Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

czwartek, 20. grudzień 2018, 20:57

Brak Śnieżynek za walki z Szamanami Yeti

Witam, moje pretensje zobrazuję w sposób poniższy:
Udział w 2 walkach z yeti[x],
2x miejsce w top 10 obrażeń[x],
Uczciwie otrzymanie 2 niebieskich skrzynek[]

Moje pytanie brzmi: Czemu? :D :D :D

2

czwartek, 20. grudzień 2018, 21:02

ja dostalem 1 skrzynke a powinienem dostac 2

3

czwartek, 20. grudzień 2018, 21:04

Ja również ;)

4

czwartek, 20. grudzień 2018, 22:05

Także dostałem tylko 1 skrzynke za udział w 2ch walkach

5

czwartek, 20. grudzień 2018, 23:34

Podobno w tym roku z sumowano ilosc strat zadanych w walkach i dlatego dano 1 skrzynke a nie 2. :thumbdown:

6

piątek, 21. grudzień 2018, 11:16

Też dostałem tylko 1 skrzynkę a wiem, że niektórzy dostali po 2.

7

piątek, 21. grudzień 2018, 11:52

Również dostałam 1 skrzynkę niebieską a powinnam dostać 2

Miejsce zamieszkania: Chełm

• Wyślij wiadomość

8

piątek, 21. grudzień 2018, 12:44

1:05 PM Дух Нового года благодарит за победу­ над Йети. Получено: Большой сундук Духа­ Нового года 1 szt.
dlaczego tylko 1 skoro brałam udział w 2­ walkach?? :?:

9

piątek, 21. grudzień 2018, 15:59

Witam, tylko jedna skrzynka będzie. A tu z newsa jeszcze:

"Po tym jak wszystkie walki zakończą się i Yeti zostaną usunięte z ziem magmarów i ludzi, Świąteczny duch wynagrodzi każdego wojownika, który wniesie swój wkład w wynik finalnej bitwy. Wartość nagrody będzie zależeć od wkładu w wynik starć..."

Chodzi o to że można było brać udział w obu walkach i nagroda jest za wyższe miejsce z nich.

10

piątek, 21. grudzień 2018, 16:18

co roku były dwie skrzynki. Dlaczego w tym taka zmiana????

11

piątek, 21. grudzień 2018, 17:22

Pofatygowałem się i poszukałem opisu eventu z zeszłego roku.

2017r.:
http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=1882

2018r.:
http://warofdragons.pl/info/news/?show=news&id=2198

Jak dla mnie opisy identyczne są, a w tym roku inczej interpretowane :D

12

piątek, 21. grudzień 2018, 17:40

Jak zwykle w takich eventach, nie ogarnęli przypilnowania 8 walk i nawet nie wiedzą co i komu. Niektórzy dostali 2 skrzynki za obie walki, inni wcale, mimo że brali udział. Straż będzie odpowiadać tak, jak im każą, bo tu nikt nie ma prawa głosu (wyraźnie widoczne przy zamykaniu ticketów na supporcie - nikt się nie zapyta czy problem rozwiązany, wyczerpany, tylko od razu zamykają). Myślicie, że po co w regulaminie jest punkt "Administracja zarządza grą wedle własnego uznania" ? Właśnie po to, by było wytłumaczenie dla ICH błędów. Jak błąd jest na naszą niekorzyść - takie są reguły gry, trudno. Jak błąd jest korzystny dla graczy - ban za wykorzystywanie bugów.

13

sobota, 22. grudzień 2018, 02:45

The New Saint,
rzadko to mówię.
Komukolwiek.
Ale szacunek.