Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

poniedziałek, 6. styczeń 2020, 00:47

Brak skrzynki za noworoczny zapał

nie wiedziałem gdzie to podpiąć wiec piszę tutaj iz po nabiciu wymaganej liczby noworocznego zapału nie dostałem nagrody http://warofdragons.pl/artifact_info.php?artikul_id=33807 a licznik zebranego zapału ciągle sie resetuje ..chodzi o to jeśli mozna to proszę aby to naprawic

2

poniedziałek, 6. styczeń 2020, 08:01

Noworoczny zapał punkty zebrane ponad 1007 a otrzymuje komunikat że Nie wypełniony warunek otrzymania nagrody czyli nagroda której w rzeczywistości brak

3

poniedziałek, 6. styczeń 2020, 13:40

Trzeba się wylogować z gry. Po ponownym zalogowaniu nagroda jest wysyłana na pocztę. Wiem, ciężko się domyśleć :S Ale tak to funkcjonuję.

4

poniedziałek, 6. styczeń 2020, 19:27

No ja zdobyłem 2020 zapału otrzymałem tylko za 1000 punktów tej skrzynki za 2020 nie otrzymałem wogóle...