Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 12. grudzień 2018, 17:12

Bitwy o świerk - ewent grudniowy.

Droba administracjo - my Magmarzy krtórzy tym razem przegrali mamy prośbę o wyjasnienie kilku rzeczy. Po pierwsze jakie są przedziały levelowe walk bo nigdzie nie jest to napisane. Wiem że jest 1-5lev i 6-10lev a wyrzej? Po drógie moglibyście włączyć widoczność wszystkich walk tak jak to jest zrobione na pb bo skad mozeny wiedziec kto wygrał walkę o świerk i kiedy? Jakby ta funkcja była włączona , a da sie ją włączyć skoro na pb chodzi, to było by czytelne i każdy mógłby sprawdzić wyniki walk - chyba że prubujecie coś przed nami ukryć.
Zauażyłem że wyłączona jest też na walkach o statki w czasie ewentu podróż handlowa.

Miejsce zamieszkania: Poland/Bydgoszcz

• Wyślij wiadomość

2

środa, 12. grudzień 2018, 18:02

Witaj, na początek co wiem, przedziały walk to 1-5, 6-10, 11-15 i 16-20, co do widoczności walk zapytam administracje, co innego że jest juź po walkach i taka zmiana przyda się dopiero w przyszłym roku.

3

środa, 12. grudzień 2018, 19:40

Silk - Poproś administracje by były widoczne wszystkie walki w zakonczonych z killku dni - tak jak jest na pb - wybierasz przedzial levelowy i wyswietlaja ci sie odbyte walki z tego przediału. Prucz ewentu grudniowego przygalo by sie by widoczne takie walki byly takrze w podrozy handlowej jak sie wejdzie na statek.

Miejsce zamieszkania: Poland/Bydgoszcz

• Wyślij wiadomość

4

czwartek, 13. grudzień 2018, 10:22

Prośba przekazana, administracja otrzymała zapytanie i potwierdziła otrzymanie, reszta juz po za moją kontrolą.