Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

Siempre  Brzo [15] 

Zaawansowany

• »Brzo« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: Podlaskie

• Wyślij wiadomość

1

środa, 12. wrzesień 2018, 17:22

Problemy z logowaniem

Czy miał ktoś może ostatnio bądź w przeszłości problemy z logowaniem na serwer? Otóż sprawa wygląda tak, że na tych samych zapisanych ustawieniach e-mail i hasła raz wpuszcza na serwer, potem nie wpuszcza i tak znowu. Logowanie przez my.com też raz działa, a innym razem wyskakuje nieznany błąd. Ciasteczka i cache czyszczone, logowania na innym urządzeniu niż PC też działa identycznie, a w zasadzie nie działa. Taak czy siak może ktoś miał podobny błąd i sobie poradził?

2

środa, 12. wrzesień 2018, 18:33

problem z logowaniem

mam problem z zalogowaniem się poprzez użycie twittera

3

środa, 12. wrzesień 2018, 20:04

Ja też mam problem przez FB :( Nie wiem co jest grane ;(

4

środa, 12. wrzesień 2018, 20:34

miałem podobnie, zobaczcie inne funkcje mi z fb przerzuciło na google+

5

środa, 12. wrzesień 2018, 20:37

ja na fb mam inny adres mailowy a na google mam inny.. Wiec nie ratuje mnie to ;( A inne wyjście?

Siempre  Brzo [15] 

Zaawansowany

• Wyślij wiadomość

6

środa, 12. wrzesień 2018, 20:56

Skoro różne logowania nie działają różnym osobom to znaczy, że coś jest nie tak. Wczoraj wieczorem dało się zalogowac przez my.com, a dzisiaj juz nieznany błąd wyskakuje. Coś jest nie tak...

7

środa, 12. wrzesień 2018, 21:06

właśnie bardzo dziwne to jest bo na tym koncie, z którego piszę teraz- zalogowałam się bez problemu przez maila a na inne konto- "na ludziach", za żadne skarby nie mogę tego zrobić.. Czyli to chyba jest spowodowane problemami technicznymi.. Mam nadzieje, że jednak wszystko wróci do normy..

8

środa, 12. wrzesień 2018, 21:21

Moze chodzi o adres mailowy ta postac na onet.pl i sie loguje odrazu 2 postac na wp.pl i pupa

9

środa, 12. wrzesień 2018, 21:24

ja tez mam na wp.pl i wlasnie z tym mam problem.. Da sie to jakoś inaczej "ugryźć"?

10

środa, 12. wrzesień 2018, 21:34

probowalam na koncie na fb zmienic adres mailowy na google.. i tez wielka lipa.. ani przez FB, ani przez my.com... co jest kurde?

Siempre  Brzo [15] 

Zaawansowany

• Wyślij wiadomość

11

środa, 12. wrzesień 2018, 21:39

Trzeba zaczekać do jutra, napisac na support. Może ogarną.

12

środa, 12. wrzesień 2018, 21:49

Też miałem dziś taki problem, z 5 minut stracone na samo logowanie się ale w końcu się udało jak wpisałem wszystko ręcznie od nowa. Do tego zawiesza się zakładka pola bitew 2 chaotyki dziś przegapiłem przez to
Cały ten klient wydaje się jakby tworzył ktoś kto nie ma pojęcia o informatyce

13

środa, 12. wrzesień 2018, 21:50

tzn, jak od nowa wpisac wszystko od nowa jesli ja sie loguje przez fb? wpisywanie maila i hasla nic nie daje...

14

środa, 12. wrzesień 2018, 21:53

a to niewiem, ja normalnie z komputera przez klienta, ale jak piszesz tutaj to chyba jakos w koncu zalogować się udało.

15

środa, 12. wrzesień 2018, 21:55

udalo mi sie zalogowac przez maila ale na stare konto z ktorego juz nie korzystam. Na aktualne konto nie mam szans :(

16

środa, 12. wrzesień 2018, 21:59

a moze problem jest w tym, że na "Ludzi" sie nie da? ja stare konto mam na magmarach i bez problemu weszlo... hmmm....

17

środa, 12. wrzesień 2018, 22:16

Ja mam oba konta na magmarach i onet sieloguje a wp nie

18

środa, 12. wrzesień 2018, 22:18

wpisalem wszystko recznie od nowa login/haslo i nic z tego.

19

środa, 12. wrzesień 2018, 22:21

Nieprawidłowy e-mail/hasło!
Możliwe, że jesteś zarejestrowany na innym serwerze.

TO JUZ JEST KPINA !

20

środa, 12. wrzesień 2018, 22:22

ja nawet poprzez onet.pl nie moge. specjalnie zalozylam nowego maila do konta na fb bo myslalam, ze to cos pomoze.. ale jest wielka lipa :/