Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 11. styczeń 2020, 23:58

Odroczenie śmierci

Bieżący cel:Znajdź trzy dowolne zlecenia Pierworodnego i wykonaj zawarte w nich zadania.
[Zlecenie] Niestrudzony I

Bieżący cel:Znajdź trzy dowolne zlecenia Pierworodnego i wykonaj zawarte w nich zadania.

Bieżący cel:Udaj się na pole bitwy przeszłości i zdobądź 1 serię 2 zwycięstw nad drużyną przeciwnika. Aktualna seria zwycięstw jest resetowana, gdy pole bitwy zakończy się porażką lub ucieczką (remis i techniczny remis nie mają wpływu na serię).

Wczoraj i dziś odniosłem serią 2 zwycięstw.
I co dalej mam zrobić żeby zakończyć zlecenie, bo maska nie chce gadać, a nowego nie mogę otworzyć.

2

niedziela, 12. styczeń 2020, 10:31

Rozumiem, że nie możesz zakończyć zlecenia, które masz w plecaku. Próbowałeś je otworzyć i kliknąc "Wykonaj"? Jest tam napisane, że chodzi o rezygnację, ale jest to chyba błąd w tłumaczeniu.
Jeśli nie da się zakończyć, to sprawdź jeszcze w plecaku w atrybutach aktualny progres zlecenia Pierworodnego (misyjne).

3

niedziela, 12. styczeń 2020, 18:40

Dzięki.

Post von »Masif« (wtorek, 14. styczeń 2020, 18:24) został usunięty z powodu Grund przez użytkownika »__Superhero__« : Offtop (środa, 15. styczeń 2020, 17:16).

Post von »Pan Zmian« (wtorek, 14. styczeń 2020, 22:10) został usunięty z powodu Grund przez użytkownika »__Superhero__« : Offtop (środa, 15. styczeń 2020, 17:16).

6

środa, 15. styczeń 2020, 17:17

Odpowiedź udzielona, zamykam.

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający