Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

środa, 1. styczeń 2020, 03:02

Pomoc :(

Dzień dobry Wszystkim w Nowym Roku :) mam na imie Dominik. Mój tata gra w anszą gre ponad odkad pamietam.Jestem chory na leeki autyzm dlatego moge robic bledy w pisaniu. Tata powtarza mi caly czas abym stosowalsie do jego zasad to sa jego słowa. szkoda mi go . probouje mi jakos zaspokoic czas ale jakos mu to idzie. Ja normalnie sie ruszami chodzedo szkoly i gram jak tata idzie na noc do prcy wtedy jest ze mna Ania moja druga mama. chce aby tata wygral dla mnie tego nosorozca kupje caly czas oczy a wiem ze gonie stac. prosze jak mozecie pomozcie pozdrawiam dominik.

2

środa, 1. styczeń 2020, 17:04

Witaj Dominik :) Na początek, życzę Ci wszystkiego dobrego w nowym roku!

Cieszy mnie że Twój tata opowiedział Ci o naszych zasadach. Jeśli chodzi o pomoc, przytoczę tutaj jedną http://warofdragons.pl/info/info/index.p…at&id=19&page=2 . Chodzi o punkt 6, czyli jaka może być wartość przekazanej "pomocy". Powodzenia w oszczędzaniu na wymarzony zakup! :)