Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 11. kwiecień 2018, 16:36

Prośba o połączenie serwerów

Czy będzie w najbliższej przyszłosci łączenie serwerów?
Na serwerze PL niestety nie ma już przeciwników dla rasy ludzkiej. Magmarowie wogóle już nie potrafią walczyć, unikają walk, stalują każdy cios do 19 sec. Na dłoń chodzą tylko raz w tygodniu w niedzielę ( jak dziadki do kościoła :D ) jak mogą miec odpalone wszystkie możliwe blesy z taliami włącznie. WB to już kompletna porażka. Mam na myśli oczywiście wysokie lvl. Nie wiem czy inni gracze po stronie ludzkiej podzielają moją opinię. Może się ktoś jeszcze w tym temacie wypowie.
Prośba do modów o niezamykanie tematu za szybko.

2

środa, 11. kwiecień 2018, 16:46

Nie udało się wszcząć chaotycznej walki. Nie zebrała się minimalna wymagana ilość uczestników.

3

środa, 11. kwiecień 2018, 16:49

fakt ma racje facet niema z kim walczyć

4

środa, 11. kwiecień 2018, 19:15

Witam

To przykre o czym piszesz Pudzianosek . Mam nadzieje ze Twój apel dotrze do osoby która sie zajmie tym problemem . Myślę ze nikt nie mógł takiej sprawy przewidzieć -brać pod uwagę . Totalne zaskoczenie liczę ze sprawa ta dla aktywnych graczy zostanie szybko rozwiązana.

zawsze można powiedzieć cyt " niewiele brakowało......" .

Trzymam kciuki za wasz problem :)

pozdro

5

środa, 11. kwiecień 2018, 20:28

Zgadzam się, przydałoby się łącznienie serwerów. Chodzę sobie po ziemiach magmarów niekiedy 30minut i nie znajdzie się nawet 1 osoba która by ze mną powalczyła 8| Rozumiem jakbym jeszcze był mocnym przeciwnikiem, albo bym szedł na maxa odpalony, ale nie... idę niekiedy na sucho i nikogo nie idzie spotkać :/ Odkąd jestem na 19 to byłem chyba na 1 dłoni na której był magmar :thumbdown:

6

środa, 11. kwiecień 2018, 20:43

na 13 lvl nie ma dużego problemu z walkami typu dłoń, chaotyki, z innymi polami bitew są (ale połączenie serwerów nic nie zmieni bo poza talarami są to międzynarodowe pola bitew).
Jednak byłbym za połączniem serwerów, żeby wszystkich wrzucić na com.

7

środa, 11. kwiecień 2018, 23:35

Nikt tutaj nie dba o to, aby gracze byli zadowoleni z gry ani o to by przybywali nowi wiec niestety naturalna kolej rzeczy jest taka, ze gra umiera :(

8

czwartek, 12. kwiecień 2018, 11:13

Proste rozwiązania sa najlepsze. Wystarczy wrzucić wszystkich do jednego kubła i rozlosować na 2 strony po równo(na nowo). No i przyjmować nowych graczy już tylko na zasadzie raz magmar raz ludź.

Taki reset serwera....Ale fajnie by było ... kto wie może z obecnymi przeciwnikami byłbym w klanie...nawet by mi to nie przeszkadzało...
Fajnie naprawde fajnie by było....

9

czwartek, 12. kwiecień 2018, 11:25

jak sie nie szanowalo przeciwnika to teraz lament zostaje :) druga sprawa to przesiewy u magow i ladowanie banow. a gra od 16lev jest nudna, wszystkie repy itp. na sile stworzone bez pomyslu. z kadym dniem ubywa graczy. w okresie letnim pozostanie garstka napalencow czy tez nie majacy co robic z czasem w realu :)
w sumie o to walczyliscie, chcieliscie moc sobie chodzic po maglandzie i robic co chcecie?? to macie teraz taka mozliwosc. dam przyklad - kilka dni temu od niebieskich lapek na blesach ktos przylazl na nasze ziemie 16+ i z tego co widzialem lal wszystko co sie ruszalo - po kilku minutach nie bylo nikogo w tych 4 lokacjach o magmarow :). zycze wam powodzenia i szczescia - ale od kilku tyg tez juz mam wyje.... na ta gre. wpadne na pogaduchy klanowe rzeczy ogarne i tyle mi z tej gry pozostalo. ale to pewnie z czasem i z wiekiem kazdy takie podejscie obierze.

