Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

niedziela, 29. grudzień 2019, 12:52

Pomoc

Witam. Mój problem polega na tym ,ze nie nieposiadam pasów do starego my.com ,gdzie sie zapodziały ,niemoge sie tam zalogowac . Z tego co widze w chwili obecenj do kontakt z suportem jest poprzez my games (chyba ? ) Chciałby napisac do suportu ,ale nie mam żadnej mozliwosci ,byśc moze nie wiem jak to zrobić . Bardzo prosze o pomomc w tej sprwie . Z góry dziekuje.

2

niedziela, 29. grudzień 2019, 15:56

Bardzo prosze moda o przeniesienie do dziłu pomocy .

3

niedziela, 29. grudzień 2019, 16:16

odezwij się na prv jak bediesz

4

niedziela, 29. grudzień 2019, 21:33

Jest tu ktos ogarniety który mi pomoże ,czy pełnione funkcje sa tak aby były ?

5

poniedziałek, 30. grudzień 2019, 11:18

Genesis, a czy Ty od wczoraj w to grasz??? :) to nie wiesz jak tu funkcje funkcjonują?? :D

6

poniedziałek, 30. grudzień 2019, 17:08

Dzieki Kivan za przypomnienie . :) Założyłem nowe konto na my.games i stamtąd wysłałęm moją sprawę do suportu. Nie wiem czy to zadziała ,dam znac jak i co. Byc moze nie tylko ja znalezłem sie w takiej sytuacji.

7

poniedziałek, 30. grudzień 2019, 22:47

Przenoszę do działu poradniki na prośbę gracza

8

środa, 1. styczeń 2020, 04:13

Witam. Mój problem polega na tym ,ze nie nieposiadam pasów do starego my.com ,gdzie sie zapodziały ,niemoge sie tam zalogowac . Z tego co widze w chwili obecenj do kontakt z suportem jest poprzez my games (chyba ? ) Chciałby napisac do suportu ,ale nie mam żadnej mozliwosci ,byśc moze nie wiem jak to zrobić . Bardzo prosze o pomomc w tej sprwie . Z góry dziekuje.
Witam. Na obecna chwile, straz ma rowniez bardzo ograniczony kontakt z administracja. Obecnie na odpowiedzi czekam po kilka dni. Jedyna osoba ktora otrzymuje jakiekolwiek inforacje, jest obecnie mentor ludzi. Z tego tez powodu, odchdzi szefowa strazy ludzkiej, za nia kilka osob z ich strazy. Ja koncze moja (pomoc), choc wiekszosc pewnie uzna to za utrudnianie wam gry, z koncem stycznia. Rowniez ze mna planuje odejsc kilka osob. Tak wiec prawdopodobnie klany strazy juz niedlugo zakoncza swoja dzialalnosc.

Dziekuje wszystkim za wspolna zabawe, czy bedzie warto grac dalej zobaczymy.

9

środa, 1. styczeń 2020, 04:47

Co mogę dodać...
Bardzo dziękuję wszystkim bez wyjątku za te wspólne lata gry, od dzisiaj szefem straży ludzi jest Silk, czy pozostanę w teamie?? Nie. Czy kończę zabawę w WoD?? Raczej nie.
Jest za dużo spraw, dziwnych, niezrozumiałych pod którymi ja się nie podpiszę, dlatego też zrezygnowałam ze współpracy z Administratorem, za dużo niedomówień, możliwe że braku znajomości gry.
Tak jak powyżej @ Chima wspomniał jedynie Kalikon otrzymuje jakieś informacje, ze swojej strony sugeruję aby z Mentorem ludzi kontaktować się jako prawą ręką Administratora.
Prawdopodobnie info z pierwszej ręki można uzyskać.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję Wszystkim graczom za uwagi, za pomoc za wsparcie

Życzę Wszystkim w 2020 Roku, samych pomyślności, spełnienia marzeń

10

środa, 1. styczeń 2020, 14:46

Sytuacja z adminem (tzn wątpliwa jego obecnosc) ma miejsce juz od dlugiego czasu a nagle straznicy zmienili front, jak mielisie profity to bylo wszystko ok a teraz ból pleców. Wiekszosc graczy widziala co sie dzieje, jedynie co niektrorzy straznicy szli w zaparte i sciemniali, ze wszstko jest super. Slabe to. Zycze Wam dalszej milej gry.

