Nie jesteś zalogowany.

Drogi gościu, serdecznie witamy na stronie: Forum Legenda: Wojna Smoków. Jeśli są to pierwsze odwiedziny tej strony, zapoznaj się z Pomocą. Dowiesz się, jak korzystać z tej strony. Oprócz tego musisz się zarejestrować, żeby móc korzystać ze wszystkich funkcji tej strony. Skorzystaj z formularza rejestracji, żeby się zarejestrować lub zapoznaj się dokładnie z procesem rejestracji. Jeśli dokonałeś już rejestracji, możesz się tu zalogować.

1

czwartek, 13. luty 2020, 14:30

Wojny Klanowe

Dzien dobry.

UPD: Z powodu problemów technicznych Wojny Klanowe rozpoczną się 13.02. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Chialbym zatem spytac o ten zapis z historii klanu :

10.02.2020 20:33 Der Clan hat die Schlacht gegen Clan NecroVision (DE) verloren.

-50 Drużyna Zaćmienia (PL) +266 NecroVision

Klan nie byl zgloszony do Wojen w tym sezonie.

Prosilbym o wyjesnienie mi tej sytuacji.

2

czwartek, 13. luty 2020, 14:40

Witam,

Nie jestem pewien czy jest co wyjaśniać. Wyniki przed dzisiejszym rozpoczęciem wojen mają zostać zresetowane.

3

środa, 19. luty 2020, 17:52

Oszustwo i tyle. Nam pkt UKRADLI mimio, iż wygraliśmy walke. DNO nabiera nowego znaczenia przy legendzie. do gry albo nie można się zalogować albo są mega lagi. Totalna żenada i weź wpłacaj bryle - musiało by rozum odebrać.

4

środa, 19. luty 2020, 21:22

Mówisz o tej poniedziakowej walce, która się odbyła po komunikacie, że początek wojen jest przełożony na czwartek? Dno to by było jakby wyniku nie zresetowali moim zdaniem, bo 5 innych walk zakończyło się technicznym walkowerem jednej ze stron. Nie wiem więc gdzie dopatrujesz się oszustwa.

5

czwartek, 20. luty 2020, 07:23

U nas walka odbyła się normalnie. Więc mogli pkt zostawić, a tym co zakończyło się walkowerem zresetować.

6

czwartek, 20. luty 2020, 14:03

No tak, to by było bardzo fair :lol:

7

czwartek, 20. luty 2020, 14:36

Wykasowanie wszystkim pkt jest fair, tym co uczciwie walczyli i wywalili blesy tez i teraz nic nie maja z tego :lol:

8

czwartek, 20. luty 2020, 20:28

Zaakceptowaliscie tutka pomimo tego, że na czecie admin wyraźnie napisał, że wojny sie dzisiaj nie odbędą, wiec po ktorej stronie lezy problem? :P

9

piątek, 21. luty 2020, 01:50

Raging a czy informacja o tym pojawiła się w języku polskim ? Bo na czacie nie zauważyłam przed walką żadnego komunikatu będąc już na tęczowych ziemiach ?( ?(

10

niedziela, 23. luty 2020, 20:17

Popieram, nie widziałem żadnego komunikatu w języku POLSKIM. Podobno był komunikat w języku angielskim mówiący, że walki się nie odbędą a nasza się odbyła :) Zatem ktoś miał info z d... wzięte :P

Wątek ten przegląda teraz oprócz Ciebie 1 użytkownik/-ów:

1 odwiedzający