Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

czwartek, 13. luty 2020, 09:23

czy leci z nami pilot?

to się już robi mało śmieszne. wczoraj ruszyła misja u Alchemika - szczęśliwcy wydali od 7,2 do jakieś 11 g i dostali od 85 do 100 serc eventowych - po południu misja znikła.

ruszyła za to cudowna koniczyna na garnuszki - wczoraj popołudniu i dziś rano można było zebrać za kilka misji - choć nie było newsa event z konczyną był w aktualnych wydarzeniach. teraz nagle event cudownie znikł...

czy ktoś jeszcze panuje nad grą czy już wszystko działa od przypadku do przypadku?

2

czwartek, 13. luty 2020, 13:16

Hej,

Oba te rzeczy odpaliły się automatycznie (na wszystkich 3 serwerach). Zostały wyłączone natychmiast jak ktoś to zauważył i zgłosił. Misja lutowa będzie dostępna dla reszty graczy kiedy zacznie się wydarzenie lutowe, ci co zdążyli odebrać, to mieli możliwość ją już skończyć, ale to nie znaczy, ze będą mieli ja dostępną po raz drugi.

3

sobota, 15. luty 2020, 13:57

dziś kolejna niespodzianka:

w skelpei z upominkami (u magmarów osada Fajtir) zniknęły Tajemniczne przesłania - rano kupiłem, chciałem teraz dopić... i nie ma - zniknęły :)

4

sobota, 15. luty 2020, 15:20

Zgłoszone i naprawione z tego co wiem.

5

sobota, 15. luty 2020, 16:18

Ja mam problem z najładniejśz laska w feo w/g mnie ,zawsze zatrzymje sie u niej na chwilecze - to tak na marginesie :)
Udaj się do Ondyny Maeli i przekaż jej Złotą różę. Różę można znaleźć w Sklepie z upominkami w Osadzie Fajtir. - nie moge zakończyć tej misji .dostałęm serducha ale mi niezkończyło ,kwit został w plecaku ,u tego rabadaba nie ma kontynauacji. Bład czy co ?