Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 2. grudzień 2019, 22:34

Wojny Klanowe - do Administracji/My Com/My Games

Witam

Na samym początku powiem ze wydarzenie "Wojny klanowe " to jeden z lepszych pomysłów. Powinien odgrywać jedna z ważniejszych ról na serwerze i walkach miedzy serwerowych. Wzmacnia to więzi miedzy rożnymi lv w klanie i pozwala poznać siebie . Jest to jedno z niewielu form gdzie świetnie łączy (zespół) klan graczy, i pozwala rywalizować w zespołach.
Ale posiadanie samego narzędzia (Wojny Klanowe ) nie jest jego sukcesem , i to jest widoczne w tej grze a szkoda. . Klan w którym jestem uczestniczy trzeci raz w tym wydarzeniu . Insygnia mamy tylko jedne - nie wiem czym to jest spowodowane ?( .
W wojnach klanowych z tego co jest napisane 26-11-2019 Klan mój powinien otrzymać :
-Błogosławieństwo
-40g
-Certyfikat na surowce

Z tego otrzymaliśmy Błogosławieństwo o resztę muszę się upomnieć w tym temacie :

-40g brak
-Certyfikat brak

Wrócę jeszcze do Błogosławieństwa ponieważ jest ono nie widoczne i nie wiem jaką ma to moc sprawczą . Jeżeli jest błogosławieństwo które ma graczom (14 lv) dodawać do 70s bonus o wartości 1s,44m to Wow .Chyba to ma wydźwięk taki "przestańcie uczestniczyć w tym wydarzeniu "
Chce tez powiedzieć że otrzymuje to błogosławieństwo nie klan tylko ten gracz który uczestniczy w Wojnach klanowych ?( .
Można by tu się rozpisywać tylko poco . Dzięki Państwa działaniom coraz ciężej nakłonić graczy żeby poświęcali czas , logowali sie do gry, uczestniczyli w takich wydarzeniach.
Proszę o informacje czy mam czekać na Certyfikat i kasę czy napisać do klanu ze to pomyłka i przeprosić/podziękować i za poświęcony czas ,bo ktoś powinien to zrobić .

Pozdrawiam i czekam na rozpatrzenie w terminie jeszcze w tym roku 2020.
Rybak :)

2

wtorek, 3. grudzień 2019, 08:01

Chce tez powiedzieć że otrzymuje to błogosławieństwo nie klan tylko ten gracz który uczestniczy w Wojnach klanowych ?( .

Nie wiem jak w tym roku ale w ubieglym mialem sytuacje dzieki ktorej moge powiedziec, ze blogoslawienstwo dostaje gracz, ktory przynalezy do klanu bioracego udzial w wojnach klanowych. Mianowicie dolaczylem do klanu w trakcie wojen i nie moglem wziac udzialu w II etapie walk. Mimo to blogoslawienstwo moglem odebrac. Pisze to nie w formie ofensywnej a informacyjnej.

3

wtorek, 3. grudzień 2019, 09:56

nom rozliczanie nagrod to ciezka sprawa . bless powinny dostac osoby ktore uczestnicza w wojnach - minimum 70%walk. a nagrody za event moze do swiat sie wyrobia, bedzie prezent pod drzewko :)

4

wtorek, 3. grudzień 2019, 10:11

blessa powinien rozdzielac szef klanu, czasem sa sytuacje z zycia wziete uniemozliwiajace bycie w walkach.

5

wtorek, 3. grudzień 2019, 11:28

blessa powinien rozdzielac szef klanu, czasem sa sytuacje z zycia wziete uniemozliwiajace bycie w walkach.
DOKŁADNIE.

6

wtorek, 3. grudzień 2019, 12:41

blesik dostałem uczestnicząc około w 50% walk - daje on 2% do kasy z mobów, 2 miejsca w plecaku, troszkę szybsze poruszanie i ciut mocniejsze totemy klanowe - w sumie uważam że to prawidłowe wynagrodzenie za udział.

natomiast nie ma certyfikatu i nie ma kasy klanowej - czy naprawdę to takie trudne by taki event został prawidłowo rozliczony w terminie?

