Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 11. grudzień 2018, 15:30

Nowości po aktualizacji 11 grudnia

Wątek do dyskusji o nowościach. Przy czym nie jest to zaden oficjalny wątek, a jedynie miejsce, gdzie możemy wstawiać co zauważyliśmy :>
Na pewno warto zacząć od Informacja o aktualizacji
+ Żeby dodkończyć misje na nowy budynek to trzeba po kolei zdać Leśniczemu/Leśnikowi koralowiec, kwiat zgryzoty i wosk; zabić bogelfa i władka i na koniec coś tam zrobić co wymaga 150 mistrzostwa wybranej profesji (nie znam szczegółów)
+ Każdy pupil ma przypisaną klasę. Niestety serwer rosyjski nie jest tożsamy z polskim, zatem proszę nie porównywać naszego serwera do informacji z tego linku
+ Nowe talenty - są śmieszne xD
Większośc z nich wymagają osiągów czy innych cosiów. Jeśli chodzi o blok zwiekszający energię czy tam kryształy prawdy, to warunkiem każdego ulepszenia/aktywacji poza poziomem są też:

+ w wypadku talentów z miejscem w plecaku/na aukcji, to są to po kolei
100 popularności --- 175 mistrzostwa profesji wydobywczej --- przestudiowanie przepisu Łaska ziemi (jakikolwiek zielony z lasu?) --- 375 mistrzostwa profesji przetwarzającej --- 5000 repy Watrei/Rumengardu
+ Żeby odblokować talenty za konkretne style walki, należy wbijać pewne osiągi (no i mieć odpowiedni lvl)
Wszystko co jest do przeczytania znajdziecie w opisach osiągów
Jakiś tam osiąg dla łamka

Teraz ide na obiad, więc tyle :p

2

wtorek, 11. grudzień 2018, 15:31

A i jest u cienia do pobrania misja na cieniowy supercios - zebrać wszystkie 7 dzienników Rodwena :p
Hehe, jednak kto pierwszy ten lepszy nie zawsze działa.
Nastepny etap misji cienia to zabicie Bogelfa.
Naprawiono bug związany z tym, ze jak się klikało informacje o kimś/czymś w spisie członków walki po prawej stronie, to wyskakiwało "informacji nie odznaleziono"

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

3

wtorek, 11. grudzień 2018, 17:05

(...) na koniec coś tam zrobić co wymaga 150 mistrzostwa wybranej profesji (nie znam szczegółów)

Twój cel: Doprowadzić swój poziom mistrzostwa do 150 w jednym z wydobywczych zawodów, a następnie wróć do leśniczego Wacława.

Trzeba było dopytać ;)
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

4

wtorek, 11. grudzień 2018, 17:06

Zapomniałem wspomnieć - Przy nabijaniu osiągnięcia łamkowego/sprytkowego/atletowego, należy w pełnym zestawie przedmiotów danego stylu zabijać potwory/nadistoty/przeciwników na pb. Potwory dają 1 punkt, nadistoty 10 punktów, zabijanie przeciwnika 10 punktów (zasada naliczania identyczna do łowców trofeów).
Można korzystać ze wszystkim grup talentów, jeśli się je odblokuje. Tzn mimo, że ktoś zmienił set z atlety na łamka, to telanty atlety dalej będą działały.

• Wyślij wiadomość

5

wtorek, 11. grudzień 2018, 17:20

Misja u własnego Cienia na cios....

Twój cel: Idź do legowiska Bogelfa, zabij go i znajdź Utracony Pamiętnik Rodwena Tropiciela]. Następnie przekaż książkę #NPC[536.

Podlinkuje tą piękną wtopę... Żeby ludzie wiedzieli co robić...
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

6

wtorek, 11. grudzień 2018, 17:30

Misja dla cienia:
Bieżący cel: Zbierz wszystkie dzienniki Rodwena i skontaktuj się z własnym cieniem, aby można znaleźć wskazówkę na temat nowego superciosu.
Dzienniki Rodwena można uzyskać, zbierając przedmioty z kolekcji instancji.

