlota liga.

Poza tym mam pytanie :

"Progi i wartości są unikalne dla każdego sezonu, są one ustanawiane i ogłaszane w momencie pojawienia się informacji о starcie drugiego etapu."

Gdzie te progi sa oglaszane i gdzie je mozna znalezc ?

pozdrawiam

5

sobota, 20. styczeń 2018, 13:49

Aspiryna odpowiem Ci, ale pierw musze Ci proszek odwetu dac :P (taki zarcik, mysle ze zalapiesz ;))

Srebrna I i Srebrna II to rownorzedne ligi - przejsc miedzy tymi ligami nie ma
Sytuacje o ktorych piszecie - walka zlotej ligi ze srebrna, czy srebrnej z brazowa, czy tez Srebrnej I ze Srebrna II wynika z faktu ze poprostu nie bylo przeciwnika z ligi danego klanu, bo jeden klan nie stanal (w tej sytuacji chyba lepiej zawalczyc z kimkolwiek niz wogole)

rzecz ktora zauwazylem i wydaje mi sie ze tak faktycznie jest - w momencie gdy dany klan jest na granicy spadku z ligi to jako przeciwnika dostaje klan z ligi nizej, ktory moze awansowac (to taki jakby baraz ;))... W przypadku porazki klan z ligi wyzej spada, a na jego miejsce awansuje klan z ktorym walczyl.. jak wygra to wiadomo - zostaje

co do progow - progi powinny byc podane po pierwszym etapie wojen, ale komus sie "zapomnialo" - w tym sezonie nawet newsa o podziale na ligi i starcie drugiego etapu nie bylo :thumbdown: na oko prog spadku ze srebrnej to okolo 1700, prog awansu do zlotej 2000-2050 jakos...
co do awansow i spadkow to pamietajcie ze w ostatnim tyg wojen nie ma juz przejsc miedzy ligami

ten sezon ciezki byl, srebrna liga grupa I byla bardzo wyrownana - i rownie dobrze klan ktory jest na 4 mogl skonczyc na 10...

PS. to wszystko to sa tylko moje obserwacje, ale mysle ze nie mijam sie bardzo z prawda w tym co pisze:)

6

sobota, 20. styczeń 2018, 16:27

Z osobistych doświadczeń to doszedłem do podobnych wniosów co świRrusek. Wiele razy podczas wojen juniorów była sytuacja, że klanyz ostanich miejsc (9-10), które miały punktację poniżej progu, walczyły z pierwszym klanem ze srebrnej ligi, ale bywało tak tylko w sytuacji, gdy i w złotej i w srebrnej lidze zapisała się do walk nieparzysta ilość klanów. Z tego też względu klany, które bez problemu weszłyby do złota miażdżąc ludzi w srebrnej spadały w rankingu, bo trafiały na ostatnich ze złotej, którzy walczyli "o przetrwanie".

7

sobota, 20. styczeń 2018, 18:31

@ świRRusek

Tobie jako ZE z ogromna przyjemnoscia odplace podobnym prochem :], macie wsrod Was, wspanialych nauczycieli przeciez ;]
od 11 lvlu co poziom poznaje nowego :D

ale do tematu

tak, sa 3 ligii, troche nie wiem dlaczego jest podzial na srebrne 1 i 2 i brazowe 1-3. Moze dlatego, aby nie bylo zbyt duzych dysproporcji podczas walk ligowych ? No bo jak to jest, ze klan miejsce 1 Brazowa 3 ma wiecej punktow niz klan miejsce 3 Brazowa 1 ?
oczywiscie macie, wraz z Kalikonem racje, ze mogla stanac do walki nieparzysta liczba klanow, lecz jesli juz staje nieparzysta liczba to niech przesuniecie bedzie z jak najmniejsza szkoda dla klanow. Az sie boje napisac zeby losowalo tak jak dobiera na chaotykach hrhr choc pewnie wlasnie taki sam efekt teraz jest ;]

W dalszym ciagu nieusprawiedliwiona jest dla mnie np walka Warlords vs PG.

pozdrawiam

8

niedziela, 21. styczeń 2018, 01:17

Cytat

rzecz ktora zauwazylem i wydaje mi sie ze tak faktycznie jest - w momencie gdy dany klan jest na granicy spadku z ligi to jako przeciwnika dostaje klan z ligi nizej, ktory moze awansowac (to taki jakby baraz )... W przypadku porazki klan z ligi wyzej spada, a na jego miejsce awansuje klan z ktorym walczyl.. jak wygra to wiadomo - zostaje

z tym, że my nawet nei byliśmy w 3 w srebrnej lidze, to nie groził nam awans :D powinno wtedy brać któryś z klanów wyżej od nas do walki z tymi ze złotej ligi, to raczej losowo dobiera, a nie na zasadzie najlepsi z ligi nizej, do tych co nie mają pzreciwnika z ligi wyzej
Nie o take Feo walczyłem ;)

9

niedziela, 21. styczeń 2018, 08:46

@pluchcio

powinno tak wziac, ale co im zrobisz...

czekamy na jakies podsumowanie i nagrody :)

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

10

niedziela, 21. styczeń 2018, 19:42

... sa 3 ligii, troche nie wiem dlaczego jest podzial na srebrne 1 i 2 i brazowe 1-3. Moze dlatego, aby nie bylo zbyt duzych dysproporcji podczas walk ligowych ?

