Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 25. grudzień 2019, 17:00

Po co takie przedmioty w grze " Worek brudów"

Witam

Proszę o wyjaśnienie po co to jest wymyślone w grze ?( proszę zrozumieć tez ton w jakim pisze.
Jeśli już Państwo coś wymyślacie takiego to może jakiś limit tej " głupoty"wprowadzić !!! Dostałem na placu 22 worki ,tego pomysłu które maja termin 7 dni . Proszę o uzasadnieni takiego terminu tego przedmiotu . Jak mam trochę więcej czasu to przez co najmniej brak logiki bo można nazwać inaczej, Musze na 7 dni zrezygnować z gry ? Coraz mniej gram bo tego typu pomysły i brak czasu powodują ze sie odechciewa .
Pojemność: 52/44

Pozdrawiam
Rybak

2

środa, 25. grudzień 2019, 19:39

No właśnie. Kolega ma rację. Wyczyściłam sobie plecak, żeby wejść na CC, a jak dostałam "tutka", to miałam pełen tego śmiecia. Jak w tym momencie grać???
Proszę o jakieś konkretne informacjew temacie.

Wesołych Świąt
Kama

3

środa, 25. grudzień 2019, 20:26

ja jak juz nazbierałem po 30szt+ to chodziłem do ludzi oddawac

4

środa, 25. grudzień 2019, 20:51

O kant b,ze tak powiem z tym syfem . Ogólnie to WesołychŚwiąt - co Wy tu robicie wogoóle ?

5

czwartek, 26. grudzień 2019, 10:14

Bezsensowne to jest to,że one odswieżają termin po każdym podrzuceniu xD

6

czwartek, 26. grudzień 2019, 13:58

działają po prostu jak głowa minotaura. Słyszałem, że u was od czasu do czasu loguje się jakaś postać-śmietnik, która zbiera wszystkie worki :D nawet u nas ktoś je zbierał i ma aktualnie ponad 1000 :>

7

czwartek, 26. grudzień 2019, 21:27

takie obejscie gry ?? :lol:

8

piątek, 27. grudzień 2019, 19:22

swoją drogą ciekawe ile osób z gry wyłączyły na tydzień te worki

Miejsce zamieszkania: Czarnobyl

• Wyślij wiadomość

9

sobota, 28. grudzień 2019, 14:53

Przecież wystarczy komuś podrzucić co stoi obok i po sprawie. Mi nasrali 20 sztuk to dałem innemu graczowi i tyle.

10

niedziela, 29. grudzień 2019, 13:03

KRYMEK, przecież to niczego nie załatwia - dalej w grze pozostają tysiące worków zabierających miejsce i w efekcie uniemozliwiających poruszanie, które odświeżają się przy każdej takiej przeprowadzce.

Nawiasem mówiąc od kilku dni nie widziałem tych worków - czyżby ktoś się nad tym zastanowił?

Virgin Destroyers  Lemoon [12] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Polska

Zawód: Włamywacz 299

• Wyślij wiadomość

11

niedziela, 29. grudzień 2019, 21:20

Od kilku dni jest mniej sfer = mniej możliwości pobłogosławieniu komuś na kretsa/kodraga = mniej nowych śmieci, ale być to dalej są - wystarczy chwilę na placu postać :love: tutaj nieoceniona mogłaby się okazać pomoc postaci typu -POMOCNIK-

I just wanna be famous...
...But be careful what you wish for!