Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 1. luty 2020, 19:35

Bug na templu

Zgłaszam buga na templu podas burzy. Gracz LG przez cała świątynie pomimo, że wygrywał walki miał cały czas 10 mocy. Nie pomijam faktu, że wchodząc na PB wbił 13lvl. Prosze to naprawić bo nie ma sensu takie PB, zeby 13lvl walczył z 11 i nie tracił blesów.
:thumbsup:

2

sobota, 1. luty 2020, 20:58

KIedyś za takie zachowanie był ban i to niezły jak pamietam . Świadome wchodzenie do insty i wbijanie na niej lvl . Teraz nie wiem ,

3

sobota, 1. luty 2020, 21:02

oj macie problemy jak sie przegrywa to juz jes gob hahaha zalosne

:)

4

sobota, 1. luty 2020, 21:06

to jest normalne masz 12 lvl dostajesz tute i wbijasz elka expa lvl ale ty jestes zalosny co ci bede tumaczyl

:D

5

sobota, 1. luty 2020, 21:13

http://warofdragons.pl/instance_stat.php?outside=1&instance_id=32188830&finish=1

:P :P :P boli wiem zycie w feo jest oktotne ?( ?( ?(

6

sobota, 1. luty 2020, 21:31

Wardaddy

panie polego ja tez zglaszam ze nie jestes aktywny na inscie lezysz jako widmo to tez jest karalne pozdarawiam a szukanie jakis bzdur to jest zalosne trzeba pisac prawde pamietaj ale co twoj kaln o ty wiem a gezis ma problemy sam ze soba pozdrawiam magarow hahaha :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

7

sobota, 1. luty 2020, 22:15

Na kolejnym PB to samo,
http://warofdragons.de/instance_stat.php…817686&finish=0
Morphus, pomimo tylu wygranych walk całe temple 9 mocy miał.
Naprawcie ten bug.

A odnośnie ciebie kolego LG, nie było by tego gdybyś sie nie podniecał się w prezencie, że różnicą 2 leveli wygrałeś walke gdzie na magii 2 lvl to spora różnica.
Masz frata, bo kiedyś za to co zrobiłeś był ban a dzis go nie ma.
Zrozumiałbym twoje podniecenie jakbym to ja miał 13lvl, ale tak to jest to w dziwne.

A nie zamierzam walczyć z kimś kto wykorzystuje buga w grze bo takim jest to, że przez całe te temple miałeś 10 mocy.
Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że mam się respić i nabijać tobie cokolwiek.

Chciałeś zabłysnąć i ci się udało.

8

sobota, 1. luty 2020, 22:18

I czytaj ze zrozumieniem, bo post jest o bugu gdzie nie odejmuje blesów pomimo wygranych walk a ty sam sobie jesteś winien, że chciałeś zabłysnąć wchodzac na PB 11-12 majac 13lvl. No jak ciezko jest wyrac w normalnym przedziale lvlovym PB to trzeba kombinować.

I prosze po raz kolejny aby naprawić ten bug bo walki są bez sensu jak mi odejmuje a inni mając całe PB full mocy pomimo wygranych walk.

9

sobota, 1. luty 2020, 22:27

Po wygranej walce to ty wysłałeś prezent
http://warofdragons.pl/artifact_info.php?gift_id=7605287
Rozumiem twoja radość bo wkońcu ci się udało.
Jednak ci przypomne, że ja nigdy nie wysłałem ci zadnego prezentu a tym bardziej szydząc pomimo tylu wygranych z tobą.
Przypomne ci, to tylko gra, niczego z realu ci niezrekompensuje ani lepszym człowiekiem nie bedziesz wygrywając tutaj.

10

sobota, 1. luty 2020, 22:37

War zostaw leszcza ,nie ma sensu . Trafi kiedys na swojego ,będą go prać az bedzie plałkał ze zrobił wilki błą lykjąc elke expa :0 .

11

sobota, 1. luty 2020, 22:38

» Wardaddy: mozna dokupowac za bryle
» Wardaddy: mozna doładowac moc

czyli ja jestem niedoinformowany

Temat do zamkniecia

12

sobota, 1. luty 2020, 23:27

Zamykam na prośbę gracza.