Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

sobota, 8. luty 2020, 16:47

Ziemie 19+

Pod koniec misji trzeba porozmawiać z Fiosso (ludzki odpowiednik - Iszczur), jednak nie mogę z nim rozmawiać.
Znalazłem już że prawdopodobnie wcześniej muszę wykonać misję "złoty jaszczur" z 16lvl, problem w tym że nie mogę jej pobrać u Cienia (Zorzy), nie mam jej w pobranych ani tym bardziej zakończonych misjach.
Nie doszukałem się też żeby były jakieś ograniczenia co do tej misji, przytrafiło się komuś może to samo i znalazł rozwiązanie, albo ma ktoś pomysł co robić? Straż i mentorzy nie pomogli niestety.

2

sobota, 8. luty 2020, 18:00

A zrobiłeś misję odrodzone ostrze?

3

sobota, 8. luty 2020, 18:37

Dzięki, po zrobieniu odblokowała się misja złoty jaszczur. tej nie trzeba kończyć, starczy pokonać 10 gryzmułów i już można rozmawiać z Fiosso