Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 2. listopad 2019, 08:30

Brak możliwości logowania na grę z przeglądarki

Cześć,
Od wczoraj nie mam możliwości logowania na grę z przeglądarki,a co za tym idzie z moblinych urządzeń również.
Czy to jakiś ogólny błąd czy jak ?
Też macie taki problem?
Generalnie dużo czasu gram z mobilnych urządzeń więc to trochę jakby problem ;) dlatego też pytam.

Pozdr.

2

sobota, 2. listopad 2019, 09:45

Witam

Z tej strony Rybak, podobna mam sytuacje z swoją postacią co zmusiło mnie do stworzenia tej. Napisałem do działu technicznego o zmianę hasła , ale jak widzę to nie problem mojej pamieć. Najlepsze ze login do serwisu technicznego i hasło działa a do postaci juz nie .

Czy ktos z Mentorów może to zgłosić , bo zalezy mi na wojnach klanowych :(

3

sobota, 2. listopad 2019, 12:08

Witam

U mnie już działa . Problem miałem od wczoraj z logowaniem od godziny 21:25 . Teraz tylko jak anulować zgłoszenie zmiany hasła ?(

Pozdrawiam

4

sobota, 2. listopad 2019, 12:28

Witam

z informacji uzyskanych wiem ze na nasze (europejskie ) serwery był atak DDoS , proszę wiec nie niepokoić jak nie możecie zalogować . Ja nie potrzebnie wystąpiłem o zmianę hasła :)

Pozdrawiam

5

sobota, 2. listopad 2019, 12:35

Tak, juz dziala, po wylaczeniu serwa wrocilo do normy. Do zamkniecia.

Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

6

sobota, 2. listopad 2019, 13:04

Wczoraj 21:15 wejść się do gry nie dało, aż do dziś około 11:30 (w moim przypadku), ciekawe co z osobami którym coś w międzyczasie przepadło np na poczcie, albo wywaliło podczas gry (walk), uniemożliwiło aktywowanie dziennych "kliknięć" itp...

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

7

sobota, 2. listopad 2019, 19:39

Na prośbę autora, zamykam.