Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

piątek, 19. październik 2018, 15:24

Wojny Klanowe i kilka spraw dotyczących Polskiego serwera

Witam

Miałem nie pisać ale może nowości poruszone i problemy pominięte związane z serwerem Polskim warto jeszcze raz przedstawić. Nie chciał bym ze by obie strony(Gracze -Admini ) stracili bo zachowują się jak w bajce żuraw i czapla. Każdy kto widzi co mogło by zmienić sytuacje na naszym serwerze proszę o konstruktywny wpis .

Dla mnie : 5 spraw serwera:

1. Promocja na zmianę rasy na naszym serwerze . Świetna inicjatywa (Nareszcie) o tym pisali gracze 4 lata temu i w kilku podobnych tematach co Administracja przemilczała . Ale jest pomysł mam prośbę żebyście Państwo przedyskutowali to tez z klanami z pierwszej top 10 obu ras. Tzw dialog ze społecznością serwera . Dlaczego : nie wiem jaki wgląda ma admin czy zagląda do każdej staty klanu ale jest sporo "martwych dusz" albo graczy którzy wpadną pogadają i sie wylogowują. Moje zdanie jest takie ze inicjatywa za późno i ani ekonomicznych ani innych problemow (strat) to nie rozwiąże . Po naszej stronie odpływ będzie z każdym lv nawet 20 lv większy. Trzymam kciuki :)

2 Bolesy :Tego tematu nie było ale wiąże się z wieloma sprawami gry . Gra tego typu powinna ograniczyć ilość efektów to jest moje zdanie. Zaburza to zupełnie sens społeczność klanu czy koleżeństwa ,wsparcia w boju . Po co komu klan jak wchodzi do walki i zabija 20 graczy ? Kiedyś jak zacząłem grę naprawdę walki w wurdali czy u Ludków polegały na ilości graczy. i BYŁY EPICKIE WALKI .Teraz polega to na tym ze zanim sie zacznie wchodzi kokos i rozwala wszystko . Dla mnie to już bez sensu (a wklejanie takiej walki ?( ). Może zrobić ograniczenia chyba ze technicznie jest to nie możliwe.

3 Werca bicie mobów . Było kilka pomysłów żeby skracać ten efekt ja powiem tak , Wiem ze chcecie jak najwięcej bryli ale gracze tez potrafią sobie cenić czas. Wiem tez ze przycinacie kasę i przestałem pisać o tym bo mi ręce opadają jak na 11 lv mobek płaci 13-20s. Jeśli staty sa podkręcane do graczy najlepszych to nie dziwie sie ze z każdym lv graczy jest mniej . Propozycja taka: mobki płaca więcej i można je ubić mniej .Gracz spędza więcej czasu na walkach i np uczestniczy w życiu klanowym

4 Magia : temat rzeka i w moim klanie najwięcej na 11-12 lv graczy zrezygnowało z gry .Koszty run czy pierścieni dla gracza który ma 2-3 godziny czasu niebotyczne . Tak jak gracz posiadający bryle i czas będzie się tu "lansował" tak gracze z ograniczonym czasem porostu rezygnują . Nie mam tu zupełnie pomysłu . może jakieś poradniki dla lv 11-12 .

5 Wojny klanowe : Iwent super naprawdę można się pobawić ale wprowadzanie go przez Państwa to jakaś kompletna porażka . Ja mam wrażenie ze robicie to na zasadzie tak jak kiedyś było rozwieszony plakat " w mieście xxxx będzie występ cyrkowy " Na innych serwerach pełna informacja a u nas dzień dobry zapraszamy chcecie to dobrze nie chcecie to nie . Np : drugi etap i nie ma informacja jaka liga zaczyna o której ? Pominę piękne wykresy jakie były zrobione na innym serwerze a u nas nic.

