Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

• »Karigan« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: wszędzie gdzie jej nie chcą

Zawód: BUKA

• Wyślij wiadomość

1

środa, 6. listopad 2019, 00:38

torby martwiaków

00:32 Zdobyłeś: Mithrilowa dłoń 2 szt, Torba martwiaka 1 szt. Straciłeś: Krew potwora 1 szt.
W teorii dostałam też torbę przy codziennym logowaniu. pytanie tylko gdzie one się chowają, bo w plecaku ich nie mam? ?(
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi. :whistling:
Terry Pratchett

• »Karigan« jest autorem tekstu

Miejsce zamieszkania: wszędzie gdzie jej nie chcą

Zawód: BUKA

• Wyślij wiadomość

2

środa, 6. listopad 2019, 03:09

tadaaam! pojawiła się jedna torba, standardowo w rozmaitosciach. ale gdzie druga? ?(
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi. :whistling:
Terry Pratchett

Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

3

środa, 6. listopad 2019, 08:41

Tej za codziennie logowanie się u mnie też nie ma

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!

4

środa, 6. listopad 2019, 15:02

Z tego co kojarzę, to te torby za logowanie się automatycznie otwierają, sprawdźcie lepiej przedmioty, które się za nie dostaje czy nie zmienia się ich liczba.

5

sobota, 9. listopad 2019, 06:18

Niestety. Wczoraj screeny porobiłem. I ani premiowe elki życia nie doszły. Ani premiowe elki giganta, bo tylko to widać, że w tych torbach się znajduje. Łapki i monety podobnie też bez zmian.

Miejsce zamieszkania: Plac Światła

Zawód: Rybak/Czarodziej/Włamywacz

• Wyślij wiadomość

6

sobota, 9. listopad 2019, 15:44

Zawartość torby przy codziennym logoawniu jest zależna od poziomu konta premium, jest podana pod workiem.
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby. :whistling:

7

sobota, 9. listopad 2019, 17:04

Pewnie, że jest zależna, tylko pytanie co nam z tej zależności, skoro i tak worka nie dostajemy... Ani tego co jest w środku

Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

8

niedziela, 10. listopad 2019, 01:10

W moim przypadku (sprawdzane tylko dzisiaj) normalnie, tzn automatycznie zostały dodane do plecaka premiowe elki giganta i życia

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!