Nie ma podziału na ligi Srebrna I i Srebrna II czy Brązowa I , II i III. Ten podział istnieje jedynie w tabelce rankingu ze względu na ograniczoną ilość miejsc w tabeli.

Ogólnie istnieją tylko 3 ligi: Złota ma 10 miejsc, Srebrna ma 20 miejsc, Brązowa ma X miejsc w zależności od ilości klanów biorących udział w wojnach.

W poprzednim seozonie w razie braku przeciwnika zapisany klan tracił punkty i było to mega niesprawiedliwe - w tym sezonie coś takiego się nie wydarzyło, za to zdarzyły się walki pomiędzy ligami. Wydaje mi się że świRRusek ma rację i po prostu łączyło niepełne pary do jednej insty.

Co do reszty to jest to dość dobrze wyjaśnione w bibliotece gry.

11

poniedziałek, 22. styczeń 2018, 07:42

Nie ma podziału na ligi Srebrna I i Srebrna II czy Brązowa I , II i III. Ten podział istnieje jedynie w tabelce rankingu ze względu na ograniczoną ilość miejsc w tabeli.

Ogólnie istnieją tylko 3 ligi: Złota ma 10 miejsc, Srebrna ma 20 miejsc, Brązowa ma X miejsc w zależności od ilości klanów biorących udział w wojnach.

Prosze Ciebie ....
Nie pisz, ze linijki tekstu sie nie zmiescily w tabelce na stronie, wiec trzeba bylo dorobic zakladki hrhr
Ligii sa 3 i to jest fakt, lecz srebrna i brazowa sie dzieli na "bardziej srebrna" I - II oraz "bardziej brazowe" I - III, bo jesli wg Ciebie nie ma takiego podzialu to zerknij teraz na tabele np srebrna I i II --> cos sie musialo zdrowo pokielbasic
z pierwsza kolumna (numeracja) oraz z trzecia (RANKING)

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

12

poniedziałek, 22. styczeń 2018, 18:09

@Aspiryna zobacz ligi tutaj.

13

poniedziałek, 22. styczeń 2018, 20:34

@Aspiryna zobacz ligi tutaj.

tu nie chodzi o nagrody, zerknij na RANKING ponizej w poszczegolnych nazwijmy to podligach

http://warofdragons.pl/rating.php?rating…bmode=24&c_id=1
http://warofdragons.pl/rating.php?rating…bmode=24&c_id=2

14

poniedziałek, 22. styczeń 2018, 22:28

To nie są "podligi"

10 miejsce w 1 srebrnej lidze nie ma więcej pkt niż 1 w 2 srebrnej lidze. One są równe, nie wiem czemu tak to zrobili ale tak jest,

15

wtorek, 23. styczeń 2018, 10:55

nazwij to sobie jak chcesz, ligi sa 3 ZLOTA, SREBRNA i BRAZOWA. Nie ma zadnej innej. Czemu srebrna i brazowa jest podzielona na podligii, grupy, frakcje, watachy, klany czy sekty nie mam pojecia. Ranking jednak podpowiada, ze cos jest na rzeczy skoro sa klany z wieksza iloscia punktow w teretycznie slabszych owych "podligach" niz w tych mocniejszych w TEJ SAMEJ lidze.

16

wtorek, 23. styczeń 2018, 18:30

@Aspiryna

to sa rowne ligi... wiesz w jaki sposob przydziela klanu do poszczegolnych grup srebrnej ligi? - jest ogolny ranking po pierwszym etapie
10 pierwszych klanow do ZLOTEJ
11,13,15,17,19,21,23,25,27 i 29 miejsce SREBRNA I
12,14,16,18,20,22,24,26,28,30 miejsce SREBRNA II
tak samo z brazowa tylko, ze co trzy
prosciej tego juz nie da sie wyjasnic :)

roznice w rankingu wynikaja potem z przeciwnikow z jakimi walcza dane klany - tego nie da sie porownac i tez uwazam, ze podzial nieco zamazuje faktyczny obraz...
w tym sezonie na przyklad (nie obrazajac klanow w SREBRNEJ II) uwazam ze SREBRNA I byla duzo mocniejsza niż II

17

wtorek, 23. styczeń 2018, 20:57

@ świRRusek

to by mi wytlumaczylo wszystko, dziekuje, tylko gdzie te informacje sa drukowane ?
Mozliwosc ich uzyskania jest tylko po zakonczeniu pierwszego etapu i porownywania zapisanych sobie tabel z tym co widac juz po wsadzeniu klanow w ligii ?

18

sobota, 27. styczeń 2018, 19:28

Witam

Nie wiem czy to ważne czy nie ;) ale na serwerze com była dyskusja dotycząca nagród za wojny klanowe .

Wczoraj zmieniano w lidze Gold i Silver liczbę certyfikatów . Proszę by klany sprawdziły czy u nas tez to poprawiono

Cytuje inf z com z wczoraj :

Liczba certyfikatów została zwiększona wczoraj dla lig Gold i Silver. Prawidłowa ilość znajduje się w tabeli tutaj: Wojny klanów.

Zaświadczenia powinny znajdować się w plecaku lidera klanu, w skarbcu klanu złota oraz w darach klanu.
Pozdrowienia,
Lisad | Community Manager

Pozdrawiam

19

sobota, 27. styczeń 2018, 20:18

daj ten tutaj z linkami ;)

ja nic do dzisiaj nie mam
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

20

niedziela, 28. styczeń 2018, 02:14

dokladnie bo znowu nas oszwabią ;)
Nie o take Feo walczyłem ;)