Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

niedziela, 31. marzec 2019, 21:24

Awans mistrzostwa alchemika

Hej!

Mam pytanie dotyczące awansowania w zawodzie alchemika. Do 25 poziomu mistrzostwa wbijanie punktów mistrzostwa sprawnie szło i nagle trafiłem na barierę. Wykonałem już z 50 preparatów i nie otrzymałem ani punktu. I tu moja wątpliwość - czy mam uzbroić się w cierpliwość i tworzyć dalej te moje preparaty czy może inne alchemiczne produkty jak eliksiry dają szybszy progres?

Dziękuję za odpowiedź!

2

niedziela, 31. marzec 2019, 21:50

hej
pkt mistrzostwa wpadaja losowo, im wiecej zrobisz propek czy elek szybciej wbijesz :)

3

niedziela, 31. marzec 2019, 22:52

Początkowe punkty mistrzostwa wbija się szybko, im wyżej, tym bardziej trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Silk [11] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Poland/Bydgoszcz

• Wyślij wiadomość

4

poniedziałek, 1. kwiecień 2019, 11:46

ogólnie jest jak juz napisano, przykładowe przedziały zawodu to

lv3 1-29
lv4 29-59
lv5 59-89
lv6 89-119 itd

gdzie można rozpoznać trzy przedziały
1-9 wbijamy błskawicznie (50 zasobów)
10-19 (wymaga 5-10 razy więcej zasobów)
20-29 ostatni etap, wyjątkowo powolny, pkt zawodu potrafia wpaść raz na 50 zasobów, albo i więcej

i tak dla każdego poziomu, jak i kazdego tego typu zawodu. Więc tak, cierpliwości, zaciskamy zeby i produkujemy dalej do skutku.

Ps. podane liczby są przykładowe, oficjalnie nigdy takowych danych twórcy nie podali i nie podadzą. A wyliczenia to takie moje prywatne wyliczenia wynikające z lat gry.

5

poniedziałek, 1. kwiecień 2019, 12:26

Temat uważam za zamknięty, zamknąłbym, gdybym miał takie prawo :D

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

6

wtorek, 2. kwiecień 2019, 19:50

Resmmeee jak już to wyczerpany, bądź "odpowiedź udzielona" ;)
Silku się machnął w przedziałach, ale ogólnie jest tak jak pisze. Jednorazowe kliknięcie 10 peparatów na początku może skutkować nawet wskoczeniem +8 do mistrzostwa (o więcej nie słyszałam osobiście, ale może ktoś coś...) natomiast górna granica poziomu (w Twoim przypadku aknot to 59) wielokrotnie wiąże się ze żmudnym klikaniem kilkudziesięciu preparatów (atramentów i pyłów dla pozostałych profecji).

Nie jestem pewna czy jest jakaś reguła co do klikania jednego rodzaju surowca (np krwawnika).
Ja zawsze robiłam wszystkie rodzaje preparatów - tak najszybciej osiągałam max mistrzostwa na poziom, a na następnym poziomie upragnione +1, które dawało dostęp do kolejnego poziomu surowców.
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare