Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 7. styczeń 2020, 23:32

Problem z zapałem

Zdobyłem podczas CC 2000/2000 zapału aczkolwiek nie moglem odebrac , po cc okazało się ze w eq ani na poczcie nie mam skrzynki , najmocniej przepraszam ale nie moglem znaleść watku do zgłaszania błedów wiec napisałem tutaj, jeden z strażnikow powiedział ze dostałem zapewne na innym serwerze, czy mogę cokolwiek zrobić aby dostać tą nagrodę?

2

środa, 8. styczeń 2020, 13:32

Podobna sytuacja dostałem skrzynke na DE ale,jak wróciełm na PL skrzynki nie było na poczcie ani w plecaku

3

środa, 8. styczeń 2020, 23:39

u mnie podobnie zdobyłem wystarczajaca ilosc zapału chciałem odebrac skrzynke i nic a jak sie przelogowałem ani skrzynki a zapał zszedł do 0