Ale ze by ten temat był pełen to trzeba zauważyć ze Polski serwer nie brał udziału w 1 walce co wpływa i na wyniki itd .Należy sie słowo wyjaśnienia i to jest jeszcze jeden przykład gdzie Państwo nie potraficie z nami rozmawiać . Kłopoty techniczne zawsze mogą być,ale udawanie ze tematu nie ma to np nieprofesjonalne . Klany Polskie stanowią sporą cześć tej zabawy (wojny miedzy serwerowe) i powinno się je uszanować. Naprawdę Admin nie wie ile czasem trzeba ze by 10 osób stanęło, ile graczy wtłacza sobie w plan realu grę by wesprzeć kolegów koleżanki

Zapraszam do dyskusji może ktoś ma inne pomysły , Chciał bym żebyśmy Admina nie traktowali jak " tego złego " tylko jako partnera i osobę która ma wpływ na nasz serwer -los . Jeśli Admin ma reprezentanta to tez zapraszamy do dyskusji

Rybak (Żuraw ;) )

2

piątek, 19. październik 2018, 16:34

Rybcia jestem pelen podziwu dla ciebie, szkoda ze takiego podejscia nie maja straznicy i niby admini tej gry :)

1.zmiana rasy - na ta chwile juz to w niczym nie pomoze - nie ma reklamy gry nie ma wsparcia zewnetrznego - liczenie chyba na odpalanie multi i wplacanie - takie zalozenia gry chyba zostaly juz :P

2.tutaj akurat zawsze podobnie bylo - teraz roznica polega na tym ze jest duzo wiecej blesow i zbyt duza w liczbie graczy obu ras

3.blesy powinny byc skrocone do 30min - kazdy na tym zyska zwlaszcza gracze ktoszy w grze sa juz kilka lat a im wieku nie ubywa ;P

4.tu nie ma problemu z magia - problem podobnie jak wyzej - zbyt malo graczy u nas -na 16+ zobaczysz ile koszt runy wyglada - minimum 900g. nie wiem ile u ludzi i mile widziana odp jak tam jest.

5.oczywiscie ze fajna sprawa - szkoda tylko ze serwery com i de sa przez aministracje PUSHOWANE na kazdym kroku!! i nikt mi tego nie w mowi - tutaj akurat moge ksiazke napisac bo czesto latam po PB miedzyserwerowym!!! i widze co jak wyglada jak gracze z com iide maja ustawienia w walkach :)

P.S a za pusha bany sa podobno :)

3

piątek, 19. październik 2018, 19:51

popieram sprawa ilości blesów w walkach jest i myśle że administracja w końcu coś z tym zrobi przykład
Lista wpływów postaci

Name Duration:
Kesami-Or 37min.
Natchnienie 12godz. 40min.
Mroczny Połysk 37min.
Eliksir Bojowego Mistrzostwa 37min.
Brosza Króla Gnomów 38min.
Eliksir Błyskawicy 37min.
Wyższe Błogosławieństwo Niebios 38min.
Wojowniczy duch 37min.
Jedenastokrotna siła 12godz. 35min.
Moc wodnych głębin 37min.
Mięsna polewka 38min.
Absolutna Wola Wybrańców 38min.
Tarcza Żywiołów 37min.
Dar Erifariusa XIV 37min.
Niezwykły Eliksir Męstwa 8min.
Kolosalna Magiczna Aureola 37min.
Siła przyrody 37min.
Błogosławieństwo Starszego 38min.
Miażdżąca Siła Tęczy 37min.
Eliksir Wewnętrznego Ducha 37min.
Dar Czuud 37min.
Kalający tłuszcz 1godz. 38min.
Garnuszek złota 1godz. 43min.
Moc Wnętrza Ziemi 37min.
Eliksir Przemiany «Zygred» 2godz. 23min.
Dar radości 10min.
Anniversary Elixir of Rock Skin 1godz. 37min.
i tak na wiekszości chaotycznych bitwach teraz pzred wejściem na chaotyczna sprawdza sie czy dana postac jest w grze jak jest to rezygnuje się z wejścia na bitwe

4

piątek, 19. październik 2018, 20:18

rozwiazanie jest najprostsze na swiecie zamknac PL, przerzucic wszystkich na coma (beda newsy, skoncza sie podrasowane postki z innych serwow, jedynie brak meczyc sie z angielskim na codzien - chyba ze dalo by sie wynegocojwac tlumaczenie wydarzen chociazby na forum) :)

ps mobki na 16+ dostaly ninja nerfa na kase... rochy 16 lvl (wg pisarni i linku podanego z suportu powinny placic 60s, tym czasem minimalnie palca 50s podobnie sprawa ma sie do bargfow ktorych drooop minimalny zostal obciety o 5s .... ciekawe czy i na innych serwerach tak maja bo mam wielkei watpliwosci.