7

wtorek, 3. grudzień 2019, 14:58

W srebrnej i złotej lidze pewnie nieco więcej daje "procentów".

8

wtorek, 3. grudzień 2019, 15:36

Wiecie, zę w bibliotece gry jest podane precyzyjnie co i na jakim miejscu daje ten efekt za wojny?
Co do nagród to (tak jak ostatnio) trzeba trochę poczekać. Nie pamiętam jak długo ale też po ostatnich wojnach przez dłuższy czas nie otrzymywaliśmy certyfikatów.

9

wtorek, 3. grudzień 2019, 20:22

Witam

@Kalikon gdybym wiedział o wszystkich sprawach tej gry miał bym "M" przed nikiem i pewnie lepiej bym prowadził swoja postać. Na serwerze com są poradniku u nas nie ma bo po co ! W informacji o wynikach niema linku do biblioteki a szkoda . Ale zapoznałem sie z wytycznymi z biblioteki i dziękuje nadal uważam ze % do kasy to " 8| ".
Niech Administracja zrozumie ze poza graczami którzy sa tu 24 na dobę , obecnie 8 na dobę. Są gracze którzy nie nawalają po 500 mobków dziennie .Tylko ze by pograć musza z czegoś zrezygnować (misje instancje ,pomoc koledze /koleżance). A nawet jak sa dni ze Administracja da boles na premie do kasy to proszę mi wieżyc ze ubijam 50 mobków więcej (rezygnuje z instancji np w tym czasie itd) i wyłączam grę.
Naprawdę sprawiliście ze coraz mniej sie chce gracz angażować w ta grę. W moim klanie najwięcej graczy odchodzi (zawiesza grę ) na magi . Można do Państwa to pisać przez 5 lat i ........ A co z insygniami ?

Pozdrawiam i dziękuje za odp ,i będę sprawdzał czy to ten dzień ;)

10

wtorek, 3. grudzień 2019, 20:37

Jak już został założony temat do żali, to i swoje wyleję... Mianowicie chodzi o system awansów i spadków... Przez to, że po kilku walkach za porażki odbiera znikome ilości punktów, awanse i spadki możliwe są tylko w pierwszym tygodniu po podziale na ligi... Uważam, że klany z miejsc zagrożonych spadkiem powinny walczyć z automatu z klanami zagrożonymi awansem... Taki baraż... Bo potem jest pół sezonu grania o nic... Ze srebrnej do złotej nie idzie awansować... Ktoś napisze, że trzeba było wygrywać w kwalifikacjach... No spoko, tylko że przegraliśmy dwie pierwsze walki z Die Garde i ALpha (8 i 3 miejsce) i nic więcej nie mogliśmy zrobić. A przy obecnym systemie nagradzania, nawet ostatnie miejsce w Złotej jest lepsze niż pierwsze w Srebrnej...

Co do nagród to niestety, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na pewno będą ale niewiadomo kiedy. Z tego co pamiętam lider klanu dostaje je na pocztę. A kasa leci bezpośrednio do skarbca i kurcze tak naprawde to niewiadomo ile tej kasy kto dostaje :lol:

11

wtorek, 3. grudzień 2019, 21:19

A przy obecnym systemie nagradzania, nawet ostatnie miejsce w Złotej jest lepsze niż pierwsze w Srebrnej...

jakby Tobie to napisac :] logiczne ?

a bardziej powaznie, masz sporo racji piszac o walce o nic. tak maja klany z gornych miejsc kazdej ligi kiedy nie za bardzo pasuja do srebrnej ale w zlotej nie daly by rady :/ Z reka na sercu uwazam ze DR w tej zlotej znalazl sie przy szczesliwym ukladzie dla nas, bo w zlotej jakby to powiedziec nie ugralismy za wiele wysp ... natomiast w srebrnej, mysle, ze (z calym szacunkiem dla klanow) byly by to takie nie wymagajace max blessow walki.

Popatrz inaczej : po co ligi ? niech kazdy walczy w walce z klanem o max +/- 5 miejsc rankingowych. Wtedy mozna sie wspinac i awansowac. Niech WK trwaja 2 miesiace ale sa, bo to nawet i fajna rozgrywka.

12

środa, 4. grudzień 2019, 21:17

Wadera,

tylko, że Wy dostaliście szansę na awans - my też wygraliśmy z klanem który ostatecznie zajął 5 miejsce w złotej, przez 2 tygodnie mieliśmy więcej punktów niż 5/6 klan ze złotej ale awansu nie było bo ktoś sobie wymyślił śmieszny próg 1640 punktów i odejmowanie tylko 11 punktów za przegranie 5 wysp w ostatnich walkach.
Patrząc na całość, starczy że wygrałeś pierwsze kilka walk (dobrze wylosowałeś, bo różnice były ogromne w wielu przypadkach) i już jakoś sobie dałeś radę potem przetrzymać do końca w złotej, nawet przegrywając walki z klanem ze srebrnej.. Kpina po prostu jak dla mnie.
Liczmy się równo albo wcale, ta degradacja przy naliczaniu punktów nie wiem co miała wprowadzić, ale na pewno nie poprawienie oceny siły danego klanu, a tak jak wyżej napisałem - zwiększyła tylko wpływ losowości na wyniki

Pomysł z wyrzuceniem lig jak najbardziej na +

13

środa, 4. grudzień 2019, 21:44

...przez 2 tygodnie mieliśmy więcej punktów niż 5/6 klan ze złotej ...

Poki, wg mnie, te niepotrzebne ligi sa, to stwierdzenie Twoje jest .. no ugryze sie w jezyk :] porownujesz punkty zdobyte w walkach wsrod srebrnej ligii (przynajmniej zdecydowana wiekszosc) do punktow druzyn co wymordowaly je w zlotej ??

Rozumiem rozgoryczenie i napisalem wyzej, ze DR znalazl sie psim swedem w zlotej tak jak mogl to zrobic i inny klan. Niestety sa Ligii i nic nie zrobisz wiecej. Dlatego tworcy zaczeli wymyslac jakies parametry u, h jakies jeszcze inne.
Zwykla eliminacja naturalna, ustawic w dowolnym szyku i parzysty walczy z nieparzystym, runda 2ga to samo itd do rundy nr liczba klanow / 2.
Za wygrana 1 pkt za przegrana 0. No matematyki nie da sie oszukac, a na ten ewentualny bezparowy klan tez rozwiazanie jest. System prosty bez gadania. mocny wygrywa i idzie do gory (lub juz jest) slabszy stoi w miejscu. Tak jak do pudelka nasypac kamykow i piasku, wstrzasnac i wiesz co na dole co na gorze.

14

środa, 4. grudzień 2019, 23:31

Tak, porównuję.. Przecież pierwsze walki były na tyle losowe że 2,5,9 miejsce ze złotej, (wszystkich nie sprawdzałem) walczyło z klanami z brązowej ligi, więc dlaczego mam nie porównywać? Jakaś różnica że punkty oni nabili w pierwszych walkach (więcej punktów z racji takiej że to pierwsze walki), a inny klan, po walce z topką - w kolejnych, z teoretycznie bardziej zbliżonymi przeciwnikami?
Było kilka klanów faktycznie mocnych, swoje każdy ich klanowicz musiał wypocić i gratuluję zdobytych miejsc, jednak obiektywnie patrząc szczęście miało w niektórych przypadkach decydujące znaczenie.

15

piątek, 13. grudzień 2019, 18:55

chyba faktycznie pod chojoka dadza nagrody za klanowe wojny?? :)

16

środa, 18. grudzień 2019, 21:19

zapłacili - przynajmniej mi :)

17

czwartek, 19. grudzień 2019, 09:04

tak wczoraj certy i kasa klanowa wpłyneła na konto szefa klanu