Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

• »Aras-killer« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Przemyśl

Zawód: ---

• Wyślij wiadomość

1

niedziela, 25. luty 2018, 00:13

Zdobyłeś: Zmęczenie 1 pcs.

zbierałem sobie zgryzote kwiata i bylem pijany (tz jakos 3promile ) i wyskoczylo mi układanka ..nie dałem rady i oczywiscie 00:05 Nie udało ci się przejść próbę mistrzostwa! Twoje szanse na zbiór surowców na pewien czas się zmniejszyły. Zdobyłeś: Zmęczenie 1 pcs. .. jak ktos pijany ma to poukladac ..bo chyba ze jest w regulaminie cos takiego ze pod wplywem nie mozna grac w legende

2

niedziela, 25. luty 2018, 00:45

mistrzu ucz mnie.

3

niedziela, 25. luty 2018, 01:41

Jednorazowe zmęczenie na nic nie ma wpływu. Ja się zastanawiam, jak się Tobie udało dostać na Fej przy 3 promilach? Kto Cię wpuścił na prom :)

4

niedziela, 25. luty 2018, 09:30

widocznie nie znasz metody na jedno oko

zwyczajnie jedno zakrywasz reka - dowolne jedno, dowolna reka, jak tam Ci pijacka fantazja podpowie - wazne abys widzial wtedy swiat tylko drugim, tym niezaslonietym okiem.

powyzsza metoda rozwiazuje problem wizji ale niestety nie dedukcji ://

5

niedziela, 25. luty 2018, 13:15

jak pijesz to zawsze na biiząco sprawdzasz stan promili czy tylko przed graniem w WoD?

6

niedziela, 25. luty 2018, 13:57

to jest pikus sprobuj to zrobic po pijaku na telefonie

7

niedziela, 25. luty 2018, 13:58

jak pijesz to zawsze na biiząco sprawdzasz stan promili czy tylko przed graniem w WoD?

Sprawadzal przed wejsciem na statek ilość dopusczalnej normy :D

8

niedziela, 25. luty 2018, 18:21

A tu ktoś gra na trzeźwo? Bo nie zauważyłem

9

sobota, 3. marzec 2018, 15:13

wypada układanka> "print screen" na klawiaturze (jak niewiesz gdzie to zapytaj gooogle)>"x"na układance (zamykasz okno układanki)>otwierasz program "print">wlejasz tam screena>układasz>znierasz zielsko (znowu wyskoczy ta sama układanka z czasem przy zamkiecu)>układasz>zbierasz dalej