Zawód: Zielarz Alchemik Włamywacz

• Wyślij wiadomość

11

środa, 1. styczeń 2020, 14:47

Raczej plany bądź przemyślenia, bo niejednokrotnie coś przez tego Pana było ogłaszane, a później się okazywało, że jednak Adm się pod tym nie podpiszą po przedyskutowaniu... Ze dwa razy się koledze udało...
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

12

środa, 1. styczeń 2020, 14:48

Co mogę dodać...
Bardzo dziękuję wszystkim bez wyjątku za te wspólne lata gry, od dzisiaj szefem straży ludzi jest Silk, czy pozostanę w teamie?? Nie. Czy kończę zabawę w WoD?? Raczej nie.
Jest za dużo spraw, dziwnych, niezrozumiałych pod którymi ja się nie podpiszę, dlatego też zrezygnowałam ze współpracy z Administratorem, za dużo niedomówień, możliwe że braku znajomości gry.
Tak jak powyżej @ Chima wspomniał jedynie Kalikon otrzymuje jakieś informacje, ze swojej strony sugeruję aby z Mentorem ludzi kontaktować się jako prawą ręką Administratora.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję Wszystkim graczom za uwagi, za pomoc za wsparcie

Życzę Wszystkim w 2020 Roku, samych pomyślności, spełnienia marzeń

cieki jestes nieumiesz obalic costam :P

• Wyślij wiadomość

13

środa, 1. styczeń 2020, 14:54

@ssayan ciągłe zmiany administracji mają miejsce od dłuższego czasu to fakt, jednak poprzednicy obecnego, jeśli nie znali zasad gry to opierali swoje decyzje na wiedzy od wielu członków Teamu, a nie jednego manipulatora.
Jeżeli nie znasz sytuacji to proszę nie siej fermentu, bo Straż obu ras stawała murem za Graczami i sama obrywała po plecach (stąd ten opisany przez Cb ból).

szczypior, szczyior... Jakbyś miał chociaż szczyptę wiedzy to byś nie pisał głupot...
"Każda bestia ma w sobie odrobinę litości. Ja litości nie znam, więc nie jestem bestią...' W.Shakespeare

14

środa, 1. styczeń 2020, 15:36

strażnikom życzę powodzenia w grze i poza nią, lepiej by zostali w grze choć czasem może to być trudne.

to co przeczytałem wyżej niczego dobrego grze nie wróży, choć wiele symptomów było widać już wcześniej.

ostatni "regulamin" 2.0 to jakieś nieporozumienie - zezwala na jakieś samosądy i aż się zdziwiłem że osobom atakowanym przez (słoneczko) zezwolono używać giga... to jak niektórzy wykorzystują zmiany jest aż nadto widoczne gdy nie można normalnie choćby zrobić misji na dyplomy do nowych skrzyń za noworoczny zapał 2020.

• Wyślij wiadomość

15

środa, 1. styczeń 2020, 16:04

John_B ta aktualizacja jest dla wybranych... Znam przykłady ataków za które kara być powinna, a nie ma ;)

Pozwolę sobie podpiąć się pod Twoje życzenia - dla obu Straży (jeszcze) powodzenia w grze, tej czy innej. Radości z gry, bo to co przez ostatnie miesiące musieliście znosić przechodzi wszelkie pojęcie.

Powodzenia :)

16

środa, 1. styczeń 2020, 18:44

Moze ktoś cos w temacie tych noworcznych skrzynek ? Mam nabitą odpowidnia ilisc pt ,ale wyskakuje komunikat ,ze nispełniono wrunków . To tak na boku głownego temtu watku. Kurcze strasnie mi przykro ,naprawe - strażcy nie poddawajcie sie ,walczcie ,jestesmy z wami :)

17

środa, 1. styczeń 2020, 19:30

Ten moment kiedy ktos sie stara, tłumaczy grę, zgłasza błędy adminowi jest szykanowany przez ludzi, którzy powinni się tym zajmować i mają za to płacone. ( Klany strażników )

Nigdy nie otrzymałem rzetelnych informacji od jakiegokolwiek strażnika strony ludzkiej jak od mentorów gry, hmmm może dlatego że tych pierwszych nigdy/rzadko nie ma w grze, a jak juz sa to oni nie wiedzą lub zajmuje sie daną rzeczą ktoś inny.

Chciałem się nie odzywać, natomiast to jaka fala syfu i brudu wyrzucona w stronę mentorów sie tu wylewa, którzy w przeciwieństwie do strażników są w grze i potrafią odpowiedzieć graczom na trapiace ich pytania, pfff chociaż odpisują graczom. Strażnicy pod postacia Pomocnika to juz dawno nie widziałem, a co dopiero miałby odpisać.

John_B ta aktualizacja jest dla wybranych... Znam przykłady ataków za które kara być powinna, a nie ma
Aktualizacja jest dla graczy, a jak wiadomo nieznajomość prawa szkodzi.
Są poprostu ludzie, którzy potrafią się dostosować do regulaminu i wykorzystać dostępne możliwosci ataku.