5

sobota, 20. październik 2018, 20:34

1. Nie wiem jak jest w statystykach ilosci aktywnych graczy, wiec sie nie wypowiem

2. Troche nie rozumiem do czego chcialbys / chcielibyscie sprowadzic taka walke tnac blessy lub ich sile ?
kiedys nie bylo po prostu magii, kiedys max lvl byl 10ty i lalo sie na paru blessach, bo innych nie bylo. Zapewnie sie orientujecie, ze ilosc i jakos blessow jest wprost proporcjonalna do rozwoju postaci (nia mam na mysli samego poziomu). Trudno mi jest sobie wyobrazic 14stke lejaca na bloku 9tke, bo te 3 ostatnie lata spedzila na dlubaniu w nosie. Dlatego sie ma wiecej blessow, bo sie na nie zapracowalo. Obecnie sa ograniczenia w ataku poziomow i to, wg mnie, juz wyrownuje walke, a to ze ktos liczy na nie wiem co nie rozwijajac postaci, nie przygotowujac sie do walki to juz odrebna kwestia.
@ Drobina
jak domniemam podales czyjes blessy z wieczornego chaotyka po wojnach klanowych hrhr traci mi to polityka ;]

3. Jestem wciaz calym sercem za rozbiciem podstawowej teczy / werki, a co za tym idzie pozostalych blessow do 30 min. Dalo sie niedawno skrocic z 2h do 1h, da sie pewnie i do 30min, kolejne uzycie przedluza efekt. Jaki w tym problem zeby kliknac 2 razy i miec godzine blessa ? Kwestia checi autorow.

4. Zwroc uwage co sie stalo po wprowadzeniu magii - forum zaczelo zyc i gracze sie wymieniali wrazeniami - innymi slowy uczyli sie wzajemnie. Nigdzie nie znajdziesz oficjalnego przewodnika po czymkolwiek. Wszystko tworza gracze. Istnieja 2 strony pl, na ktorych znajdziesz bardzo duzo wiedzy, jesli ktos rezygnuje wchodzac na magie to albo jest leniem co go oczy bola od czytania (znam kilka takich ciap) albo mu sie juz nie chce grac, bo magia to jakby zaczac gre od nowa majac 11 poziom. Jak sobie poscielesz tak sie wyspisz - wydawca gry nie zapewnia zadnych informacji co i jak sie robi poza pierwsza misja z kretsami ... Co do kosztow to wg mnie sa one rowniez proporcjonalne do zarobkow, no chyba ze ktos na 11 lvlu lapie sie za moby 10 lvl. Na tym poziomie ma sie juz dostep do wspomagaczy, przelozenie jest proste - kazdy bless doklada 2-4g do godziny teczy/werki. na 11 poziomie 30-35g wyciagniesz a to juz 1/3 - 1/4 ceny runy. Im wyzej sie jest tym wiecej czasu / kasy trzeba zeby pojsc dalej. No taka gra normalnie.

5. Mialem przerwe w grze, wiec sie nie wypowiem

6

sobota, 20. październik 2018, 21:46

czyli ilość blesów nie jest problemem tyko problemem jest osoba je używająca niby tak bo jak zawodnik na bojsku zaczyna za bardzo być agresywny to sedzia nie każe mu zdjać butów/korki tylko usuwa zawodnika wiec moze tu tez rpozwiązanioem jest pozbycie sie kilku graczy kiedyś juz tak było kilku osobom uderzył lvl do włądzy zaczęły sie katy za przebijanie cen oczek i wtedy wystarczyło kilka banów aby na kilak lat gra wróciła do normy wiec może tu znów potrzeba przypomnienia że administracja rzadzi gra a nie gracze/klany

7

niedziela, 21. październik 2018, 06:54

@Drobina

zwolnij ;]

8

niedziela, 21. październik 2018, 11:22

Odnosnie pkt 5 - moge powiedzieć że tego typu walka mi się podoba :thumbup: , można coś porobić klanowo i mieć z tego frajde. Klan w którym jestem nie jest strikte magicznym, jeśli uda się wygrać wojne to tym wieksza frajda z takiej walki jest :thumbsup: , ale jak dostajemy lanie to się nie ma co załamywać ;( , wyciągnąć wnioski jak poprawić postać itp. Ja osobiście dużo wyciagam z takich walk bo moge wtedy podpatrzeć jak rywale walczą, jakich blesów używają, jak cienie mają zrobione, jakie czary w cieniach. Korzyści jest sporo. ^^ Odnośnie minusów na wojnach klanowych cóż widać że klany z com i de są brane bardziej pod uwage z bóstwami, stuny częściej wchodzą :thumbdown: . Kończąc wypowiedź moge stwierdzić że powinny być częściej jak rownież to że dla lvl niemagicznych tez powinni Admini i Twórcy znów przygotować kolejne :huh: tak jak to było jakiś czas temu, choć i tam nie obyło się bez błędów i niedociągnięć, ale może będzie lepiej kto wie czas pokaże. ;)

9

niedziela, 21. październik 2018, 12:25

@Wadera

Jeśli chodzi o bolesy to miałem na myśli własnie lv,

Proszę tez o nie ocenianie gracza (cyt dłubie w nosie ) który gra tak a nie inaczej i ma taka a nie inną postać. Nie wchodźmy w czyjeś postacie, buty ,poświęcony czas itd. Jeśli nie zrozumiemy ze każdy gracz na obecna chwile jest ważny to nie dość ze rasy jednej nie będzie to i graczy. Nie trzeba przypominać że by wielu mogło być koksami liderami to tez musza być ci słabsi .Zabijanie kiedyś zbieraczy nocnych uszkadzanie dla frajdy czerwonych narzędzi nie szkodzi rasie jak niektórzy myślą jedynie serwerowi . Wszystkie nasz postacie to jego dobro i wpływa na jakość zabawy i ekonomie. Wiele gier ma problem z tego typu zachowaniem i porostu jest szybsza reakcja np. Gracz taki nie może takiej postaci zaatakować czy niema nic za nią .Dla mnie sprawa patroli czy banków tez była załatwiona nie najlepiej i bezsensu . Jeśli dla graczy był to fan to trzeba było postawić wykidajło 21 lv z odpowiednimi efektami . Co do patroli to już sie wypowiadałem ze w nocy powinny mieć włączana większa czujność.(w obecnej sytuacja magland)

@Mugetsu

Zgadzam sie ze za mało tego iwentu , i powinien on odbywać się na serwerze i miedzy serwerami . Bardzo to wpływa na klan i relacje miedzy graczami ( duży i mały jest ważny) :)

Proszę o pisanie swoich propozycji czy spraw które uważacie za ważne i zapraszam :)

10

niedziela, 21. październik 2018, 14:08

Haha sedzia na boisku. Idz pograj w jakas farme lub fife hahah.
To jeszcze trzeba zablokowac runy ,wciski i talenty, pupile itd.

11

niedziela, 21. październik 2018, 14:49

@ rybak

to za diabla nie da rady tego tak wytlumaczyc / zalatwic
stety / niestety ta jak i inne gry maja do siebie to, ze postac sie rozwija. Trudno nazwac inaczej kogos kto przez jakis dluzszy czas nie rozwinal reputacji, nie wzmocnil postaci pod katem statow, nie naumial sie walczyc pvp ... bo jesli ktos tylko wbija poziom to, no dobra, powiedzmy, ze nie mozna osadzac postaci, ze dlubal w nosie ale co taka postac robi w walce pvp ???
Gdybym mial takiego "sojusznika" po mojej stronie to bym troche na niego byl zly, bo ani nie moge liczyc na to ze komus w walce krzywde zrobi, a poza tym na nim sie lecza :/ to taki trojan troche ;]
Jak by nie patrzec, grajac w ta czy inna gre POZADANY jest progres rozwoju postaci. W tym wypadku mowa o owych statach, blesach i wszystkim innym co gra udostepnia w zwiazku z powyzszym.
Innym wyjsciem jest nie pchac sie do takiej walki bo po co ? A owszem po mestwo ale tylko wtedy jak ktos sie budzi i godzi na to ze zanim nadrobi to bedzie lanie zbieral.
Poza tym wszystkim to na poczatku wszyscy mamy takie same postaci. Jak myslisz dlaczego po jakims czasie jednym idzie lepiej, a innym mniej lepiej ?

to moje zdanie, kazdy ma prawo uwazac inaczej.

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

12

niedziela, 21. październik 2018, 17:22

Ja wypowiem się tylko odnośnie blesów.

Owszem jest ich sporo, co chwila dochodzą nowe i bynajmniej nie mam na myśli blesów związanych z wbiciem kolejnego levela.

Wiele blesów można kupić na jarmarku, niestety inne można otrzymać tylko za reputacje. Śmieszne dla mnie jest zrzucanioe winy na gracza, który uzywa blesów na PB. Po to inwestuje w swoją postać, aby właśnie mógł przechylić szalę zwycieztwa na swoją stronę.

Co może zrobić przeciwnik? albo mu próbować dorównać, albo zrejterować i nie chodzić na PB.

Widzę graczy, którzy na tęczy mają wiecej blesów niż na PB, a potem płaczą, ze trafili na koksa, nablesowaną choinkę,
To ja się uprzejmie pytam. Co wy robicie z tą kasą z tęczy, skoro potem Was nie stać na repki i blesy na PB??

W każdej grze są koksy, w każdej grze są maruderzy i cwaniacy. Ale nie obwiniajcie blesujących się graczy na PB i nie zrzucajcie na nich winy. Jak sąsiad ma mercedesa, a Ty jeżdzisz starym fistem to winny jest sąsiad czy Ty, ze nie potrafisz zadbać o swoje potrzeby?

Trochę rozumu przyjaciele, a nie złość i zazdrość. I cieszcie się, że mobki się nie blesują, bo dopiero byłby płacz:)

13

poniedziałek, 22. październik 2018, 12:10

Popieram Natanaela odnośnie blesów na PB.
Bawią mnie teksty typu: "znowu trafiłem do przegranej drużyny na chaotyku" - to zrób coś by wygrać tą walkę a nie liczysz na fart, proste.

Co do skracania blesów, moim zdaniem bezsens. 1h to tak optymalnie jak dla mnie. Jeśli mają byś skrócone do 30min to co z taliami itd.? Są blesy, których czasu nie da się przedlużyć i można dopiero po ich skończeniu użyć ponownie, takie rozwiązanie na PB utrudni gre zwłaszcza na DE lub COM gdzie często laguje i gdzie często ma się odpalonych 10-20 blesów to powodzenia z klikaniem co 30min.

14

poniedziałek, 22. październik 2018, 13:33

Zgadzam się z Natanaelem oraz Seweryn 6 biorąc pod uwage maksymalny czas na Polach Bitew a także Klasztor dla graczy 11+ to godzina blesów jest najbardziej optymalnym czasem a dla graczy którzy chcą tylko 1 walke zrobić polecam http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=27110 są one na każdy poziom a i podczas obecnych eventów można je kupić w banku za "goldy" blesik całkiem spoko i z ponczem mozna brać wiec 1 walka akurat.

15

poniedziałek, 22. październik 2018, 14:00

Nie widze problemu , aby blessa na 1h odpalać dwuklikiem ;)
Czyli jak komuś potrzeba to odpala blessa 30 minutowego 2x i tyle. Tylko musi być systemowo taka możliwość.

16

poniedziałek, 22. październik 2018, 15:47

@ Seweryn, to że dla Ciebie 1h to optymalnie nie oznacza że dla wszystkich. Tak jak koko napisał - kliknąc dwa razy i po sprawie, z resztą na niektórych blesach nawet teraz jest napisane że powtórne uzycie przedłuża efekt. Kwestia dodania takiej opcji na każdym blesie

17

niedziela, 28. październik 2018, 20:46

Witam

Sprawa bolesów nie dotyczyła "waszych" PB czy indywidualnego rozwoju postaci . Moja wypowiedz dotyczyła nazwijmy to części wspólnej gry czyli świata (porty, płaski lokacje) Argument ze kiedyś nie było magi a teraz jest nie rozwiązuje problemu ze gra ofiaruje coraz mniej . Mali gracze (nie magicy ) powinni mięć elki ze by się bronic czy uczestniczyć w obronie portu (życiu gry). Nie wiem dlaczego gra nie testuje rożnych rozwiązań albo to z wyłączeniem magi na płaskim itd ?(
@Natanel
Nie trzeba az nadto rozumu żeby wiedzieć ze brak równowagi na serwerze jest kaplica dla całego serwera . I wszystkie postacie na nieczynnym serwerze wyglądają tak samo nieruchomo.Masz tez racje ze w każdej grze są koksy którzy tez mogą być "cwaniakami " korzystać z ułomności gry ,braku podziału na ligi i lać słabszych graczy, mając mniemanie o sobie koksem (proszę nie brać tego personalnie znam to z innych gier)
Wrócę jeszcze do tej części wspólnej która w grze naszej nie istnieje i na nią nie ma się czasu (zwiększenie dropu zmniejszenie ilości bicia mobów)
konkurs z dyniami w tym roku jest pierwsze od kilku lat a szkoda :cursing: i gratuluje :D
Można było zrobić lepienie bałwana -foto i konkurs
można było zrobić konkurs na foto liścia paproci
można było zrobić konkurs na złowiona rybę (sierpień)
można zrobić konkurs na narysowanie smoka przez dzieci naszych graczy
itd
Częścią wspólną tez jest top 10 a wygląda to przepraszam za porównanie jak "stary plakat" .Gracz Rambo włożył wysiłek to czemu nie pogratulować mu informacja w nowościach ze 2 czy 3 rok jest na top 1 . Każdy gracz który był to powinien mieć taki gratulacje .

Cześć wspólna są urodziny serwera i loteria czy gra nie wyciągać wniosków czy naprawdę nie potraficie Państwo :cursing: ech

Sprawa ataków (dotyczy lokacji) i ogólnie metody jak nie będziesz to dostaniesz bana (tez dotyczy części wspólnej (przykład loteria ) Panie Adminie paragrafy są i dobrze ustalają reguły .Ale czy jesteśmy duzi czy mali to zawsze jeśli nam zależy to wzbudza to emocje . Lepiej jest skasować czy ograniczyć do forum niż bany finansowe bo to tez miało wpływ na ilość graczy .
Można wymyślić konkursy np :
konkurs trzech zbroi (sprytek ,łamek tank) gracz musi osiągnąć najlepszy wynik w tych trzech stylach
konkurs dla najlepszego tanka,łamka sprytka dla serwera czy rasy (ostatnia walka 2 graczy walka która mogą obie strony oglądać)
Był na to czas naprawdę :(

18

poniedziałek, 29. październik 2018, 21:22

Co do blesów:
1. Tak powinny być 30min z możliwością przedłużania w nieskończoność (np.4 użycia=2h)
2. Nie mam nic do liczby blesów tylko do ilości dostępnej za bryle (tu jest przegniecie!) za goldy kupisz 1-3 a dodatek z bryli dojdzie do 5-10blesów naprawa to:
-wszystkie blesy za goldy(jak niechce se goldów wydawać to wymieni za bryle)
-blesy za bryl to 1 max 2 sztuki ekstra! nie wiecej
-ograniczyć liczbę blesów w sklepie prenium do ilości (przydziału) za mieś
-jak tak łasy na kasę jesteście to "zesetowanie" licznika za bryle (rosnąca za każdym użyciem)
Moby: przeliczyć znów opłacalność wszystkich mobów względem wydatków na level
No i naważniesze urozmaicić PB ekstra nagodami trybami (bez wymogu bryli) za nawet samo uczesnictwo

I żeby niebyło wiem że za bryle jest utrzymywany serwer ale są gry które je świetnie balasują (nie wy) Prenum i nie prenum

19

poniedziałek, 29. październik 2018, 22:11

@spartan
-blessów za bryle nie opłaca się kupować, lepiej sprzedać certyfikat z 4krotnym przebiciem i kupić za goldy
-aktualnie nie ma niczego niedostępnego za goldy, z powodu certyfikatów na bryle
-jak ktoś chce odpalać blessy za 15g na każdą arenę, to nikt mu tego nie zabroni
-nie wiem jak podejść do tematu bryli. Są one na tyle drogie, że ja się chwytam za głowę jak widzę ile ludzie są w stanie tutaj pieniedzy wydawać, nie mając przy tym wielkiego pożytku. Jeszcze chcesz im to ograniczać?

Co do botów to jeśli dobrze pamiętam w "ukrytym" bestiariuszu są wpisane mniejsze kwoty niz dropią u nas(z dziwnego powodu pokrywają się z tym co mają na ru). Oby aktualizacja, która pewnie kiedyś będzie nie wprowadziła ponownego skalowania :>

PB... skrzynki za chwałę, z których wypadają blessy warte 5-7,5g, mnóstwo podziemnych eliksirów i często inne cenne nagrody (dla mnie 30g to dużo). Nie wiem co chcesz wiecej dostawać z pb. Jeśli z pb nie będzie lecieć męstwo, bo nie będziesz robił strat, to i tak nie będziesz na nie chodził.

20

czwartek, 1. listopad 2018, 00:10

Problemem PB jet to że że wiekszość umiera na 5lvl a wyżej "żądzi" 1 PB talary (najnudniejsze)warto spomieć że nie tak dawno startowały CC 20v20 czy "szybkie"