Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 3. luty 2018, 21:28

Inwazja chaosu

Pomyślałem że wezme udział w tym evencie i nazbieram 140 łusek do wyczynu. Pobrałem dar od Szeary który trwa 4 dni i obliczyłem że 140 nazbieram przez 3 dni na werkach. Plan był prosty, nieprawdaż. Minęły 2 dni, mam 80 łusek i patrze teraz w czat "Inwazja chaosu zakończyła się". Myślę sobie "co jest"? Ide dopytać Szearę a ta nic nie wie o żadnych łuskach. I nasunęło się pytanie: kogo mam skopać za tak nieudolny event?!

Jeśli dają coś na określoną liczbę dni to niech nie kończą przed czaem bo białej gorączki idzie dostać :cursing:

2

sobota, 3. luty 2018, 21:36

Wszystko było jak zawsze -łuski są przyjmowane w określonej ilości dla obu ras .Po ich dostarczeniu automatycznie włącza się drugi etap .
Nawiasem mówiąc już wczoraj był oddany komplet łusek.
Polecam wsadzić łuski do zamrażarki i cierpliwie czekać na kolejny taki ewent.

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

3

sobota, 3. luty 2018, 21:38

Ten etap automatycznie kończy się faktycznie po wspomnianych 4 dniach, ale jest tam pasek postępu oddawania łusek na całym serwie - po oddaniu wymaganej ilości następuje zakończenie tego etapu i rozpoczęcie kolejnego. Wszystko jest do wglądu w zakładce z wydarzeniami - więc niestety, Twoje niedopatrzenie :) aczkolwiek zgodze się, że zakończenie pierwszego etapu po niespełna 2 dniach jest słabe - można byłoby to bardziej dostosować do realnej sytuacji jaka panuje na serwie i zwiększyć całkowitą liczbę oddawanych łusek, albo zmniejszyć liczbę jaką każdy gracz powinien oddać

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

4

sobota, 3. luty 2018, 21:47

Nie lubie takich eventów. Gdyby był częściej to bym wiedział co i jak. A tak o mały włos nie wyrzuciłem tych łusek w gniewie. Nawet chaotyk przegapiłem pisząc ten post.
Można zamknąć.

5

sobota, 3. luty 2018, 21:50

i zawsze luski sie koncza w piatek wieczorem :)

6

sobota, 3. luty 2018, 22:35

Nie lubie takich eventów.

aczkolwiek zgodze się, że zakończenie pierwszego etapu po niespełna 2 dniach jest słabe - można byłoby to bardziej dostosować do realnej sytuacji jaka panuje na serwie i zwiększyć całkowitą liczbę oddawanych łusek

Wolałby mnie.
Kiedyś jak "dostosowano do realnej sytuacji" to 2 etap nie ruszał :) Czasem admin się zlitował i dodawał oddane łuski bo nie dało się uzbierać - pomimo o wiele większej liczby graczy.
Łuski można zamrozić i to rozwiazuje problem osiągu.

7

niedziela, 4. luty 2018, 09:14

te luski dropia jak chca lub dropia wzgledem czegos tam
na poziomie ok 11 mialem problem zeby zlapac 20-30 lusek w godzine teczy
od jakiegos czasu 140 lapie w 2h bez zadnego problemu

Miejsce zamieszkania: Przemyśl

Zawód: ---

• Wyślij wiadomość

8

niedziela, 4. luty 2018, 10:10

Przecież to proste , za kazdym razem ustawiaja częstotliwość wypadania łusek wzgledem poziomu gracza , raz tak a raz inaczej , tak samo jak ustawione jest częstotliwosc wypadania złych oczek , inna dla graczy lv 4-10 a inna dla lv 11-15 .

9

niedziela, 4. luty 2018, 15:49

to ja chce zamienić drop łusek nao czka :D
Nie o take Feo walczyłem ;)

10

niedziela, 4. luty 2018, 16:08

Ty człowieku to ciagle narzeksz ja ci nie pasuje to zmien gre i po bolu :)

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

11

poniedziałek, 5. luty 2018, 01:20

Zawsze sie taki narzekacz znajdzie. Już widzę ja w klanie im narzeka:)

12

poniedziałek, 5. luty 2018, 10:42

Przynajmniej macie co poczytać i na kogo ponarzekać ;)