Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 16. styczeń 2019, 21:02

Język wsparcia technicznego

Jako że w ankiecie nie ma sensownej odpowiedzi:
Składać dalej po polsku i otrzymywać odpowiedź w normalnym, w miarę krótkim terminie.

Śmiech na sali, po rusku najlepiej wszystko nam wgrajcie odrazu..

Masif [20] 

Zaawansowany

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

2

czwartek, 17. styczeń 2019, 00:33

@Bal-rog

To zabiegi kosmetyczne, które i tak nic nie wniosą... Niestety.
Niezależnie jaki będzie wynik ankiety czas oczekiwania będzie taki sam - skąd wiem? Wiem... i tyle, szkoda mi klawiatury i czasu na tłumaczenie.

Sama czekam na odp i krew mnie zalewa widząc marnowanie czasu na ankietę, której wynik i tak niczego nie zmieni...
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

3

czwartek, 17. styczeń 2019, 09:52

Mój rekord to 8 miesięcy oczekiwania na odpowiedź i co ciekawe jakimś dziwnym trafem co 30 dni aktualizowała sie data wysłania owego zapytania (dot. sytuacji klanu)
pewnie by statystyk odpowiedzi nie psuła :P
O merytorycznej wartości uzyskanej odpowiedzi nie wspomnę bo po jej przeczytaniu miałam wrażenie że koresponduje z supportem gry typu science fiction.
A ankieta... no fajnie że jest bo mamy jednak poczucie że ktoś się nami interesuje :thumbsup: to jest bardzo budujące.

4

czwartek, 17. styczeń 2019, 10:31

jak dla mnie moze to byc i narzecze Papuasów z Nowej Gwinei, zwisa mi w jakim jezyku support okaze mi swoją ignorancje