Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

wtorek, 4. luty 2020, 16:38

Problem z dostepem do gry

Witam tak z ciekawosci zapytam ilu osoba stona nie dziala na stacionarnym necie a na komorce tak? ;) ktos ma patent jak to naprawic xD mi sie juz pomysly skonczyly xD

2

wtorek, 4. luty 2020, 21:41

Zdecydowanie jest duzo wiecej takich graczy..

3

środa, 5. luty 2020, 07:52

Mi podogł zakup VPN ale zawsze to 2,99$ na miech w plecy polecam (cenzura)

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »__Superhero__« (5. luty 2020, 10:33)

4

środa, 5. luty 2020, 07:59

Swoja droga nie wiem jak u innych xD ale u mnie na zakladce Bank -> Kupno nie ma opcji zakupu pusta strona ;) nie zeby byla mi potrzebna ale fajnie jakby jeszcze to naprawili xD

Miejsce zamieszkania: Czarnobyl

• Wyślij wiadomość

5

środa, 5. luty 2020, 09:56

Ja tam nie mam żadnego z wymienionych problemów, więc pewno wina dostawcy neta.

6

środa, 5. luty 2020, 10:09

Nie mozliwe ze wina dostawcy neta bo znam 4 osoby co ma ten problem i kazdy ma innego dostawce

7

środa, 5. luty 2020, 13:09

U mnie problem taki sam, z klijenta nie rusza i ze strony nie rusza 4 orzeglądsrkibtestowalem i lipa, tylko z telefonu dzuała

8

środa, 5. luty 2020, 15:03

Jak by to bylo przez neta to skoro na tel działa to z hotspotu ez powinno a na laptopie całkiem nic ni działa

9

środa, 5. luty 2020, 16:18

Hotspot na tel zrobiony i na stacjonarnym kompie działa , ale z kabla nie.

10

środa, 5. luty 2020, 16:41

Mam ten sam problem koleznka z klanu tez i nie (cenzura) mi tutaj ze to wina dostawcy (cenzura) to naprawcie choc jak widzie wiecej tutaj teoretyków w całym mieszkniu mi wi-fi smiga na wszystkim a odpalam legende i dupa blada nie dział przełoncze na hot-spot z telefonu cud :) moge grac i o (cenzura) chodzi

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »__Superhero__« (6. luty 2020, 16:48) z następującego powodu: Wulgaryzmy

11

środa, 5. luty 2020, 16:57

I chciałem zaznaczyc ze problem ten jest juz od wczoraj z gra

12

środa, 5. luty 2020, 18:28

Mogę się wpisać jako kolejny, mam internet z Netii i od wczoraj na necie od dostawcy nie mogę się dostać, jak się przełączyłem na komórkowy z Orange, to jest ok.

13

środa, 5. luty 2020, 18:35

Do stacjonarki bez dzyndzla na wifi to lipa :P Tylko tethering po kablu, ale to rozwiązanie czasowe.

Co do tego co napisał Kryminator ex-mentor, "Ja problemu nie mam, więc to wy jesteście (cenzura) i nie umiecie włączyć gry", to jest poziom :)

Nie byłoby tematu, gdyby jeden operator siadł, zresztą nie ma to sensu.

Post był już redagowany 1, ostatnio przez »__Superhero__« (6. luty 2020, 16:50)

14

środa, 5. luty 2020, 18:38

Może i przesadzam, ale takie przesłanie ja widzę.
Można połączyć, nie widzę edycji.

15

środa, 5. luty 2020, 19:00

Chyba ex-straznik jak cos ;D

16

środa, 5. luty 2020, 19:21

Hey.

U mnie ten sam problem. Na internecie światłowodowym z wi-fi nie działa przez laptopa, ale na tym samym internecie tylko połączonym z komórki nie ma żadnych oporów z włączeniem gry. Dodatkowo VPN zaintalowany na laptopie rozwiązuje problem aczkolwiek to nie powinno tak działać. Coś po pracach technicznych poszło nie tak. Proszę o rozwiązanie tego problemu, bo już myślałam, że gra padła :)

Pozdrawiam.

17

środa, 5. luty 2020, 20:11

mozna sprawdzic emulator androida xD bluestacks 4 czy bedzie dzialac :)

18

środa, 5. luty 2020, 23:06

Czy ktoś coś naprawia? Nie będę operatora sieci zmieniał dla gry... wszystko inne przez neta śmiga.. Jak czyta jakiś strażnik to może by tam coś gdzieś zgłosił i przekazał jakąś odpowiedź.

19

środa, 5. luty 2020, 23:46

a ja mysle, ze wiekszosc wpisow powyzej to dzielo ekspertow od lacznosci internetowej -,- dla ktorych internet z "Orange" nie rozni sie od siebie ze wzgledu na forme dostarczenia. Swojego czasu mordowalem sie z dziwnym errorem 101 (na forum znajdziecie) nic nie pomoglo, blad wciaz wracal. W koncu ustal sam ... zniknal, nie ma go. Sprzet sie sam cudownie nie naprawia, wiec najprawdopodobniej operator cos dogral do swojego systemu i problem zniknal.
U mnie wszystko dziala, na kompie stacjonarnym oraz na lapku. Tylko NIE dziala legenda na IOSie qrde czemu przeciez mam Orange - dla niewtajemniczonych podpowiem, ze to ponoc brak zgody apla na obsluge flasha. A interet w tym moim telefonie przeciez jest ://
Jednym slowem problem moze nie byc po stronie Klienta czy tez po stronie sprzetu lub operatora. A po ludzku ... wie gdzie :// trzeba chyba poczekac.

20

czwartek, 6. luty 2020, 08:34

Sysytem apple zawsze byl uposledzony ;D no i gra moze dzialac w trybie html5 wiec watpie by to wina flasha ;) Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w przegladarce mozna wlaczyc tryb html5 ;) ogolnie powiem tak ruscy maja klienta pod html5 dziala jak dziala ale jest... nie wiem czemu pl nie ma... to naprawde nie jest duzo roboty by przerobic to :) ogolnie obstawiam praca na max 1h ;) xD .. wiec moge sie pokusic ze stwierdzeniem ze klient jest ale nie jest udostepniany ... z reszta mam wrazenie ze totalna olewka serverow eu jak widze komentarze ludzi o serverze w ru i podejsciu do nich :D