Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 21. sierpień 2018, 11:58

Regulamin

Ja mam takie małe pytanie.....
Czemu jak ktoś z ludzi pomoże w walce na ziemiach magów a jego poz jest wższy o ponad 3 lvle od najwyższego lvla to bana dostaje, ale jak to magmar jest to już nie ma wyciąganych konsekwencji ?

Skoro jest regulamin to powinien on obowiązywać obie stronny a nie tylko jedną.....

Dla wścibskich tak sprawę zgłaszałem.

Link http://warofdragons.pl/fight_info.php?fi…t=1&server_id=0

Prosiłbym o SENSOWNE wytłumaczenie, a i z tego co się dowiedziałem to pierwszy etap to 3 dni bana bez możliwości wyjścia....

2

wtorek, 21. sierpień 2018, 14:59

Może dlatego że pomaga zaatakowanemu graczowi?

3

wtorek, 21. sierpień 2018, 15:25

To, że pomaga, nie ma nic do rzeczy.

Rozumiem, że zgłaszałeś wczoraj, może po prostu jeszcze nikt nie miał czasu się tym zająć i nie trzeba snuć teorii spiskowych? Dla Twojej informacji po Waszej stronie od momentu zgłoszenia do nałożenia kary też mija często sporo czasu.

Klan Strażników Ludzi  Silk [11] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Poland/Bydgoszcz

• Wyślij wiadomość

4

czwartek, 6. wrzesień 2018, 21:39

zamykam temat skoro wyczerpany.