7

wtorek, 11. grudzień 2018, 18:07

Festiwal bardów
Grupa utalentowanych bardów przygotowuje się do wzięcia udziału w wielkim festiwalu muzycznym na placu miejskim, ale w ostatniej chwili mają jakieś poważne trudności organizacyjne. Tylko twoja pomoc jest w stanie uratować sytuację!

Wykonano: Udaj się do Rzemieślnika Ostapa i porozmawiaj o naprawie narzędzi.
Bieżący cel: Porozmawiaj z rzemieślnikiem, żeby wyprodukować Perkusyjne pałeczki i struny do gęśli z wysokiej jakości materiału. Albo zabij Bogelfa i Władcę Skorpionów i zdobądź materiał samodzielnie, aby mistrz mógł wykonać zwykłe Perkusyjne pałeczki i struny.
Nagroda: Legendarny bęben Irmika 1szt, Legendarna gęśla Dorka 1szt, Amulet Przywołania Skrzydlatego Ducha Legend 3 szt

Nowa misja u Mery w oberży

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Silk« (11. grudzień 2018, 21:49)

8

wtorek, 11. grudzień 2018, 19:39

Rozumiem,że osoby które mają np zabite 50 szkieletów, zrobione 100 popularki itd tak jak ja na 6 lvl nie mogą już tych talentów ulepszyć na swoim lvlu? Trzeba czekać zatem na 7,8...? ?( :(
Dobra juz wiem, da sie wybrac i wchodzi z automatu :D :D :thumbsup:

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »Silk« (11. grudzień 2018, 21:48)

9

wtorek, 11. grudzień 2018, 21:21

Zrobiłem sobie to nowe przebłaganie Aladei. Wyzerowała się repa boga martwych, a repa Aladei od razu podniosła się do 3000.

10

wtorek, 11. grudzień 2018, 22:11

W sklepie najemników znalazłem takie śmieszne przedmioty
szara uprząż
Zielona uprząż
i tak do czerwonej. Można je kupić za Skórzane paski

Do tego niezwiązane z tematem, ale teraz w informacji o klanie wyświetlone jest kto jest liderem klanu.

11

wtorek, 11. grudzień 2018, 23:06

Po wybudowaniu budynku w posiadłości i założeniu talizmanów (a raczej jendego, który sam się zakłada i chyba nie ma możliwości wyboru :?: ) należy wysłać go na poszukiwania talizmanów lub inna wyprawa tego typu, przy czym przy wyborze pojawia się ilość wymaganej karmy, a przycisk wyślij jest szary i nie można tego zrobić. ;(

W przypadku misji dla cienia, ja jej nie mam wcale. Czyściłem błędy, cuda różne, nadal kiedy wchodzę w cienia nie ma misji;/ :thumbdown:

Czy nie jest możliwe wysyłanie na te misje? (w końcu dopiero budynek się pojawił) Czy są jakieś dodatkowe wymagania, które nie zostały jeszcze objaśnione? ?(

• Wyślij wiadomość

12

środa, 12. grudzień 2018, 00:18

@Herdix
Co do Obozu Łowczych....
Posiadane prze UP'DATE'em pupile nie posiadają cech/typu. Dlatego nie można ich wysłać na zadania.

Osobiście po upku zakupiłam pupila Bujaki (typ Chaos) i bez problemu chętnie pobiegł skubaniec na zadanie...

Typów jest kilka (wolne tłumaczenie - niekoniecznie zgodne z tłumaczeniem grupy tłumaczy):
Zwykłe, nieumarłe, latające, leśne, chaosowe, magiczne, wodne.

W profilu: Plecak - wychowankowie po kliknięciu dowolnego pupila powinna w lewym górnym rogu pokazać się ikona jego typu. Z prawej natomiast widać jego umiejętności wbijane talentami dla pupili (wnioski z opisów oraz własnego doświadczenia po UP'DATE'cie).