Pozdrawiam,
El Matulinio

P.S. To nie jest chyba temat, który powinien się znajdować w informacji publicznej, a o rozwiązywaniu klanu strażników powinien poinformować admin gry. Jestem szarym graczem nie wiem nie znam się, zapytałbym strażnika, ale nie ma żadnego online. :ponder::wink:

• Wyślij wiadomość

18

środa, 1. styczeń 2020, 20:34

@MATULINIO Twoja wypowiedź świadczy o tym jak bardzo mało wiesz na temat Teamu Gry i praw tam panujących ;)

Ten moment kiedy ktos sie stara, tłumaczy grę, zgłasza błędy adminowi jest szykanowany przez ludzi, którzy powinni się tym zajmować i mają za to płacone. ( Klany strażników )

Zarówno Klany Strażników jak i Mentorzy mają wypłaty za swoją pracę. Nie są to kokosy, nazwałabym to symbolicznym wynagrodeniem (godzina tęczy daje więcej niż tydzień "służby").

Nigdy nie otrzymałem rzetelnych informacji od jakiegokolwiek strażnika strony ludzkiej jak od mentorów gry, hmmm może dlatego że tych pierwszych nigdy/rzadko nie ma w grze, a jak juz sa to oni nie wiedzą lub zajmuje sie daną rzeczą ktoś inny.

Nie otrzymałeś rzetelnych informacji od Strażnika, albo zajmuje się tym ktoś inny... Ok to powiem dlaczego. Straż ma zakaz wypowiadania się na temat dotyczący innej niż jego funkcji w Teamie. Jeden Strażnik prawie poleciał z Teamu, bo odpowiedział Graczowi jakie konsekwenkcje go czekają jeśli zrobi to czy tamto (fucha Egzekutorów, a chłopak nim nie był). Druga sprawa, Straż w pełni bierze odpowiedzialność za informacje wynoszone z Teamu a Mentor może klepać ozorem i nic mu za to Admin nie zrobi, ewentualnie paluszkiem pogrozi.

Strażnicy pod postacia Pomocnika to juz dawno nie widziałem, a co dopiero miałby odpisać.

Pomocników w grze zlikwidowano przez działania Głównego Mentora ludzi, więc jak nie wiesz czemu postać znikła to nie krytykuj Straży. Nie była to ich decyzja.

P.S. To nie jest chyba temat, który powinien się znajdować w informacji publicznej, a o rozwiązywaniu klanu strażników powinien poinformować admin gry. Jestem szarym graczem nie wiem nie znam się, zapytałbym strażnika, ale nie ma żadnego online. :ponder::wink:

Żaden Klan Strażników ani ludzi ani magmarów nie zostaje rozwiązany. To Gracze będący w tych klanach (Strażnicy) opuszczają Team. Taki drobny szczegół Matulinku ;)

Eventyr [16] 

Profesjonalista

Miejsce zamieszkania: Posiadłość w Królewskim Grobowcu

Zawód: Zielarz/Alchemik/Uzdrowiciel

• Wyślij wiadomość

19

środa, 1. styczeń 2020, 20:40

Po prostu wstyd. Zawiść, intrygi, awantury, szantaż emocjonalny. Osobę, która się jeszcze stara (ja już dawno skończyłam właśnie przez te wojenki prowadzone przez nadmierne ambicje niektórych) traktują jak sami widzicie.

@MATULINIO ma rację, to w ogóle nie powinno być poruszane na forum, problemy w teamie powinny być załatwiane w teamie, gracze mają własne problemy i nie muszą być świadkami takich żenujących wypowiedzi strażników i ich koleżanki. Dziwnym trafem ta koleżanka jest bardzo dobrze poinformowana o wewnętrznych sprawach teamu. Mało jej i miesza dalej? Doprowadziła do skończenia przeze mnie gry swoim stalkingiem, zgłaszaniem mnie do straży o wszystko, obgadując mnie do graczy, robiąc czarny PR. Teraz wzięła się za kolejną osobę.

Biorę popcorn i siadam w pierwszym rzędzie, bo początek 2020 w grze zapowiada się hucznie.

Do Masif: Nawet mi nie odpisuj, naprawdę nic co wymyślisz mnie nie interesuje. Chociaż wiem, że nie wytrzymasz i skomentujesz, już widzę jak Ci paluszki latają po klawiaturze jak pijanemu rzeźnikowi nóż po świni :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

• Wyślij wiadomość

20

środa, 1. styczeń 2020, 20:45

Ups... Marionetka Eventyr ma kłopoty i dziewczyna nagle po kilku tygodniach nieobecności pojawia się na Forum :) Ojć.. Masz rację szkoda czasu na komentowanie i wypisanie wszystkiego co wiem.

A grę zaczęłaś olewać na dłuuugo przed próbą powrotu na główne stanowisko M i obiecywania sanowisk graczom ;) Zacznij łączyć fakty po kolei, bo coś Ci się chronologia popsuła.