10

czwartek, 12. kwiecień 2018, 14:28

@Haemorrhage racja, ludzie a przynajmniej killku nieslawnych, srogo walczyli o wyniszczenie przeciwnej rasy a teraz lamentują, ze im sie nudzi:)
@koko6 brutalny ale jednak bardzo dobry pomysl choc u ludzi po takim przetasowaniu moglaby wybuchnac wojna domowa
@Pudzianosek co do nieumiejetnosci walki nie generalizuj, ze to cecha danej rasy bo takie jazdy widac po obu stronach, np dlon na 17- albo stadem albo wcale

mi osobiscie najabrdziej brakuje solówek, dostane łomot to moja wina a nie przewagi rasy czy kogokolwiek, wygram to moje a nie, ze jade na czyichs plecach

11

czwartek, 12. kwiecień 2018, 18:58

Prośba o połączenie serwerów>> zmien rase jak ci sie nudzi nie placz ty jestes jak 10x19lvl wyrownamy serwer pozdr pudzianek

12

czwartek, 12. kwiecień 2018, 19:06

z ciepłej kluchy po stronie ludków dorwał bizu szas i choiraka rżnie :),a krzaków wyrosło to coś:) bo prwawdziwe pb widział chyba z linków odważny wojownik:)),z de wam dali szkołę magrzy na rocznice i chcesz startować no żal ,nie przeginaj bo zabawe mieli ,wiemy jak i nas z magrów robili przemiał.pozdrawiam

Miejsce zamieszkania: Przemyśl

Zawód: ---

• Wyślij wiadomość

13

czwartek, 12. kwiecień 2018, 19:08

Trzeba brać tęż pod uwage to że jak połaczą serwer np.z com z 40% graczy z Polskiego serwera przestanie grac .Duzo ludzi nie zna języka i nie bedzie grała w grze anglojęzycznej ...tak mi się wydaje.
Podobnie jak pisał fallen, to na 14lv też nie ma zadnego problemu z chaotykiem i dłonią.

14

czwartek, 12. kwiecień 2018, 19:11

tak a propo wyrównamy lv ,bizu i wtedy pogadamy tak naprawde między rasami bo dorwaliście zabawki dające wyższe staty ale wtedy wasza ilośc przejdzie na jakość a z tym gorzej,więc nie truj i nie szalej bo wiem w czym rzecz :)

15

czwartek, 12. kwiecień 2018, 19:48

aras,wojny klanowe dały nam logiczną odpowiedz czym jesteśmy w stosunku do innych serwerów,i jak się to mija do pl, różnica kolosalna to raz ,dwa my się znamy wiemy jak i co a poza tym ,na krótką chwilę bedzie zamieszanie i nic więcej kto by to wpłacał by wyrównać szansę?od ręki 1/3 by opóściła gre nie mogąc tego strawić,prędzej by bierki były by grą mniej stresującą.jest jak jest jeśli ktoś kombinuje to niech zacznie gre od nowa na danym serwie,życzę powodzenia(śmiech ) ten temat był wałkowany X czasu temu :))

16

czwartek, 12. kwiecień 2018, 20:54

Wojny klanowe pokazały jedynie, że na pozostałych serwerach jest więcej graczy. Ich serwery to nie rosyjski dwar. Nie mają większego poziomu, lepszych itemów, lepszych blessów itd. Mają to co my, tylko mają więcej graczy -> więcej graczy 16+ -> więcej 18/19, podczas gdy u nas w topowych klanach takich graczy nie ma aż tak sporo, a na pewno nie tylu 'wykokszonych'. Poza tym z połową z tych ludzi bylibyśmy po jednej stronie, bo przecież nadal mielibyśmy 2 rasy, tak? A więc nie wiem gdzie jest problem. Byłoby to samo - część osób lepszych, część słabszych, tylko jednych i drugich byłoby więcej. No i może w końcu byłaby jakaś walka o dłoń na 19 poziomie, bo obecnie to chodzę tam po darmową skrzynkę.

17

czwartek, 12. kwiecień 2018, 21:06

No ja też

no ja też zawsze po darmową skrzynke na dlon chodze

18

piątek, 13. kwiecień 2018, 01:27

O 5 rano? Zapraszam za dnia czy wieczorem Dzikus ;)

19

piątek, 13. kwiecień 2018, 07:25

Witam

W grze występuje "efekt domina " gracze sie nie tylko wykruszają ale widza ze coraz mnie ma coś sens . Moje zadanie jest takie ze nie leży wina tylko po stronie graczy czy ras. Grą ktoś zarządza , nie mam sił przytaczać z innych serwerów przykładów bo porostu szkoda na to czasu . W grze powinien być widoczny Administrator, mentorzy (których brak) itd . Czy dostajecie odpowiedzi na zadane pytania? .Czy poza wydarzeniami na kasę są inne . Atmosfera w grze jest jak w sklepie co dziś Pani/ Pan kupi , proszę krakowską dziękuje - wychodzę.

Pozdrawiam :( :( :( :( :( :( :( :(

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

20

piątek, 13. kwiecień 2018, 10:16

@Cameron no i tu musze stanąć po stronie Dzikiego.
Fakt, że spotkać magmara na dłoni 19 lvl to święto w Feo, ale jak na 1 magmara jest 5 graczy i każdy daje cinia to też by mi się odechciało. Ide się pobawić, a zamiast przeciwnika przed sobą mam stado systemowych botów.
Kolejna sprawa... 5 ludzi 1 magmar i jeszcze go strzałami straktują, potem płacz, że magmarów nie ma... No śmiech po prostu
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare