Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 13. listopad 2018, 14:46

Wojny klanowe - podsumowanie

Dzień dobry,
działając w imieniu Klanu swojego jak również zapewne większości z PL, chciałem przypomnieć pewną kwestię.
Zanim Państwo ogłosicie wyniki wojen klanowych i z wielką pompą zostaną nadpisani zwycięzcy z com i de , prosiłbym o umożliwienie klanom z PL nabicia punktów zaległych.
Chodzi o ten weekend w którym My nie mogliśmy nic, tylko patrzeć jak sobie nasi bracia więksi nabijają punciki do statystyk wojen klanowych.
Proszę o spojrzenie na ten "problem" realnie, gdyż ogłoszenie wyników w dniu dzisiejszym w stanie "jak jest" - będzie co najmniej krzywdzące dla klanów z PL.

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł :thumbup:

2

wtorek, 13. listopad 2018, 14:56

Na comie zamknęli o 9. rano konkurs na obstawianie top 10, więc raczej bez szans xD

3

wtorek, 13. listopad 2018, 19:36

@ legionista

rozwiazanie przez Ciebie proponowane nie ma sensu po co komu punkty jak nikt nie moze teraz spac czy awansowac (chociaz kompletnie nie rozumiem zalozenia blokady spadku/awansu pod koniec wojen) .... Rozwiazanie powinno byc w formie reompensaty (sugerowal bym certyfikaty klanowe) oraz wyjasnienie dlaczego na COM byl event z obstawianiem klanow a na PL nie?? (na wojnach rywalizujemy z innymi serwerami a jak widac kazdy z serwerow ma bonusowe eventy... na niemiaszkasch jakeis zlote jaja z zmobi .... co na PL otoz nic)

4

wtorek, 13. listopad 2018, 20:18

Popieram postulaty Legionisty pomijając niewykonalność powtórki adekwatnej do naszych strat to kładę jednakże nacisk na dyskrymanacje serwera PL i co się wiąze nie tylko z eventem WK ale wieloma innymi gdzie jesteśmy nagminnie pomijani i w wypowiedziach i informacjach. Czy mógłby się ktokolwiek odezwać , kto napisal na support w sprawie braku uczestnictwa serwera pl w WK 12 października br kiedy była blokada w wk i event z pb i uzyskał jakąkolwiek odpowiedź z supportu ? Jestem ciekawa czy ktoś uzyskał sensowną odpowiedź - jak zamierzają wyrównać ten leciutki bug w wynikach.

5

wtorek, 13. listopad 2018, 23:19

A ja zadam pytanie, takie jak gracz Pudzianosek jako komentarz pod dzisiejszym newsem do surowców, kiedy połączenie servera PL z COM bądź DE?? to co się wyprawia u nas to żenada, WK pushowane dla graczy COM i DE a PL jak zwykle dostaje wielkie g... Odnośnie eventu z "Żartownisiami" to stweirdzam że to był 1 wielki żart, nikt tego nie kontroluje. Poza newsem że się taki event zaczol nie spotkalem nic więcej z tym związane. (Głosowanie jakies było ale nawet nie wiem na co glosowałem w tym evencie).

6

środa, 14. listopad 2018, 13:03

Speedy

Teraz w sumie faktycznie nic te punkty by nie dały, ale zauważ kiedy był problem z serwerem? Ponad miesiąc temu.
Dolicz wtedy punkty i w tym czasie był awans z silver do gold. Akurat dziwnie nam brakło.
Ja to zawsze powtarzam - można przegrać w równej walce, pogratulować przeciwnikowi. Ale jak się przegrywa z systemem/internetem/ ogólnie - przeciwnościami losu - to już jest frustrujące.
Nie wiem jak u Was, ale kilka goldów każdy z nas wyłożył na te wojny.

7

środa, 14. listopad 2018, 14:28

@ legionista

Ja zdaje sobie sprawe z powagi tego poblemu miesiac temu wahania mieidzy awansami/spadkami w poszcegolnych ligach wahaly sie w okolicach 10-20 punktow (raz nawet zawazyly tylko 2 punkty o awansie) Jednazke nie mam zadnego innego pomysly niz rekompensata na rozwiazanie tego problemu. (ale znajac podejscie administracji do serwera PL temat zostanie zapomiany i usuniety)

8

środa, 14. listopad 2018, 15:15

Witam.
Moim zdaniem całe te wojny miedzy klanowe, miedzy serwerowe maja za dużo mankamentów. Zaczynając od losowań w grupach. Walcząc w złotej lidze 3 X walczyliśmy z klanem z pierwszego miejsca Deadly, za to ani razu nie biliśmy się z klanem Ates. Osobiście chciałbym wiedzieć wedle jakiego klucza przyznawane są punkty za bitwę. Kolejna sprawa nie podejmowanie walki jak to wielokrotnie robił klan Necro. ustawia na wyspach maluchy nie dając rezerwy. Za takie akcje powinny być duże punkty ujemne lub inna kara dla klanu. Tabele i ligi. Moim zdaniem cały czas powinna być możliwość spadku i awansu od pierwszej do ostatniej potyczki. Wtedy udział w takich wojnach byłby sprawiedliwy odwzorowany miejscem w danej lidze. Dobór klanów do walk, tu też powinno być to jasne i sprawiedliwe. Nie będę zaczynał tematu nie działającej ochrony lub braku działania stłumienia czasem bo na to już mi odpisał suport ze wszystko jest dobrze. Ale gracze z innych serwerów mimo iż mieli mniej blesów, powinni bić słabiej - to było wręcz odwrotnie. Nie jest to tylko moje spostrzeżenie. Ogólnie zabawa fajna bo powoduje ze klany i gracze działają wspólnie ;) ale jeżeli tego nie poprawicie to realnie nasz serwer będzie zawsze pokrzywdzony. Temat od którego zaczęła sie dyskusja, uważam że to było wielką niesprawiedliwością, nie domagam się czegokolwiek ale uważam, że w dniu gdzie nasz serwer dał ciała, wojny powinny być zawieszone na innych serwerach również. Ogólnie uważam że przy najbliższym upku powinien być zrobiony porządek z ustawieniami wszystkich graczy na wszystkich serwerach.
pozdrawiam

9

środa, 14. listopad 2018, 17:30

Witam

Temat "Wojen Klanowych " i tego co sie u nas dzieje to efekty...4 lecia braku równowagi
Warto by bylo zeby gracze przestali widzieć swój koniec nosa i wybiórczo podejmowali tematy . 3 lata temu juz zaczęło brakować aktywnych graczy i wysokich lv po stronie magladu. Konsekwencje tego nie tylko dla topowych Klanów ale podbieranie mniejszym klanom graczy i w sumie wykruszanie sie graczy . Ekonomia tez tu odgrywa role bo jeśli więcej graczy to więcej fantów szybszy rozwój graczy itd .Jeśli nie będziemy patrzeć globalnie na nasz serwer to biada mu . Wszyscy razem będziemy tego zbierać owoce. Po tych wojnach juz widać ze trzeba wysokich lv by brać udział za rok w Wojnach Klanowych . Jak czytam komentarze dotyczące zmiany rasy to ręce opadają . . Bo serwer z jedna rasą powoduje ze gracze wolniej sie rozwijają i nie ma potem z kim iśc na wojny klanowe . Nawet jesli Twój klan ma 100% graczy to popatrz na to co sie dzieje obok, na mniejsze lv :)

Łączenie serwerów - to przyznanie sie ze gra sie kończy :)

Pozdrawiam

ps zacznijmy dbać o to co nasze, iwentow na zagranicznym serwerze zorganizowanych przez żartownisiów było około 25 szt

10

czwartek, 15. listopad 2018, 08:58

rybak
toż po to założyłem ten temat ,że upomninam się o to co "nasze"

Czy padło w moim wywodzie słowo "ja"?

To nie moja ani Rambo wina,że po Waszej stronie gracze się wykruszyli.
Jak dla mnie, jako pojedynczego gracza, możnaby te wojny zamknąć, rozdać bonusy na kasę i niech każdy sobie sam o siebie zadba.
ALE ,jako osobnik, który juz w to długo gra i coś tam ma - próbuję swoim ( nie wiem jak to nazwać,żeby nie wyjść śmiesznie) - autorytetem ? wywrzeć nacisk na udzielenie odpowiedzi.
To co się dzieje na serwerze widzi każdy, ale nie każdy to odczuwa.
Może jakby każdy odczuł równomiernie , możnaby wtedy powiedzieć ,że źle się wszystkim dzieje.
Tu się robi mała pętla:
1. Chcesz mieć kasę, bij moby
2. Chcesz się rozwijać, musisz mieć kasę .
3. Żeby bić moby trzeba mieć czas.
4, Żeby godziwie zarabiać trzeba mieć wysoki lvl i minimum zasłonę.

I przestańcie już męczyć o tym,że ktoś kogoś coś.
To jest gra z zamysłu wojenna. I tak juz max. administracja chroni małolatów. Jesli niski lvl nie fika, to nic mu w tej grze nie może zagrozić.

11

czwartek, 15. listopad 2018, 14:24

Powiem ogolnie

Gracze się wykruszyli z paru powodow.
1. Gdy byly areny kowali 6-10 gdzie gracze od strony ludzi atakowali magmarow wskakując w dana lokacje i niszczac sety itp gracze maglandu przestali grać po godzinie 23 i tak zostalo do dnia dzisiejszego ze na palcach 1 ręki mozna zobaczyc graczy o tej porze. Została misja wstepna na areny zmieniona ale zdecydowanie za późno.

2. Gracz z klanu Intens (nie bede wymienial nikcu i tak pewnie wiadomo o kogo chodzi) latal po lokacjach i atakował graczy 3-4 lvl :thumbdown: które po takim ataku pewnie stweirdzily że po co grać jak taka popelnia sie tu odprawia.

3. Nie wplacajac kasy rozwoj postaci jest długi i żmudny co niektorych potrafi totalnie znudzić i dlatego gracze sie wykruszaja.

Jak ogladam ranking graczy to widzę że magmarow jest 1/4 ogółu graczy. Przerażające i pokazuje że bez reklamy tej gry daleko server nie zajdzie.

Wracając do temu WK to niestety na juniorskich też był przekret zrobiony tak jak i w tym wypadku. Dziwnym trafem wojny jedynie na naszym servie sie zepsuly 8| . Lubie to pole bitwy bo mozna się z klanem wspólnie pobawić ale niestety takie, nieukrywajmy, pushowanie serverow COM i DE powoduje że gracze zaczynają szukać innej rozrywki.

Pozdrawiam

Miejsce zamieszkania: Wilcze Pustkowie

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

12

czwartek, 15. listopad 2018, 14:42

To nie my mamy dbać o grę, ale Administracja i Twórcy.

My tworzymy klimat, dajemy grze oceny i albo ją rekomendujemy, ale oceniamy negatywnie.

Trudno jednak o optymizm, gdy:
- Facebook nie działa
- support nie działa
- tłumaczenie gry nie działa
- eventy nie działają
- kontakt z Administratorem nie działa
- kontakt ze Strażą nie działa
- Biblioteka gry nie działa

I jak ktoś nie wie o czym piszę, niech przez miesiąc pogra na serwerze DE. A potem wróci i opisze nam swoje doznania.

Pana Administratora też proszę by choć przez tydzień pograł na DE lub COM albo porozmawiał z kolegami z tych serwerów i zapytał się, dlaczego u nich się da, a u nas nie. Poprosił o wskazówki i rady. I bez obaw ich kopiował skoro nie ma własnej inwencji twórczej.

13

piątek, 16. listopad 2018, 08:51

w news pisze ze rozliczenie wojen klanowych ma nastapic 13 listopada - dzis juz 16 i zero, nawet nikt nie napisze kiedy co i jak?? taki problem jest napisac ze np. wojny zostana rozliczonetego dnia tego miesiaca tego i roku tego? czy to jest tak czasochlonne?

14

piątek, 16. listopad 2018, 09:29

Wojny klanowe po opóźnieniu rozpoczecia 2 etapu (podział na ligi) mialy trwac do 14 listopada a zakonczenie mialo byc 15 z ostateczna rozpiską. 14 listopada miala byc ostatnia wojna a defacto bylo 12 listopada tak jak w rozpisce przed przesunieciem. Ręce opadają tak jak po ubiciu trupa :thumbdown: Widać jasno że DE i COM servery mają lepiej niz server PL.

15

piątek, 16. listopad 2018, 09:47

Jeśli rzeczywiscie wojny mimo przesuniecia rozpoczecia 2 etapu mialy zakonczyc 13 listopada to tym bardziej widać przepaść w obsłudze serverow. Pozatym Wojny juniorskie nie zostaly zakonczone w 100%. Certy podzial kasy i osiagi tak to zostalo zrobione, nie mowie nie, ale upominki na zakonczenie owych wojen jak nie bylo tak nie ma do tej pory. Niby niewiele ale pokazuje że tutaj nic nie robi sie od pcozatku do konca. Karnawal masek ostatnio z licznika ruszyl zostal wylaczony po paru h. Koniczynki 3 eventy temu wylacozne po tygodniu. Na przedostatnich Koniczynkach, przetrzymanie graczy z nagrodami że wiekszosc wymienila na jedzenie i potem nie otrzymala garnuszkow i upominkow. Przez takie własnie zagrywki gracze odchodza i nie mowie tu o magmarach ale i o rasie ludzkiej, choć bardziej to widać u magmarow bo jest zdecydowanie mniej graczy tej rasy.

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

16

piątek, 16. listopad 2018, 16:15

To nie my mamy dbać o grę, ale Administracja i Twórcy.

My tworzymy klimat, dajemy grze oceny i albo ją rekomendujemy, ale oceniamy negatywnie.

Trudno jednak o optymizm, gdy:
- Facebook nie działa
- support nie działa
- tłumaczenie gry nie działa
- eventy nie działają
- kontakt z Administratorem nie działa
- kontakt ze Strażą nie działa
- Biblioteka gry nie działa

Natanael troszkę sprostuję...
- Facebook działa od pewnego czasu i to bardzo efektownie, bo gracze po latach wracają.
- Support działa, a to że czas oczekiwania jest jaki jest ma swoje przyczyny - i nie chodzi o lenistwo czy olewkę graczy, wierz mi
- Trzeciego nie skomentuję... Wybacz brak mi nerwów
- Eventy nie działają? Wydarzenia sezonowe są, jarmaki odpalane są systematycznie, dodatkowe eventy typu deszcz gwiazd, maski karnawałowe są, wyprzedaż surowców róznież się pojawia systematycznie czy podróż handlowa więc (za przeproszeniem) co Ty pierniczysz?
- Admin odzywa się kiedy uzna to za stosowne, a odpowiadanie 10x na to samo pytanie nikogo nie bawi... Potem płacz, że na supku "korki", ale o pierdoły zaczepiacie
- Strażników jest niewielu, co nie trudno zauważyć. Jeżeli uważasz, że kontakt z nimi jest ograniczony to namów osoby niekarane do wstąpienia do Teamu - więcej Strażników to lepszy kontakt
- Co do biblioteki niestety muszę się zgodzić... Brak aktualizacji, odnośniki z wydarzeń czy itemów nie działają... No dobra
jeden punkcik dla Ciebie
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

17

piątek, 16. listopad 2018, 16:52

Z tym dołączeniem do Straży to juz jakiś czas było napisane - Były czasy , że chcieli dołączyć doświadczeni gracze z wysokimi lvl , długim stażem gry i ogromną wiedzą - ale mimo jakiegoś drobnego bana nie mogą się tam dostać. I potem są w Straży gracze z 5 lvl co nie porafią odpowiedziec na 95% zapytań graczy - no bo skąd maja mieć wiedzę? Ale jest super bo są to gracze niekarani.... Tak trzymać :)

18

środa, 21. listopad 2018, 15:02

Z tym dołączeniem do Straży to juz jakiś czas było napisane - Były czasy , że chcieli dołączyć doświadczeni gracze z wysokimi lvl , długim stażem gry i ogromną wiedzą - ale mimo jakiegoś drobnego bana nie mogą się tam dostać. I potem są w Straży gracze z 5 lvl co nie porafią odpowiedziec na 95% zapytań graczy - no bo skąd maja mieć wiedzę? Ale jest super bo są to gracze niekarani.... Tak trzymać

Hej

małe sprostowanie...

Co rozumiesz przez okreslenie '' drobny ban'' ? Puszek... puszek okruszek?
Rekrutacja jest do straży otwarta, aplikacje należy składać w odpowednim wątku. Wystarczy trochę chęci, aby minimum 7h/tygodniowo poświęcić dla innych, niekoniecznie są to pytania o misje i zadaniem straży nie jest tłumaczenie krok po kroku jak należy je wykonać, pracujesz dla innych kosztem rozwoju własnej postaci, wierz mi że jest brak aplikacji do teamu,
Jeżeli ktoś chcętny, chce spróbować, zapraszam.
Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się czy ma szanse? Zapraszam.
Znasz regulaminy? Chcesz poznać to wszystko z drugiej strony? Zapraszam.

Brak kontaktu ze strażą...

Uczciwie... bzdura
Masif bardzo dobrze wytłumaczyła, dziękuję :)
Skład obecność strażników jest jawny, codziennie jest Pomocnik, codziennie każdy strażnik loguje się.
Jeżeli trafi ktoś, jeżeli jest czas taka luka, że nie ma nikogo to przecież jest poczta, wystarczy napisać do strażnika na pocztę, każdy na pewno odpowie tylko jak zaloguje się do gry.
Jeszcze raz przypomnę, straż nie jest pracownikami administracji, każdy ma swoje prywatne zycie, poświęca grze swój wolny czas.

Co do zasadniczego tematu...
Przepraszam, ale nie umiem odpowiedzieć.
Nie wiem czy opóźnienie spowodowane jest awarią serwera, czy jest inna przyczyna. Naprawdę nie wiem. Wszyscy musimy cierpliwie czekać, rozwiązanie problemu jest gdzieś głębiej. Administracja jak tylko rozwiążę problem na pewno od razu poda do publicznej wiadomości. Musimy cierpliwie czekać.

Powodzenia i miłej gry :)

Post był już redagowany 2, ostatnio przez »carpathia« (21. listopad 2018, 15:21)

19

środa, 21. listopad 2018, 15:22

Skomentowałbym to w odpowiedni sposób, ale wiadomo, że w rewanżu będzie zbanowana moja postać pod byle pretekstem. Szkoda, że Wy Straznicy nie dajecie sobie banów za kpienie z graczy... :) No tak - Wam można więcej. I już masz odpowiedź czemu do Strazy nie ma chętnych.

20

środa, 21. listopad 2018, 15:41

Skomentowałbym to w odpowiedni sposób, ale wiadomo, że w rewanżu będzie zbanowana moja postać pod byle pretekstem. Szkoda, że Wy Straznicy nie dajecie sobie banów za kpienie z graczy... :) No tak - Wam można więcej. I już masz odpowiedź czemu do Strazy nie ma chętnych.

Proszę odpowiedz, dlaczego atakujesz mnie czy straż... proszę, konkret gdzie kto ze straży kpi?
Czy uważasz, że ktoś ze straży odpowiada za błędy na serwerze? Za Wojny klanowe które tutaj są zasadniczym tematem?
Za hejt?
Ja Ciebie szanuję jako doświadczonego gracza, ale Panie na bakier z regulaminami jesteś, gdybyś je znał, dobrałbyś słowa tak aby nie łamać ich, spróbuj wejść do straży :D poznaj temat z drugiej strony :D poczuj przyjemność '' podpuszczalskich'' , tylko bardzo proszę, przypomnij poznaj regulaminy czatu, gry, forum, przypomnij sobie że spam pod nowosciami też podlega... :)
Jeżeli pomocnik, strażnik sprawił tobie przykrość to napisz do mnie jako szefa straży ludzi wiadomość,opisz problem.

Co do wojen klanowych... bardzo proszę jeszcze o cierpliwość