Osobiście mam nadzieję, że to błąd (iż tylko nowe pupile można gonić do pracy) jednak na oficjalną informację trzeba będzie poczekać.
Wiem, że conajmniej kilku graczy posiada wszystkie dostępne na serwerze pupile (łącznie tymi za bryle)... Więc w przypadku braku błędu reputacja dla nich byłaby całkowicie niedostępna...

13

środa, 12. grudzień 2018, 21:46

http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=31989

za te paski też można turbo torby kupic - ale nie wiem ile jest paskow z rozwalenia pasa no i czym go rozwalić
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

14

środa, 12. grudzień 2018, 21:50

Poda ktoś Przedmioty jakie Pupile mogą ofiarować czy znaleźć dla Postaci ? ;d

15

czwartek, 13. grudzień 2018, 00:02

Osobiście mam nadzieję, że to błąd (iż tylko nowe pupile można gonić do pracy) jednak na oficjalną informację trzeba będzie poczekać.
bug naprawiony :)

16

czwartek, 13. grudzień 2018, 07:48

Duszołap

Duszołap te paski można wziąść w pracowni rzemieślnika tam gdzie skrzynki z rózdzki otwiera . Ilośc jest jak z kryształkami chyba z zbiszczonego setu. mozna zniszczyc szarfe tytana np mi mówi on takie coś :

Wejdź, wojowniku, wejdź. Czy chcesz Szarfa Tytana przerobić na paski? Zrobi się, 150 sztuk rtęci mi pomoże. Najmniej — 23 skrawki skóry ci obiecuję.
Skórzane paski 23-150 szt.

A teraz powiedz ile kosztuje taka torba np? a Pasy tez jakies tam maja?

17

czwartek, 13. grudzień 2018, 10:15

ta wypasiona torba kosztuje 4500 pasków...
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Żółta kartka: obraza strazników - Parasol ochronny musi być.

18

czwartek, 13. grudzień 2018, 10:43

Czyli w najlepszym wypadku 30szt szarf tytana i masz torbe a w najgorszym 200 szt prawie

19

czwartek, 13. grudzień 2018, 13:54

supercios, bardzo dobre, aby wchodził jak najczęściej, dni stalerów są policzone :thumbsup:
wyjasnij jak z tym talentem za popularnosc jest - co daje i ile tej popularnosci trzeba miec?
wyjasnij jak z tym talentem za popularnosc jest - co daje i ile tej popularnosci trzeba miec?
dobra nie bylo pytania juz wszystko jasne
dobra nie bylo pytania juz wszystko jasne
:thumbsup:

20

czwartek, 13. grudzień 2018, 15:30

Dopiszę tak tylko:
1. Misja na obóz łowczych robi się dostępna jeśli się posiada 3 pupile (pomijając ograniczenie poziomowe)
2. Talent za popularność odblokowuje się dopiero po resecie rankingu (nie mam pojęcia czy to błąd, czy tak ma być)
3. Nabijanie punktów do osiągów setowych na obecną chwilę "krzaczy się" gdy set jest mieszany. Tzn część czerwona, część arsenałowa, czy część część rangowa część nierangowa.
4. Aby odpalić misję na przebijający cios u cienia należy mieć zrobiony osiąg za 100 zabójstw ciena. Otrzymuje się za tę misję zarówno nowy czar dla cienia jak i odblokowuje się nowy supercios u gracza - przebijający cios. Na 5 ruch niweluje blok (miła kontra na lot bociana).
5. Niepotwierdzone info - od 17lvla dostępna jest u cienia misja na kolejny supercios Przeszywający cios. Warunkiem jest zrobienie misji na przebijający+wbicie cieniem 17lvla.
6. Atak węża zadaje teraz 60 zamiast 40 punktów obrażeń.
7. Miażdżący cios zadaje teraz 50 zamiast 35 obrażeń.